Klan Radyosu

• Konuyu başlatan DeletedUser24996
  • Başlangıç tarihi

BirDost*

Ağır Atlı
İlk radyoyu ben kurmuştum daha sonra Özlem ablayla devam etmiştik. Güzel günlerdi :)

Radyoyu oyuncular değil de bizzat Storm'un yönlendirdiği bir ekibin kurması daha iyi olur.

Farklı yönlere çekilir. Oyuncular tarafından takım destekli olması olması daha mantıklı.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Bunun için zamanında elimizden gelen herşeyi yaptık. Artık bu konuya destek vermiyoruz.. Yapmak isteyen varsa yinede yapabilir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bunun için zamanında elimizden gelen herşeyi yaptık. Artık bu konuya destek vermiyoruz.. Yapmak isteyen varsa yinede yapabilir.

Şu röpörtaj konusunda da bir reaksiyon alsak artık fena olmaz modum :) beni mi oyalıyorsunuz anlamadım ki tt2

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Eline sağlık dostum sahip çıkan olduğu sürece başarılı olacaktır,lakin arkadaşlarında dediği gibi sadece müzik olursa istenileni karşılamaz.Site açıldıktan sonra artık duyuruları yaparız klanlarımıza bende 33.dünyada yaparım duyuruyu :D

DeletedUser57096

Ziyaretçi
o kadar emeği müzik dinletmek için yapacak olsaydık flatcast yapardık :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Çok eskiden giriş sayfasında üye sayısı yazıyordu ona ne oldu? Bulamadım.

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Arkadaşlar Dj Başvurularınızı Yapabilirsiniz....

Bay Bayan Djler Alınacaktır Radyomuza

W32 Z3mz3m
Yada Forumdan Özel Mesajla Ulaşabilirsiniz

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Etten püften bişey yaparım ama şuan meşgulüm :D 1 ay sonra üyeli sohbetli online istekli bi klanlar radyosu ayarlarım :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Radyo da neymiş bence tv kanalı yapın reyting rekorlari kirar ciddiyim mayiscim bunu bi düşün sen :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Yok ben klanlar tv istiyorum innogamesi boş ver Türklere has mesela evlendirme programi olsun Mayıs sunsun biz katilalim taliplerimizi ariyalim :D

Kriterlerim en az 15 saat klanlar oynasin mis arasi atmayi kilit atmayi misin arasina kami sokmayı bilsin ve kıskanç olmasın :D

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Yok ben klanlar tv istiyorum innogamesi boş ver Türklere has mesela evlendirme programi olsun Mayıs sunsun biz katilalim taliplerimizi ariyalim :D

Kriterlerim en az 15 saat klanlar oynasin mis arasi atmayi kilit atmayi misin arasina kami sokmayı bilsin ve kıskanç olmasın :D

Oyun şifresi istemesin şarkı soyleyebilsin tor kullanabilsin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Forumda onay almadan dışarıdan link paylaşımı yasaktır.

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Linklerin Hepsi Zaten Mevcut Hocam.
Sadece Açılacağı Zaman Ana Link Verilecek Denildi.
Sitemizi Açtık Klanlar a Özel Bir Radyo ..