KENEtlendik

• Konuyu başlatan tutenstein is Back
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Sabret sonu aynı değil !
Söylüyorum.
Dinle , rüyaların her gün aynı ,
Olmayacak !
Şimdi vazgeçersen geriye döneceksin ,
Gitme ! Kaybedince daha çok seveceksin
Biliyorum , hiç bir anlamı yok.
Yokluğunda , yokluğunda , yokluğunda ..

DeletedUser2441

Ziyaretçi
Mikail varsa sıkıntılı ondan hayr beklemeyin. :p :) başarılar

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Saolasınız , biz dostlarımızı kusurlarıyla birlikte severiz.

DeletedUser

Ziyaretçi
ne kadar düşman o kadar onur :))

kenetlendik son bir pis iş ve İLLEDE KENE

DeletedUser

Ziyaretçi
dikkatini çekti mi klanlar.org genel forumunda bu hesapla yaptığın ilk yorumun ve yine dikkatini çektiyse yanında güvendiğin arkadaşlarınla esat'a saldırıp kendisini savunma 1.si yaptıktan sonra bu yorumu yaptın :)

DeletedUser45535

Ziyaretçi
sağlık olsun ordularımız tamamlanınca yıne gireriz :)

Fazla hafife alıyosunuz gibi :))

DeletedUser

Ziyaretçi
o çok ilginç bir oyuncu. klanındaki bütün adamlar bana katılmak için mesaj atıyor. hatta esat'a kamikaze atan oyunculardan biri bana mesaj attı. abi ben sana kendimi kanıtlamak için attım kamikazeyi istersen hemen kene'ye geçerim diye.

bana hala puandan, sıralamadan, hafife almaktan bahsediyor. aynı kıtada 5 klan kurmuş sorsan 10 tane oyuncusunun adını sayamaz ama genel forumda herkes eşit nasılsa.. her dünyada çıkıyor böyleleri, oyun başında müttefiklik istiyorlar, hepsine yol veriyoruz. sonra diğer yol verdiklerimizle birden kenetlenip antikene oluyorlar. topladıkları 3 er 4 er k lık köy topluluklarıyla ilk 1-2 ay kral olduklarını sanıyorlar. bunun gibi içlerinde yönetici olanlar bırakanların 4-5 köyünü alıp biraz daha ömrünü idame ettiriyor. sonra yavaştan imana gelip ölüm sessizliğine bürünüp aniden klanı patlatıp gidiyorlar.

sonra w20 ne zaman açılacak yeaaa.

DeletedUser45535

Ziyaretçi
o çok ilginç bir oyuncu. klanındaki bütün adamlar bana katılmak için mesaj atıyor. hatta esat'a kamikaze atan oyunculardan biri bana mesaj attı. abi ben sana kendimi kanıtlamak için attım kamikazeyi istersen hemen kene'ye geçerim diye.

bana hala puandan, sıralamadan, hafife almaktan bahsediyor. aynı kıtada 5 klan kurmuş sorsan 10 tane oyuncusunun adını sayamaz ama genel forumda herkes eşit nasılsa.. her dünyada çıkıyor böyleleri, oyun başında müttefiklik istiyorlar, hepsine yol veriyoruz. sonra diğer yol verdiklerimizle birden kenetlenip antikene oluyorlar. topladıkları 3 er 4 er k lık köy topluluklarıyla ilk 1-2 ay kral olduklarını sanıyorlar. bunun gibi içlerinde yönetici olanlar bırakanların 4-5 köyünü alıp biraz daha ömrünü idame ettiriyor. sonra yavaştan imana gelip ölüm sessizliğine bürünüp aniden klanı patlatıp gidiyorlar.

sonra w20 ne zaman açılacak yeaaa.

Allah kuru ıftıradan korusun ne zaman mesaj attım esat bıze mesaj attı yenı olusum yenı olusum dıye keneden gelen mesajlar hala duruyo benım tek mesajımı yayınlasana

DeletedUser

Ziyaretçi

hani olmaz ya kazayla filan yıksanız bizi havanızdan geçilmeyecek hee. al bak kaldıramadın kaldırdılar :)

rhquk.png