Kezzap vs Hayal

Evet. Eminim cs go oynamıyorsan bile bu konuyla ilgili bir fikrin vardır :D
Cs de çok oynadım uzun zamandır e sporu takip ediyorum hatta futbol bağımlısı olmama rağmen son 2 yıldır cs maçlarını takip etmek futboldan fazla zevk veriyor ve emin ol cs go e spor takım turnuva vs konusunda hadi iddialı olmayayım ama senden az bilgim yoktur :)

POLİGON

Okçu
Oyunda olsa,oyuncuda haysiyet olur biraz !!! respawn klanından düşman olan hayal e geçenler gelip burda ahkam kesmeleri kadar üzücü bir durum olamaz

@MEKANIN SAHİBİ senin gibi haysiyetli onurlu birkaç kişi daha vardı galiba

dream44, janpol, timur54 vs. :)

Sen bu oyunu ilk defamı oynuyorsun. 2 klan savaşır biri yenilir. yenilen klandan galip klana oyunculaar geçebilir. bu her dünyada her klanda olmuşturve normaldir. Ne alan nede geçen haysiyetsiz olmaz. kullandığın kelime çok ağır ve saçma. w56 da soa ve alarm savaştılar ama bu dünyada o klanlardan oyuncular nostrada beraber oynuyor gayet doğal bişey.

Ulluuhhh

Mızrakçı
hayal e geçenler gelip burda ahkam kesmeleri kadar üzücü bir durum olamaz
Sen bu oyunu ilk defamı oynuyorsun. 2 klan savaşır biri yenilir. yenilen klandan galip klana oyunculaar geçebilir. bu her dünyada her klanda olmuşturve normaldir. Ne alan nede geçen haysiyetsiz olmaz. kullandığın kelime çok ağır ve saçma. w56 da soa ve alarm savaştılar ama bu dünyada o klanlardan oyuncular nostrada beraber oynuyor gayet doğal bişey.

??

İnfoBATU

Kılıç Ustası
O sınırda 10 ar mizrakla köy tuttum ama sen gelene kadar 1 mizrak kaybetmeden 5 köy aldığım hiç olmamıştı :) korkunca köylerinin hepsini nasilda devrettin bakim sen
33 saaten gelip kafanıza kafanıza vurup aldım ben o köyleri adı üstünde köy benim ister devrederim ister yıkarım bunun sana derdi niye senin bakış açınla baktığımda içimizdeki köylerinizi korktuğunuz için mi cıza devrettiniz

33 saaten gelip kafanıza kafanıza vurup aldım ben o köyleri adı üstünde köy benim ister devrederim ister yıkarım bunun sana derdi niye senin bakış açınla baktığımda içimizdeki köylerinizi korktuğunuz için mi cıza devrettiniz
İçinizde hala koylerim var :) aktif savaşmak isteyen kişileri getirdim köylerime ki bu sadece iki köy senin gibi zaten sinirda mevcut kişilere 5 köy birden birakmadim :) sadece dolu köyle oynayabiliyorsun köyün boş olunca oyuncu değilsin :)

Bunu diyen de kaç köy devretti kim bilir sayısını bilen var mı :)
Haritami atmami ister misin dicem de sizde zaten köylerim renkli :) 2 köye adam taşıdım ikiside ağzına kadar savunma doluydu zaten korkacak birşeyim yoktu . Ama aktif savaşa daha da yaklasmak isteyen arkadaşların ricasini kırmadım 2 köy saldim :) korkma korkma bu kadar...

rize53

Yasaklı
dinliyodum atmak istedim bunu dinleyen rizenin ne kadar tehlikeli oldunu tahmin bile edemezsiniz :D

evaltu

Mızrakçı
@POLİGON kardeş etiketlediğim kişi cevap verirse daha tatmin olurum. Yine de sana cevap vereceğim; kardeş şimdi jog tarafındaki savaşa katılma barbar al köy büyüt puan kas, hayal tarafında keza aynı, sonra klanın savaşta yenilsin hesap silsin. Sende düşmana geçip yapmadığın şekilde savaş :DD

dediğim gibi çok karakterli oyunculardır kendileri

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
@POLİGON kardeş etiketlediğim kişi cevap verirse daha tatmin olurum. Yine de sana cevap vereceğim; kardeş şimdi jog tarafındaki savaşa katılma barbar al köy büyüt puan kas, hayal tarafında keza aynı, sonra klanın savaşta yenilsin hesap silsin. Sende düşmana geçip yapmadığın şekilde savaş :DD

dediğim gibi çok karakterli oyunculardır kendileri

Valla reis o dediğin herkes yapabilir.Şimdi kişiden kişiye değişebilir.Örneğin jog klanındaki oyuncu kitlemden cok nostrada dostum var.Ama savaşıyoruz.Bu oyun bir zevk oynu.Ne onlar bizim tarafa gec der ne de biz deriz.Sonucta ekipler oturmus emekler verilmiş.Böyle atıp tutman karşıdakinden çok sana yakısmıyor.Tanımasamda bir delikanlıya yakısmıyor sokak ağzı.

evaltu

Mızrakçı
Yani diyorsun ki kendi klanım savaşta yenilsede hesap silsede,ben silmem düşmana geçer savaşasırım onlar için,klanın hesap silmesi umrumda olmaz :)
üstüne gelir forumda efelik yaparım.

ki respawndan hayale geçen 5 kadar kişinin yaptığı aynen bu.

burçigin

Dük
Yani diyorsun ki kendi klanım savaşta yenilsede hesap silsede,ben silmem düşmana geçer savaşasırım onlar için,klanın hesap silmesi umrumda olmaz :)
üstüne gelir forumda efelik yaparım.

ki respawndan hayale geçen 5 kadar kişinin yaptığı aynen bu.
Ben de öyle yaptım. Ama onlar için değil onlarla beraber savaşıyorum. 2 gündür yazdıklarını okuyup bulunduğum klanda yanlış anlaşılır belki diye yazıp yazıp siliyordum ama artık yazayım dedim.

buducnost

Mızrakçı
Yazdıkların o kadar saçma ki,oyunda rakip olarak başlayıp daha sonra birleşen hatta bu şekilde dünya kapatan bir sürü klan ve insan var,ortada casusluk,ihanet vb şeyler olmadıkça bu neden problem olsun ki? Burçigin Tolga abi,ben ve birkaç kişi daha ESL’de başladık şu an Cızz’da devam ediyoruz,bu konuda ESL’deki arkadaşların dahi problemi yokken senin her klan değiştirenin karakterine her mesajında burada laf etmen çok gereksiz olmuş,olayların arka planlarını sebeplerini bilmeden bu kadar boş yapma