Kent - Meteor

Mavıpsa

Yasaklı

La Calin*

Kılıç Ustası
İyi birleştirdin herkesi bize karşı istersen haritadan çıkalım kalın geldiysek ? Xd

2 tarafa da başarılar
Allah şükür Sanji diye bir dostumuz yok. Bu bize yeter. Dostu olanlar düşünsün :D
Zamanında bir soacı forumda yıl olmuş 2022 hala sanjiye güvenen mi var demişti. Yanarım yanarım bu adama güvendiğime yanarım :D

ByRevolution

Yasaklı
İki tarafa da başarılar.
Kent klanını destekliyorum :))

İki klanın olduğu bir harita yayınlayabilirsiniz.
Sadece iki klan olacak. Before - after yapılabilir :)

WildGoat

Mızrakçı
Her iki klana da başarılar.

ESC ne zaman olaya dahil olacak acaba ?
METEOR ile savaş ilanı vermeyen bi onlar kaldı.

METEOR ile savaşan klanlardan 1 tanesi METEOR ile SA yapıp dibinde ki başka klana dönse dünyada dengeler tekrar değişir :)

Val4r Morghul1s

Mızrakçı
Arkadaşlar ben konuşunca ağlıyorsunuz ama doğruları söylediğimden sanırım. Boş yapmayın tüm klanlar aradan çekilse dahi Kent tek atar...
Pıtırın düştüğü döneme dönsek ta, aradaki klanları kaldırsak kent yine tek atar. Dünya başına dönsek tüm klanları kaldırsak kent yine tek atar.
Su geçirmez gerçekler acıtır şimdi bu yazının altında yine ağlamaya başlayabilirsiniz. Yazdığım normal şeylere bile toxicleşiyorsunuz o yüzden bu sefer bende istediğiniz gibi yazdım hadi bakalım.

DJango

Mızrakçı
Herkese her bir oyuncuya ve her iki klanada başarılar diliyorum keyifli bi savaş olmasını istiyorum herkes üstüne koyarak kendine yeni bi tecrübe katarak ilerlesin.
iple çekiyorum yakınlaşmamız lazım canım @EmmyVaretti