Kent - Meteor

Mavıpsa

Yasaklı
Ne desin adamlar? KENT klanından çoğu oyuncu 50+ köy fethetmiş, 100’den fazla köy alan oyuncularımız var. Çıkıp neyi savunsunlar? Yolun sonuna geldiler, sessizce çöküşlerini izliyorlar. Bütün kıtalarda bunu görmek mümkün… bu oyunun diplomasiyle oynandığını bu dünyada öğrenmiş oldular!

Wye son 1 ay girem 500 k olam 2 köy alam foruma girem racon kesem dayı 2 köy saldım sana başkasından bulamazsın değerimi bil <3

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası

Phaenarate Bae

Baltacı
Abla sende ne yancılık yaptın ben zaten savaştığını düşündüğüm adamlara köylerimi veriyorum. @aslankilic sorabilirsin.
ömer iyidir ya .. ona ver sen sonuna kadar hak ediyor..
oyunda hiç bir klanla dünya kapatmak gibi bir niyetim olmadıgı için tamamen zevkine yardım bendeki , buna yancılık deniyor ise evet öyleyim..

iyi oyundu herkes için ama.. diğer dünyalarda başarılar.. :)

Fahreddinpasha

Mızrakçı
Wye son 1 ay girem 500 k olam 2 köy alam foruma girem racon kesem dayı 2 köy saldım sana başkasından bulamazsın değerimi bil <3
Racon kesmek falan nereden çıktı, öyle bir iddiam yok :) Şunu açıkça söylerim… sen, Prometheus ve Murattunca çok ciddi direndiniz. Şunu da söyliyim bizim operasyonlarımız sizinkilere nazaran çok daha etkindi. Ben k56’dan k44’e 20 kami attım. Bölgesel hedefleri çok hızlı düşürdük. Onun dışında benim çok iyi bir oyuncu olduğum gibi bir iddiam yok, puanım ortada ama ekip olarak iyi bir iş çıkarttığımızı düşünüyorum.

Bu arada biz raconu w11 ve w13’de kestik ;)

Lebron3

Yasaklı
La olum ne raconu ne kesmesi ne savasi ne direnci.

gıytı köşede başlayip hiç bir iddiamiz yok diyerek,oyun bilmeyenleri kandıra kandıra diplomasi yapa yapa w kapadiniz işte.

TheFnL

Kılıç Ustası
Meteor klanlarının eline sağlık,zor bir harita zor bir savaş,sağlam bir psikoloji de lazim,başta kent olmak üzere diğer klanları da tebrik ederim.

Mavıpsa

Yasaklı
sen bayrak kas dostum :)

Sana gülümsüyorum.

36605 adlı eklentiyi görüntüle
sen başından beri varsında ne oluyor reis yine başladın herkese sallamaya

e ben?

Canın çektiyse sallayım sana da ? :D

ömer iyidir ya .. ona ver sen sonuna kadar hak ediyor..
oyunda hiç bir klanla dünya kapatmak gibi bir niyetim olmadıgı için tamamen zevkine yardım bendeki , buna yancılık deniyor ise evet öyleyim..

iyi oyundu herkes için ama.. diğer dünyalarda başarılar.. :)
Sana da başarılar dicem abla da basarman gereken yancılık zor değil bı ara gel bana def atarsın bir world.

Racon kesmek falan nereden çıktı, öyle bir iddiam yok :) Şunu açıkça söylerim… sen, Prometheus ve Murattunca çok ciddi direndiniz. Şunu da söyliyim bizim operasyonlarımız sizinkilere nazaran çok daha etkindi. Ben k56’dan k44’e 20 kami attım. Bölgesel hedefleri çok hızlı düşürdük. Onun dışında benim çok iyi bir oyuncu olduğum gibi bir iddiam yok, puanım ortada ama ekip olarak iyi bir iş çıkarttığımızı düşünüyorum.

Bu arada biz raconu w11 ve w13’de kestik ;)

Öğret dayı racon nedir öğret bırak bu emojileri falan.

Yazdıkların için de eyvallah en baştan böyle konuşsan sallamazdım.

Fulgur

Kılıç Ustası
gece gece ara atıyor bakıcı var bu adamın yapması mümkün değil dediğiniz o kişiyim en aşağıda stressiz bir dünya geçirdim(yenilen rakipler 0) herkese tebrikler :D

Genel olarak aktif savaşın içerisinde bulunsamda başlangıçta güzel bir dünya değildi benim için dehset saldırmazlık anlasmasını bozup densiz bir üyesine klanımızdaki oyuncuları toplattı. Daha sonra ben DUDE ye gectım. Ve esas savas ondan sonra basladı. Meteordaki oyuncuların bir cogunu ilk defa tanıdım. Gerçekten iyi organize olup ortalığı dağıttılar. bi ara uyku uyutmadılar bana :) Cevabınıda kendimce verdim :)
Ancak Kentin kurdugu diplomasi dünyayı kapatmaya yetti. Nitekim Kentte de pro oyuncular var birisi PRO-B diyebliriz :) düzkontak77 ve daha niceleri.

Her zaman ahlak kurallarına riayet ettim onuda tüm oyunculara tavsiye ettim. Herkesi tebrik ediyorum.

Kısa sürede kapanır umarım 72. server

73 ve 74 de premum için bulundum. İlk hızlı ve klan limiti yüksek olan dünyada ANT klanları olarak oynayacagız. Beraber olmak isteyen dostlarada kapımız acıktır.

Selametle