Klan üyelerinin askeri bilgilerine erişim

• Konuyu başlatan DeletedUser46014
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Özel yetkili yöneticilere verilsin bu özellik. Mesela operasyon sorumlusuna versinler. aynı şekilde savunma komutanına versinler. Sayı arttırılabilir olsun 1-2-3 vs. Her biri kendi alanı ile ilgili askeri bilgilere erişsin vs. gibi .

Alt klanlardakilerini nasıl görecek derseniz onada şöyle bir şey yapılır elegeçirme plancısı gibi bir zımbırtı yapıp özel yetki verilebilir. En azından mesaj atarak boşa zaman kaybı yaşanıyor. Hem bu şekilde kim aktif kim pasif anlaşılmış olur ve yönetim ekibini acayip bir şekilde rahatlatmış olur.

DeletedUser46014

Ziyaretçi
bro ben belki casusum bilgi saklamak istiyorum yönetimden... hiç bunları kesemiyorsun :D
bi de oldu olacak şifreyi de görsün yönetimdekiler :p

Öyle basit değil işte belli başlı oyunculara özel yetki verilecek. Klan başkanıda bi zahmet güvendiği kişileri göreve getirsin.

DeletedUser50676

Ziyaretçi
Öyle basit değil işte belli başlı oyunculara özel yetki verilecek. Klan başkanıda bi zahmet güvendiği kişileri göreve getirsin.
yönetimdekilerden bahsetmiyorum, normal üyelerden bahsediyorum..
atıyorum adam düşman klandan ama içine sızmış.. sen soruyorsun op var asker bilgini yaz adam görüyor ama yazmıyor ya da yok diyor.. işine gelmez yani bu durum o oyuncunun :p :D

DeletedUser46014

Ziyaretçi
yönetimdekilerden bahsetmiyorum, normal üyelerden bahsediyorum..
atıyorum adam düşman klandan ama içine sızmış.. sen soruyorsun op var asker bilgini yaz adam görüyor ama yazmıyor ya da yok diyor.. işine gelmez yani bu durum o oyuncunun :p :D
Casus adam bilgi saklamaz bilgi aktarır :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
bu senin anlattığın olay yönetici ve klan üyeleri arasındaki mesele.eğer pasif üye varsa klanında toplatırsın olur biter.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Günümüzde casusu pasifleştirmek pek kalmadı :D herkes aktif bir oyuncusunu yerleştiriyor bunun önün geçmesi zor ama asker saklayan bilgi gizleyen kişiler yüzünden yönetimi gerçekten oldukça rahatlatır.Operasyon ayarlayan ve bunlara kafa patlatan biri olarak fikir geçerli bence değerlendirilmeli. 300 kişilik bir klana operasyon yaptırmanın ne kadar zor bir durum olduğunu organize etmemiş birine anlatmak zor o yüzden eleştirel yaklaşımlar geliyor ama arkadaş pasiflikten veya başka bir durumdan sunmamış bu olayı aksine geniş bir pencereden olaylara bakarak hem pasif olanı hem asker saklayanı görür ve operasyon organizasyonu konusunda oldukça işleri rahatlatır demek istemiş. Dar pencereye sıkıştırıp pasif varsa at toplattır demek biraz abes kaçıyor :D

DeletedUser65084

Ziyaretçi
bro ben belki casusum bilgi saklamak istiyorum yönetimden... hiç bunları kesemiyorsun :D
bi de oldu olacak şifreyi de görsün yönetimdekiler :p

evet görelim ne var yani,altı üstü bir şifrecik :D:D özelden alayım şifreni bekliyorum,teşekkürler:D:D

DeletedUser65084

Ziyaretçi
ERpd8q.jpg

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Mevcut sistem içerisinde kendini bulabilecek bir özellik değildir. Bir oyuncu hesabının bilgisi çeşitli nedenlerle vermek istemeyebilir. Bunu ancak oyun içi aksiyonlarla kendiniz elde etmeye çalışabilirsiniz. Şu an için geçerli bir öneri değildir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.