KENEtlendik kesim raporları

• Konuyu başlatan tutenstein is Back
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Şuan için elle tutulur pek fazla rapor yok ama zamanla bu durumu telafi etmeye çalışacağız :)

lu40J.png

Not : KENEtlendik kesim raporlarında mümkün olduğunca klan üyelerinin kimlikleri ve orduları gizli tutularak paylaşım yapılmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

DeletedUser

Ziyaretçi
İşte rapor böyle paylaşılır :D Tebrikler güzel raporlar :D

DeletedUser44845

Ziyaretçi
düzenli ve güzel bizede öğret nasıl paylaşıcaz ilerde lasım olur:DD

DeletedUser

Ziyaretçi
samet bana sağdan üstten ilk ve ikinciyi kimin kestiğini süle yeterli :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bu ilk paylaşım biraz toyluğuma denk geldi. yapılan eleştiriler ışığında bundan sonraki raporların görselliğini daha iyi yapacağım.

eleştiren (gömen) arkadaşlara teşekkürler :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ses çıktığına göre iyi iş çıkarmış o arkadaşlar samet xD troll

DeletedUser45014

Ziyaretçi
Not : KENEtlendik kesim raporlarında mümkün olduğunca klan üyelerinin kimlikleri ve orduları gizli tutularak paylaşım yapılmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Not2 : KENEtlendik kesim raporları mümkün olduğunca klan üyelerinin kimlikleri ve orduları hatta raporlar gizli tutularak paylaşım yapılmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. (PC nizin ayarlarıyla oynamayın)..:)

DeletedUser45014

Ziyaretçi
Haftasonu gelsin bütün saldırı-savunma kesimlerini düzenleyip koyarız. Bu dünyada da kesimlere hızlı başladık. Yetişemiyorum :(

Teşekkür ederim bebişim wub

Kızma Samet espri yaptım ya...ben de seni yanında kesiyorum bilmezmiyim...ama çocuklarla konuşacağım yerden göğe kadar haklısın...bir insana bu kadar yüklenilmez... birazda seni düşünmeleri lazım ...bu kadar da kesim olmaz..:)

Şimdi gene kızacak...:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok abi estağfurullah ne haddime kızmak :) Özellikle geçen gece yaptığın kilidi paylaşsam hoş olurdu ama çaylak korumam da yeni bitti. Daha tam odaklanamadım oyuna, hala telefondan giriyorum :) Haftasonu memlekete geçeyim doldururum buraları kesimlerle :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Orduyu hiç bölmeden tek seferde misyonerlerin arasına giren ThaN4T0S'a teşekkürler :)

qrk3t.png

qrk4h.png

qrk4r.png

qrk59.png

DeletedUser

Ziyaretçi
bunun adına tecavüz derler suçu çok ağırdır beyler :D:D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Helal olsun 4 misi basan arkadaşın da helali var ama kene klanını çok hafife almış sanırım mis arası yapamayacaklarını düşünüp mü 50 baltayla atıyor :)