Klan Radyosu

• Konuyu başlatan DeletedUser24996
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24996

Ziyaretçi
Arkadaşlar herkese iyi sabahlar diliyorum. Bir zamanlar klan radyosu oluyordu. Şu sıralar yayın yapan arkadaşlar var mı acaba?

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Bişeler düşünüyorlardı enson forum çetesş konusuma bak klnalar kıraathane bölümünde

BirDost*

Ağır Atlı
Periscopedan söyleşi tarzında yapmayı düşünüyorduk batuyla ama hayata geçirecek adımları atmamıştık :D Modayada uygun hem tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Radyo programı yapacak varsa konuk olarak gelip co-host olarak devam ediyorum genelde haberiniz olsun :D

inacira

Kılıç Ustası
Bir radyoyu kuramadınız be XAXAXAXAXA :D

Sponsor görüşmelerimiz devam ediyor tt2

Bu gece sponsorumuz ile görüşüp şartlarını alıcaz :D En son on saniyede bir benim nickim geçicek diyordu tt2

Bu istediğini 5 saniyeye düşürüp daha fazla para alıp radyo açmayı düşünmüyoruz tt2

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Bana server ve domain konusunda sponsor olun siteyi ben kodlayayım. Bu konuda ciddi düşünenler özelden ya da oyundan mesaj atabilirler.

DeletedUser55128

Ziyaretçi
sakin beyler bu zaten olacak bişey :D daha öncesinde düşünülen ve yapılacak şeyler var

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Baktımda İlgilenen Yok Dedim Hayrıma Domain Ve Host Açayım Çok Yakında. Hosting Ve Domain Açılacaktır.
Web Tasarımını En Kısa Sürede Tamamlayıp. Aktif Hale Getireceğim.

DeletedUser57096

Ziyaretçi
İyi O Zaman Hayırlı Olsun Diyelim...
İlerleyen Dönemlerde Düzenlemeler Bitsin Resmi Sitemize Entegre Edelim.
Canlı Yayınlar Felan Bir El Atarız...

BirDost*

Ağır Atlı
Emeğinize sağlık Bulunduğum klanları bu konu ile alakalı bilgilendieceğim :)

Yapılacak programların bir ucundan tutmak isterim :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Deneme Yayınları Verilip Djler Test Edilecekler.
Testi geçen Djler.
Yayın Yapabilecek...

BirDost*

Ağır Atlı
Deneme Yayınları Verilip Djler Test Edilecekler.
Testi geçen Djler.
Yayın Yapabilecek...

Yalnız şunu belirteyim klan radyosundan kastımız tamamen müzik yayını değil. Yöneticiler olsun heyecanlı dünyalardaki baş rollerdeki klan yöneticileri olsun sohbet edilebilecek bir ortam hazırlanacak programların bütününü kastediyorduk aslında :) Bu minvalde mi düşünüyorsunuz sizde?