Kent - Meteor

*The Joker*

Milis
Arkadaşlar ben konuşunca ağlıyorsunuz ama doğruları söylediğimden sanırım. Boş yapmayın tüm klanlar aradan çekilse dahi Kent tek atar...
Pıtırın düştüğü döneme dönsek ta, aradaki klanları kaldırsak kent yine tek atar. Dünya başına dönsek tüm klanları kaldırsak kent yine tek atar.
Su geçirmez gerçekler acıtır şimdi bu yazının altında yine ağlamaya başlayabilirsiniz. Yazdığım normal şeylere bile toxicleşiyorsunuz o yüzden bu sefer bende istediğiniz gibi yazdım hadi bakalım.
Başarılar dilerim her iki klanada. Ya karbon kardesim sen düğün evinin tefcisi, ölü evinin yascısı gibi her forumlara girip neden milleti tahrik ediyorsun? Yargıda değilsin yargı tarafindan konuşuyorsun, dude değil dudeden konuşuyorsun , şimdide kent tarafindan. Sen önce kendi yazdigin cumleleri bir oku ondan sonra toxiclesiyorsunuz de. 15 yaşındaki çocuklar gibi anca tantana yapıyorsun burda . Pardon bütün forumlarda :)

DuaLFys

Acemi
Allah şükür Sanji diye bir dostumuz yok. Bu bize yeter. Dostu olanlar düşünsün :D
Zamanında bir soacı forumda yıl olmuş 2022 hala sanjiye güvenen mi var demişti. Yanarım yanarım bu adama güvendiğime yanarım :D

Milletin şeyiyle gerdeğe girmeye çalışmasaydın sende, kent dudeye vursaydı ne olacaktı? Şimdi şöyle kapattık böyle kapattık muhabbetimi yapacaktınız?
Dehşete tek atarım.
Dudeye tek atarım
Escye tek atarım diyen siz degilmiydiniz ne oldu bu tekler? Tünelde avp çıktı sanırım karşınıza

FIRES52

Acemi
Bu neyin hırsı insanların annesine bacısına küfürler etmek nedir hiç terbiye ahlak yokmu sizde, yazık şurda bir oyun için gelinen hallere hırslara bak ya.

Ayemyorgad

Kılıç Ustası
Milletin şeyiyle gerdeğe girmeye çalışmasaydın sende, kent dudeye vursaydı ne olacaktı? Şimdi şöyle kapattık böyle kapattık muhabbetimi yapacaktınız?
Dehşete tek atarım.
Dudeye tek atarım
Escye tek atarım diyen siz degilmiydiniz ne oldu bu tekler? Tünelde avp çıktı sanırım karşınıza

Eleştirdiğin şey için diyorum. Dude Dehset, herhangi birisi veya karşımızda silinen klanlar Kent için bu durum farksız mı? Tek başımızayız, koymaz savaşırız silinir ya da kazanırız. İyi forumlar.

DuaLFys

Acemi
Eleştirdiğin şey için diyorum. Dude Dehset, herhangi birisi veya karşımızda silinen klanlar Kent için bu durum farksız mı? Tek başımızayız, koymaz savaşırız silinir ya da kazanırız. İyi forumlar.

Savaşırsınız ya da savaşmazsınız bunu bilemem ama klan başkanınız çok iddialı konuşuyordu dehşet ve dude konusunda 3 gün sürmez veya tek operasyonda gönderirim gibi buna yanıt olarak yazdım

DuaLFys

Acemi

Son olarak karşımızda silinen klanlar yazmışsınız
Ben yanlış biliyorum sanırım kısa vadede kent sizden daha fazla klan sildi
Tatava, kayı, alfada silinmek üzere meteor oldu
Meteorun savaşıp sildigi bir klan daha görmedim worldde rs klanları vardı onlarda size katıldı ilk hafta

Ayemyorgad

Kılıç Ustası
Meteorun savaşıp sildigi bir klan daha görmedim worldde rs klanları vardı onlarda size katıldı ilk hafta
Şu an için dünya başından yana Alca,EIBO,HC,Yargı olarak sayabiliriz. Tabii ki güç olarak denk değildik. Aynı kayı tatava ve alfanin da kente denk olmadığı gibi. Haritayı daha iyi takip etmenizi öneririm dünya da ilerledi

Mavıpsa

Yasaklı

ya kankam bırakmıyorsunuz ki farm ville atalım Kent kim biz kim klan silmek mi o da ne yeniyor mu :D kanka tatavaya tek attı diyorsun eiboyu saymıyorsun kayı diyorsun alcatrazı saymıyorsun alfa diyorsun yargıyı saymıyorsun :D herşeyi geçtim esc de vurmadı zaten alfaya aynen :D komikleşmeyin beyler makaraya bakın savaşa bakın :)

@*karbonmonoksit madem kent tek atar dehşet ve dude olarak hesap silin esc şuana kadar 2 tarafada saldırmadığı için saymıyorum. Kent ile sınır çizelim diplomasi yapıp sonra savaş tarihi verelim kim tek atar görelim tek yersek de bükemediğimiz el deriz tebrik ederiz geçeriz. ? kabul mü ?

sana yazmıcam yazmıcam diyorum dayanamıyorum huyum kurusun yanlış anlama dostum dalga vari söylemiyorum ciddiyim :)

DuaLFys

Acemi
ya kankam bırakmıyorsunuz ki farm ville atalım Kent kim biz kim klan silmek mi o da ne yeniyor mu :D kanka tatavaya tek attı diyorsun eiboyu saymıyorsun kayı diyorsun alcatrazı saymıyorsun alfa diyorsun yargıyı saymıyorsun :D herşeyi geçtim esc de vurmadı zaten alfaya aynen :D komikleşmeyin beyler makaraya bakın savaşa bakın :)

@*karbonmonoksit madem kent tek atar dehşet ve dude olarak hesap silin esc şuana kadar 2 tarafada saldırmadığı için saymıyorum. Kent ile sınır çizelim diplomasi yapıp sonra savaş tarihi verelim kim tek atar görelim tek yersek de bükemediğimiz el deriz tebrik ederiz geçeriz. ? kabul mü ?

sana yazmıcam yazmıcam diyorum dayanamıyorum huyum kurusun yanlış anlama dostum dalga vari söylemiyorum ciddiyim :)

Ben kent için söylemedim yalnız :) Sizin klan dude ve dehşet için tek atacağız yazıyordu buna cevap olarak yazdım