Kene

• Konuyu başlatan DeletedUser37648
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Güncel :)

diplomasii.png

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Op yapıyolarmış hesaba :D bende geçtim kısa süreliğine :D Hazır geçmişken bide tanıtım yapayım dedim :D

DeletedUser31318

Ziyaretçi
inceledım uzak bize ekşını kacırdık :D savaslarda gece bizdede gözukuyorda sınır yok herhalde nınısının nınısından bır savasa eklenmısler :D

DeletedUser35045

Ziyaretçi
Op yapıyolarmış hesaba :D bende geçtim kısa süreliğine :D Hazır geçmişken bide tanıtım yapayım dedim :D

sana degıl baskasına yapıyorduk operasyonu 100e yakında köy alındı 4 farklı adamdan ama 2000 tanecık fakele o hesaba geldıgımızı sanmıssınız yedırmısız olmamıs:D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Ainublade vurdu.. Top ağlarda.. Futbolcular hakemin yanına gidiyor, ofsayt beklentisi var.. Gözler maçın hakemi V3B@'da :D

DeletedUser35045

Ziyaretçi
ben worlde geldıgıne sevındım vebanın

bu arada mac anlatımı ıcın tesekkurler:D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Geldim denilmez , saldırılar bitene kadar burdayım murat gelince hesabı geri alır.
Diğer türlü oynayacak olsaydım şuanda dünyanın diplomasi anlayışı bir hayli değişmiş olurdu , bunu biliyorsun.
Ayrıca 2000 saldırıyı siz yola çıkarttığınızda hesapta başkası vardı , ben geldiğimde hiçbir saldırıda işaretlenmemişti :)
Yani birilerini gafil avladıysanız bile o ben değilim :)

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Hehehe başkasının şeyiyle gerdeğe girilmez derler :D Çok cesaretin varsa buyur sen saldır canımcığım :D
Bu anı sankime Troya muhabbetınden hatırlıyor gıbıyım :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi

Yavuz bu istatistikte gülünecek birşey göremiyorum ben, Esat hesabın başına geçtikten sonra 1o farklı oyuncuya tek başına dalarak 27 köy almış, 19 köy vermiş. Matematiğiniz zayıfsa tekrar sayabilirsiniz :) Bak sen iyi algıla diye aldığı köyleri yeşil, verdiği köyleri kırmızı yazıyorum :)

Gel gelelim oyundan azcık anlayan insan (Yavuz senden bahsetmiyorum üzerine alınma) tr.twstats.com'u açtığında, Esat hesaba geçmeden 1 hafta evvel hesabın yoğun köy alımı yaptığını ve o köylerin anlaşmalı olmadığını (karşılıklı köy alıp vermesi var çünkü) görür. Esat'ta hesabın başına geçtiğinde beni telefondan aramış ve durumu anlatmıştı. Hesabın içinde hiç ordu olmadığını, tüm orduların yarım yamalak olduğunu esas şovu 2-3 hafta sonra yapacağını söylemişti. (Forumda bunları yazmadığı için, hesabın zayıflığını mazeret göstermediği ve şu yorumlara fevri davranmadığı için Esat şuan gözümde 1o kat daha yükseldi)

Ve buna rağmen Esat, ordusu olmayan hesapla tek başına klandan çıkıp, 1o farklı oyuncuya dalarak 1 haftada 27 köy alıp 19 köy verdi. Gel gelelim bir ara Troya klanından adesis diye bir oyuncu vardı. serhatseyhan (ccevrencc) dan 15 köy aldılar diye bunun tr.twstats.com istatistiğini buraya koyup dalga geçmeye çalıştılar. 1 hafta sonra bu oyuncu tek başına Troya'dan 15o köy alınca cümbür cemaat hesap sildiler 12.dünya'da, Troya klanını dağıttılar ve o günden beri izine rastlayan olmadı :) Yazışmalar hala 12.Dünya forumunda duruyor.

Hayır şimdi bu hareketi yapıyorsunuz, 2 hafta sonra yine aynı muhabbetler olcak, sizi de gömecekler tarihe, sonra yenileriniz çıkacak. Bi bitmiyonuz ki Esat'lar, Serhat'lar 1oo'lerce olsa ne yapsın, sizin gibi adamlar olduktan sonra :) Her dünyayı da bunlar kurtaracak değil ya :)

Neyse lafı uzatmaya gerek yok, kolamı cipsimi aldım 2 hafta sonrasını bekliyorum :)

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Dün w15'te günün haydutunu almak için kasıyordum , Burak abim world 12'ye baktırmadı :D Bütün gün hesap boştaydı 3 köy almışlar sadece :D Ayrıca hiç bakmadığım hesapta günün saldırganını aldım ( Hesapta olsaydım o orduların pesıne takar mıslerı koylerıde toplardım , gırdıgım butun koyler bosaldı ısteyenlere raporda atarım düne ait olan raporlar ) Hani bizde herşey deliliyle anlıyon mu evlat ?

Hesabın başına geçtikten sonra 2 günün saldırganını aldım , 2 günün savunanıda 10k puanla kaçırdım.
Mazeret yazmak istesem sayfalar yetmez fakat bir kaç satır yazayımda Yavuz'cum feyz al.

Ben hesabın başına geçtikten sonra YKC'den klana geri gel yoksa destekleri çekicez dediler ( bunu yazan yönetim değil yanlış anlaşılmasın ) bende çekin , köylere savunma yığdıktan sonra 2 asker kesen adam kalitesiz oyuncudur dedim.( Saldırılar bitsin sizide silerim haritadan dert etmeyin diyede mesaj çektim YKC'de dostlarınız varsa forumda konusulmus sanırım msjları gormuslerdır ) Çekilen desteğin haddi hesabı yok , bütün köylerin casus raporları GECCE klanında mevcut , ben gelmeden önce 100.000 mızrak kılıc olan , 20.000 mancınık olan koylerde su anda 10.000 mızrak kılıc yok.İsteyin raporları atsınlar.Gecce'den bana gelip , bızle bırlıkte YKC'ye dal teklıfı yaptılar reddettım.Hanı ben zaten hesabın basına sadece saldırılar bıtene kadar bakmak ıcın geldım.Bana kımse köy al demedi , sadece mevcut köyleri koru hesabı silmesinler dediler.Ben yine geldim tek başıma olmayan ordularla köyler aldım , raporların hepsini paylaşıcam zaten merak etmeyin o zaman daha net görüceksiniz.Ben koca klana karşı tek başıma savaşıyorum adamlar aldıkları köylere destek yığdıkları ve zaten mevcut köyleride agzına kadar savunma dolu olduğu halde ben köy alıyorsam , söylenecek söz yok sanırım ? Sadece 1 köyü , savunma ordusu olmadığı için 6-7 kere verip verip geri aldım.En son adamda destek aldı , saldırı ordusu olmadığı için köyü geride alamadım.Savaştığım adamlarda klanlarında yönetici olan adamlar hani sıradan adamlar olsa zaten o kadar destekte alamazlar , o kadar rahat saldırıda atamazlar.Kestiğim misin haddi hesabı yok , neyse dedimya günün saldırganını aldım diye :D Aslında yukarıdaki köyleri bilerek verdim , çünkü hesaba geçtiğimde 15 mis vardı e zaten bi dünya köy aldım mis kalmadı ve yukarda savunma olmadığı içinde sıkıntı çekiyordum.Bende aldıklarımı geri verdim , bu sıradada onları meşgul etmek içinde kaybetmemek istiyormuş gibide sürekli geri almaya falan filan çalıştım .. Neyse bir adamı komple haritadan silmek için mis gerekiyordu ve bende alt yapıyı hazırladım uzaktanda 20 tane ordu buldum ( 2 kıta ötedeki köylerden ) girdim adamın köyünü yıktım selam yollamışlar :D Esat savaşmayalım barışalım diye Zaten zevk mevk yok Saldırı attığım adam mesaj cekıyo , Murat abıyle anlasmamız vardı , ee ya ben onu desteklıyodum o bana saldırmıcaktı :D Ulan butun harıtayı adam rehın almıs zaten :D Neyse ben oynamayı bılmıyom panpa Köy alıyolar benden , yavuz abi kurtar beni nolllluuuuyyyy :D Bu arada söylediğim şeyleri inanmayan arkadaşlar world 12 asdes003 hesabına mesaj cekerek mesaj veyahutta raporları ısteyebılırler , herkese ıletebılırım bızde kanıt olmadan konusma olmaz ;)

Bu arada şunuda söylemeden geçemeyeceğim GECCE klanına sorarmısınız , Esat size hiç aynı saniyede giren 4 mis attı mı diye :D

İzleyin :D

1:10. saniyeye dikkat Geçmedimi filtreden ?

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Kanka bunlar şunu bekliyolar. Esat hesaba girecek, 2o. dk.nın sonunda bütün çiftlikler 24ooo/24ooo olacak, 3o. dk.nın sonunda 5oo misyoner hazır olacak. Tüm misyonerler 1 saat içinde düşman köylere girecek, patlamayacak ve sadakati direk 1oo düşürecek. Klanın 5oo saat uzaktaki oyuncusu da bu tablodan dolayı bunalıma girecek ve hesap silecek :) Böylelikle klan dağılacak :)

Şimdi şu tabloya bakalım :

* YKC oyunun açık ara lider ve her istatistikte en sağlam klanı
* asdess003 ilk 5'in içinde bir oyuncu ve klan yöneticisi ve de klanın yarısı kankası

Bu şartlarda bir adam hesabı kurtarması için başkasına veriyorsa demek ki kurtarılması gereken bir hesaptır. 3oo köyü, 0 ordusu, 15 mis hakkı, 0 desteği olan bir hesabı Esat gelip de baştan yaratacak değil. :) Tamam belki Esat iyi oyuncu, hatta 12.Dünyadaki en iyi oyuncu ama gel gelelim superman değil :) Hele biraz sabredin, biraz yağma yapsın, asker bassın iyice farkını belli eder :)

*'lı yerleri okuduktan sonra ''aaa harbi la çocuk doğru söylüyo'' dediniz di mi :) biliyodum ya :D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Yok panpa dur işler karıştı :D Bu Murat bizim w6'daki Cem gibi sanırım.
Birine daldım az önce Murat abiyle hukukumuz var , ben hep onun etrafından köy alırım ama ona saldırmam oda bana saldırmaz dedi :D
Aga köy aldırmıyolar ki herkesle hukuku var bu adamın :D Dalabileceğim bi ainublade var oda bölgeden 5 köy almış içinide doldurmuş mis atıyo bana :D Kesiyom yine atıyo :D Ühüüü Yavuz abi kurtar beni yıkıyolar abi ühüü

DeletedUser39238

Ziyaretçi
1 resim + :d:d:d

destan yazmışsınız yahuuuu:d valla okumaya meccalim yok ama eminim mükemmel şyler yazmışsınızdır..

DeletedUser35045

Ziyaretçi
Yok panpa dur işler karıştı :D Bu Murat bizim w6'daki Cem gibi sanırım.
Birine daldım az önce Murat abiyle hukukumuz var , ben hep onun etrafından köy alırım ama ona saldırmam oda bana saldırmaz dedi :D
Aga köy aldırmıyolar ki herkesle hukuku var bu adamın :D Dalabileceğim bi ainublade var oda bölgeden 5 köy almış içinide doldurmuş mis atıyo bana :D Kesiyom yine atıyo :D Ühüüü Yavuz abi kurtar beni yıkıyolar abi ühüü

ben sana saldırmıyorum esat yönetıcıler saolsun halledıyorlar ben asagıda ykcden adamlarla ugrasıyorum. ben mıs atmısım kesmıssın dıye soylemıssınde 8 mıs vardı ordakı bı köyde optan kalan.e su anda 6 mıs var hala ve senden yanlıslıkla bı köy aldım arada boş köylerıne mıs fake cıkarken bı baktım almısım.

gecce yogun sekılde saldırmıyor sana bızımde bı ınsafımız var ama kendınıde kucuk gorme worlde ılk 10 da olan bı hesap aldın bı kac köy aldın ama aldıkların sadece eskı ykclı ve benım bızzat kendım bıtırdıgım asdess001 yenı adıyla dark-sprıte mehmet ısımlı arkadasın köylerı. yok etmek yerıne bızımle beraber olsun ıstedıgımız bırı . ondan aldıgın tum köylerı gerı aldık. ekstra köyde aldılar. bıldıgım kadarıyla bızden köy kaybeden yok.

guzel onlıne oldugunda mıs arası vs yapıyorsun e yap bı zahmet ancak ufacık hesap aldım cok kötuydu falan deme . o al verle oynadıkları köyde sana 10 kadar saldırı ordunu ykcnın attıgı 20 full cıftlık savunmayı kestırmek ıcın benım ıstegımle Ferhat Yavuz yaptı . senın ordular gırdı ykcnın desteklerını kestı yetmedıgı yerde bız kendımız ferhata saldırdık sur yokken kestık maksat fantazı olsun dıye. ne zaman kı orda gelen destekler bıttı bızde köyu destekledık bıraktık al-veri.

yanı o köyde bızden tek asker gıtmedı dolaylı yoldan ykcden gelen desteklerı sana kestırmıs olduk köyde bızde kaldı.

köy alınır verılır sana arkadan ykcnın saldırdıgını sanmıyorum zaten ordakı onların arasındakı köylerının yarısına bızım fakeler bıle gırmıs boş rapor almıs. ısterlerse köylerın iç içe bı sekılde alırlar 35 dkdan mıs cıkacaklar köy bos e bıkere araya gırersın 2 kere alver yaparsın bı sekılde yıne alırlar köylerı bızım senden aldıklarımız gıbı.

buraya hesabı korumak ıcın geldın elınden gelenı yap bızde gıdıp her köyune 50 orduyla saldırmıyoruz sadece aklına esen saldırıyor genel bı op falan yok.

bu arada
eskı sahıbı muratı tebrık edıyorum dublerakı ısımlı hesapda gercekten saglam savunma yaptı ve orda bızım ekıbe yenı katılan arkadasların saldırılarında hıc köy vermedı belkı sende yardım etmıssındır .

sana ykc ıle bızımle savas dıye bı teklıf sunmadım sen barıs a davet edıyorum bu hesaba saldırmazsanız sıze saldırmam dedın bende bızım sana saldırmamız ıcın ykc ıle savasman gerek cunku bız kımseyı tarafsız olarak kabul etmıyoruz dedım olay bu.dıplomasımız hep oyle ısledı bu gune kadar. bırıne saldırmamız ıcın mut olmalı mut olmamız ıcın ortak dıploması olmalı. orda tanıdıgın yokmus senın söyledıgıne gore onlarında sana saldırması an meselesıymıs .

olayı farklı taraflara cekmeyelım. worldde bı savas var ykc-wow ıttıfakı oldukca guclu ve karsılarında goruntuye göre bız varız wowla sınır degılız ama ykc ıle savasıyoruz dehset klanı ıle beraber. bızım saldırdıgımız asdess003 de ykcdendı dusman dıye görmemız normal. dost klanıda ykc ıle muttefıkmıs bırıyle savasıp dıgerı ıle savasmamak olmaz dıye onlarlada dusman olduk.

oyle işte:D savasıyoruz sag sol ayırt etmeden. 2 gun sonra sen hesabı bırakıp basına tekrar murat gecerse o ıllakı ykcden tarafa olacaktır .

nerdeeen nereye bız muratla normalde cok ıyı anlasırız kafa yapımızda tutar hep dark-sprıte(asdess001 =jawsfather ) hesabı yuzunden oldu ne olduysa. murat la beraber onlarla beraber takılıyorduk yada oyle olacaktı ama dark -sprıte saolsun destan klanına saldırmaktan vaz gecmeyınce bız muttefıkı koruduk. ykcde bızden yana degıl dark-sprıte dan yana olunca bı baktık ykc ıle ve muratla savasıyoruz.

savasmaya basladık dıye benı kötu adam yaptılar ancak dıploması ne gerektırırse onu yapmak bu oyunun geregı . benım oyunculara karsı kişisel bı kinim olmaz hıc bır zaman. oyun bu en guzel arkadaslar arasında oynanır. ben worlde geldıgım anda (o zamanlar benım ekıpde oynuyordu sımdı bıraktı tamamı) hepımız farklı bı klanı tuttuk bırbırımızle savastık. benım kadar oynayan 3 adamdık bırı esesden yana oldu dıgerı kapaktan yana oldu bırbırımızı yedık :D

sözun özu oyun sa oyun orda bızım klanda orda saldıran saldırsın savunan savunsun buralarda raporlar paylasmakla falan olmaz o ısler w12 nın ılk 50 dekı 30 adamı tum gucle saldırdı bana kac defa 200-300mılyon savunma puanı yapacak saldırı geldı 2 köy verdım 80 tane aldım o oplar sırasında . maymun ettıklerımde oldu benı sasırtanlarda ancak gelıp burda rezıl etmıslıgım yok kendı klan forumumda paylasırım. ha dusmanı kızdırmakda yerı gelır stratejı olur onuda yaparım ama

neyse bı destanda ben yazdım boş vakıt bulunca okuyana okumayana saglıcakla..

[/B][/B][/B]

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Hehehe eyw oyunculugunuza laf etmedım zaten.İyi ya savasan adamları gormek guzel.
Bende ona saldırmayı bıraktım farketmıssındır , msj geldı bana :D Oda bızdendı bı aralar nıye ona daldın dedıler durdum bende :D
Zaten adamda mesaj cektı aldıgın koylerı murat gelınce gerı alcam dıye :D
Sana söylediğim şeyi buradada söyliyeyim dert değil az çok tanıdıysan beni bir laf söylediysem kıvırmam.
Saldırıları durdurursanız bende size karşı saldırı yapmam.Hesaba geliş amacım belli sadece savunmak bunu sanada söyledim.
Fakat durum bu diyede oturucak değilim , world 15'ten fırsat buldukca hesaba bakıyorum kı buda sadece gecelerı oluyor farketmıssınızdır :)
Rapor mevzusuna gelıncede , rezıl etmek ıcın koyucam dememıstım fakat madem oyle dusunuyosun onlarıda koymayız , canın saolsun :)
Yukarıdakı yorumu yapman yeterlı zaten gerısı tın.
Bu arada diplomasi tarzınada hayranım yalnız buna hala uymayanlar var , söylemiştim isimlerini bi çek kulaklarını :)

DeletedUser37648

Ziyaretçi
1 resim + :d:d:d

destan yazmışsınız yahuuuu:d valla okumaya meccalim yok ama eminim mükemmel şyler yazmışsınızdır..

Msnden daha laf atmıcam , kapatalım konuyu dıyosun :D
Buraya gelip , hala yazıyon yavuz ne adamsın ya.

DeletedUser39238

Ziyaretçi
önceki yazıydı bu esat..

boş boş tartışmanın anlamı yok sürekli