KENEtlendik kesim raporları

• Konuyu başlatan tutenstein is Back
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Bi de kilit attıysanız adama bence oyunu bırakır :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ahaha atmadığımızı kim söyledi ? birazdan koyarım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
:D barzodaki elamanlar size geçmiş :D nova ve truva ile savaşımızı bitirip size gelcez :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Uykumun içine ettiler ama böyle bir sonuç alıncada insan değiyor diyor :) Devamıda gelecek yakında :)

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Aa canım sıkılyo napim şurda stalker oyuncularına iki laf çakıp çıkayım hem çevre de edinirim. Multiciler botçular .. :D Gibi birşey yazmıştı arkadaşın birisi çok gülmüştüm :D Şu anda arkadaş ta onun gibi bişey yapıyor sanırım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim anlamadığım olay bu çocuğun klanı da dahil olmak üzere güneydoğudaki bütün klanlar bana diplomasi teklifi yaptı. Bak abartmıyorum bütün klanlar yaptı. Güneydoğu sıralamasında üst sıralarda olan oyuncuların %70'i benden davet istedi. İstesem 10 klan kurup bunların hepsini ilk 20 ye sokarım. Bunu yapmakta ne var yahu ? Biz dedik ki 0 diplomasi bol savaş. Tanımadığımız adamla da oynamayalım. Dünyaya gelirken 150 kişiyi ben ve yönetim ekibi bizzat telefondan arayıp çağırdık, dünya açılmadan 2 hafta önce facebook vs. yerlerde grup kurduk, kaynaştık. Taş çatlasın 30-40 tane adamı da dünyada oynadığı performansı yeterli gördük ve eski dünyalardan tanıdığımız, beraber oynadığımız adamlar oldukları için klana aldık.

Sorsan klanındaki 10 tane adamın adını sayamayacak oyuncular 1Göktürk, SavasEfendisi, Bivya, Ceto58, Turkoğlu, faruk2829, muco2222, ... gibi oyuncuları niye klana aldığımızı sorguluyor. Akıllarınca bu adamları sileceklerini düşünüyorlar. He anam he hepsini silersiniz. Tutan yok şimdi de silebilirsiniz.

Sadece Mikail'in hatrına 100.sıradaki Pislik klanını müttefik ekledik, sonra bazı tatsızlıklar oldu ve zaten istemeyerek yaptığım diplomasiyi sonlandırdım. Bunun dışında 56. ve 65. kıtalardaki bütün klanları sıralamada 1.den başlayarak tek tek düşman ekledik. Hepsini. Hani hangi klanda kim oynuyo bakmadık, 56. ve 65. kıtalarda oynuyorlarsa düşmandır dedik.

Çoğunluğu saldırı oynayan bir klanda 3-4 tane kendiliğinedn bırakan adam hariç hiçbir oyuncumuzu tarla etmeden gecemizi gündüzümüze katıp didinerek ve keyif alarak savaş veriyoruz. Aynı stratejiyi 12. ve 15.dünyalarda da yaptık ve başarılı olduk. Yine aynı tarz adamlardan aynı üslupları gördük fakat 1-2 ay sonra hepsini adam edip yolladık.

Ben oyun hayatım boyunca şuna inandım, kendini efsane eden klanlar asla oyunu hızlıca ele geçirmek için prensiplerinden taviz vermemeli. Bunu yapıyorsa büyük klan değil, hırslı 3-5 çocuktan ibarettir dedim. Klanımdaki arkadaşlara da özellikle bu durumu büyük klanların gözlerine gözlerine sokun hiç çekinmeyin dedim ve bu yüzden de oyunun ilerleyen safhalarında tonla düşmanımız olmuştur.

Fakat, oyun başında toplama bir şekilde klan oluşturup birşeyler yapmaya çalışan, heyecanlı ve acemi çocuklarla dalga geçmeyin dedim. Şevkini kırmayın dedim. Ben gelmişim 23 yaşına bu sene alttan aldığım son dersleri de verip mezunum. Bir daha zor girerim bu oyuna. Bizden sonra gelenleri kırıp üzüp bezdirirsek böyle her eksilen klan kendini hatırlatır.

Neyse lan lafı da uzattım Münir Özkul'a bağladım iyice. Heh ne diyodum ben, bazı sütü bozuk adamlar var. Oyunda bana müttefik olmak için yalvarıp bu platformda kafasına göre bişeyler sallıyor. 3 gün sonra farklı bir klan, farklı bir hesap, farklı bir dünya olacak ona giren çıkan yok nasılsa. İşte bu kafa yapısıyla oynamaya devam ederseniz abicim siz hep oyunun ilk ayı 3-5 oyuncu toplayıp sıralama yaparak böbürlenen sonrasında çarşı pazar klan gezip forumda 20.dünya ne zaman açılıyor yeaa diyen oyuncular olacaksınız.

Önce emek verip birşeyler yapmış adamları anlamaya çalışın.

Not : Gözünüzü sevim bana bir daha uzun post kastırmayın

DeletedUser42330

Ziyaretçi

İşte bu kafa yapısıyla oynamaya devam ederseniz abicim siz hep oyunun ilk ayı 3-5 oyuncu toplayıp sıralama yaparak böbürlenen sonrasında çarşı pazar klan gezip forumda 20.dünya ne zaman açılıyor yeaa diyen oyuncular olacaksınız.

Önce emek verip birşeyler yapmış adamları anlamaya çalışın.

Kısaca durumu özetledin tt2

DeletedUser37621

Ziyaretçi
Harbi Samet Bidaha Sen Uzun Post Kasma Oku Oku Canım Çıktı :D
Ayrıca Klanlar'ın ornek oyuncularındansın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
eyvallah canlar wub oruç kafası çabuk geriliyorum şu sıralar :)

DeletedUser37130

Ziyaretçi
devamı gelecektir :D

Eklentiler

• adasdasdasd.jpg
    adasdasdasd.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 166
  • adasdasdasd.jpg
    adasdasdasd.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 129

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Samet kesim raporlarınıda koysaydın hatta kilit raporlarınıda , gerçi bütün raporlar köyler barbar olduğu için silindi sen anca otur akşama kadar evde :D başlığı açtın madem çalış , yoksa maaşına zam işine son :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bu tarz raporları seviyorum hehehe

qyqvx.png

DeletedUser

Ziyaretçi
sero435 'in rapor iyimiş özellikle :) Tebrik ederim güzel kesimler