Klan üyelerinin askeri bilgilerine erişim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Just4KiLL

Kılıç Ustası
Özel yetkili yöneticilere verilsin bu özellik. Mesela operasyon sorumlusuna versinler. aynı şekilde savunma komutanına versinler. Sayı arttırılabilir olsun 1-2-3 vs. Her biri kendi alanı ile ilgili askeri bilgilere erişsin vs. gibi .

Alt klanlardakilerini nasıl görecek derseniz onada şöyle bir şey yapılır elegeçirme plancısı gibi bir zımbırtı yapıp özel yetki verilebilir. En azından mesaj atarak boşa zaman kaybı yaşanıyor. Hem bu şekilde kim aktif kim pasif anlaşılmış olur ve yönetim ekibini acayip bir şekilde rahatlatmış olur.
 

Mr.Paratoner

Yasaklı
Öyle basit değil işte belli başlı oyunculara özel yetki verilecek. Klan başkanıda bi zahmet güvendiği kişileri göreve getirsin.
yönetimdekilerden bahsetmiyorum, normal üyelerden bahsediyorum..
atıyorum adam düşman klandan ama içine sızmış.. sen soruyorsun op var asker bilgini yaz adam görüyor ama yazmıyor ya da yok diyor.. işine gelmez yani bu durum o oyuncunun :p :D
 

kralemre9612

Yasaklı
bu senin anlattığın olay yönetici ve klan üyeleri arasındaki mesele.eğer pasif üye varsa klanında toplatırsın olur biter.
 

-FenerSavar-

Yasaklı
Günümüzde casusu pasifleştirmek pek kalmadı :D herkes aktif bir oyuncusunu yerleştiriyor bunun önün geçmesi zor ama asker saklayan bilgi gizleyen kişiler yüzünden yönetimi gerçekten oldukça rahatlatır.Operasyon ayarlayan ve bunlara kafa patlatan biri olarak fikir geçerli bence değerlendirilmeli. 300 kişilik bir klana operasyon yaptırmanın ne kadar zor bir durum olduğunu organize etmemiş birine anlatmak zor o yüzden eleştirel yaklaşımlar geliyor ama arkadaş pasiflikten veya başka bir durumdan sunmamış bu olayı aksine geniş bir pencereden olaylara bakarak hem pasif olanı hem asker saklayanı görür ve operasyon organizasyonu konusunda oldukça işleri rahatlatır demek istemiş. Dar pencereye sıkıştırıp pasif varsa at toplattır demek biraz abes kaçıyor :D
 

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
Mevcut sistem içerisinde kendini bulabilecek bir özellik değildir. Bir oyuncu hesabının bilgisi çeşitli nedenlerle vermek istemeyebilir. Bunu ancak oyun içi aksiyonlarla kendiniz elde etmeye çalışabilirsiniz. Şu an için geçerli bir öneri değildir.
 
Durum
Konu yanıtlara kapalı.