Kene

• Konuyu başlatan DeletedUser37648
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35045

Ziyaretçi
dıploması tarzımızı begenıyorum ancak kendını garantıye almayı seven oyuncular bızdede mevcud + bız destan klanından cok oyuncu aldık son zamanlarda onların buyuk cogunlu bızım tarzımızdakı dıplomasıye alısık degıller . arada su kacıgı cıksada bızı hıc bı zaman bır muttefıgımızın dusmanı ıle dost ıken goremezsınız (dıkkatımden kacmadıgı surece)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hehehe başkasının şeyiyle gerdeğe girilmez derler :D Çok cesaretin varsa buyur sen saldır canımcığım :D
Bu anı sankime Troya muhabbetınden hatırlıyor gıbıyım :D

Başkasının hesabıyla gerdeğe giren sensin .

gece klanı hem ykc ile hem dost ile düşman yani sadece sizinle savaşmıyor.

asdes hesaplarında YKC nin destekleri varmıdır?

Ykc den destekleri çeken oyuncuları tehdit ettiniz mi?

Ykc den klanlarına asdeslerden desteklerinizi çekmeyin diye sirküler çekildi mi? :)

Birde utanmadan ben yalan atmam,destek almıcaz vs diye sallıyorsunuz. 5 tane başlık açmışsınız foruma ama çok boş oyuncusunuz.

3 er mioluk hesaplarla oynayıp,destek alıp köy kaybediyorsunuz.

Bunu bir YKC li olarak söylüyorum ,yks yönetiminde olsam ilk önce sizin köylerinizi toplardım :)

3 köy alan kendini nimetten saymaya başladı,çok boş bıraktık tabi.

Önce rakibe saygılı,terbiyeli olmayı öğrenin.Adam olun len,bırakın bu ayakları.Delikanlıysanız destekleri geri yollayın,dönmeyin ykc ye.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Hımms :D Tamam benim destekleri çekmeyin dediğim yazıyı koyabilirmisin buraya ?
Bende olbir destek atalımmı dedıgınde ona verdıgım cevabın sssını buraya koyayım.
Varmısınız ?
Bu arada gizlilik politikası arkasına sığınarak yorum yapan arkadaş , speed serverlar var biliyorsun :)
Madem cok bos oyuncuyuz beklerız.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hımms :D Tamam benim destekleri çekmeyin dediğim yazıyı koyabilirmisin buraya ?
Bende olbir destek atalımmı dedıgınde ona verdıgım cevabın sssını buraya koyayım.
Varmısınız ?
Bu arada gizlilik politikası arkasına sığınarak yorum yapan arkadaş , speed serverlar var biliyorsun :)
Madem cok bos oyuncuyuz beklerız.

Hadi güzelim ,yol al w12 den .
Demek ki neymiş ,klavyeden sallamak ile olmuyormuş :)

Boşsun tabi,dolumusun her dünya rezil olup yenisine gidiyorsun .Oyuncu kalmadı doğru ,dürüst herkesin işi gücü var sen hala 3 köy alınca şekil peşindesin .Neyse anlayamacağın için anlatmama gerek yok.Bu kafayla işin zor senin. Git oyna sen oyun daha :)

DeletedUser35045

Ziyaretçi
Açıklama Hesap artık bende , 24 saat içerisinde 1 tek saldırı daha gelirse bu dünyayı başınıza yıkarım.KENE klanından bir cacık olmaz diyenleriniz varmış aranızda , KENE'li bir adam bütün dünyaya bedeldir.Görmek için sadece saldırı atın.

Not : Saldırıları durdurma kararı alırsanız barış teklifinizi bekliyorum , beni yormayın yaşlı adamım , world 15'e vakit ayırmam gerekiyor.

Good Luck ;)

Savaşırız durmadan
KENE klanı arkanızda her zaman
World 15'e rahat yok
Her taraf koyu mavi olmadan.

Eh bu konuyu da kapatsınlar bı zahmet :D 2 hafta ıyı bır dırenıs ve sadece 30 köy kaybederek gectıkten sonra asdess003 hesabının köy ısımlerını en son saldırma panpa :) dıye gordum muhtemelen esat yazmamıstır o köy ısımlerını.

kenetlendık aslan dıye gelıp saldırma panpa dıye gıtmek kımsenın yapacagı bırsey degil.

bir gecce de tek basına koca klana meydan okuyarak baslayan savas 1 hafta sonunda olması gerektıgı gıbı Gecce tarafından bıtırıldı.

bıze bu kısa zevkı yasattıgı ıcın VEBA ya tesekkur ederım.

lutfen konu uzamasın ben gıcık etmek ıcın degıl bu baslıgın basındakı ılanın yanlıs anlasılmaması ıcın yazıyorum. adam yeterınce vakıt ayıramamıstır onlıne olamamıstır ama boyle bır savas ılanıyla gırdıkten sonra mazeret olmamalı.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Esat o hesabı haftalar önce devretmişti. Op.u kime yaptınız bilmiyorum ama hesabın başında Esat yoktu.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Benim bildiğim en son 005 ve 003 hesapları hesap sile alınmıştı ki buda 3 hafta önceydi sanırım.
Yani şuanda o hesapların barbar olmuş olması gerekiyordu :D
Yoksa olmamış mı :D Sonuç itibariyle her ne olmuşsa tebrik ederim.

DeletedUser35045

Ziyaretçi
eyw w15 ın para tuzagından sıkılırsanız her zaman dost yada dusman olarak w12 ye beklerım. cevrenc sızden zaten sanırım kımle savasıyor napıyor tam bılmıyorum su aralar . bızım pakt yalan oldu ayakta biz kaldık bırtek troya tarafı hızlı çöktu bıraz.

ykc wow efes dost tremps tarafı ayakta (hepsı mut dost-tremps savasta)

gecce gecc2 gecc3 :D ayakta

DeletedUser33843

Ziyaretçi
w12'nin ağırlığından bunaldıysan ben seni w15'e beklerim :)

w13-w14-w15'te altın fiyatları 4 te 1 oranında. Eski dünyalarda oyuna devam etmek, hele ki w12 gibi eskilerin içinde en yeni dünyada devam etmek bana göre mantıksız. 3-4 Ay sonra puanlarımız oradakileri 2'ye katlar. Artık kolay misyoner basımından bütün orduları peşine 4 mis takarak atıyoruz, klanlar sadeleşti, savaşlar heyecanlandı. asdes005/burak da w15'e alıştıktan sonra w12 hesabını sildi. Sana da tavsiye ederim :)

not : Paralı gelişimler oyunun kaderini çok etkilemiyor, isteyen istediği kadar hammadde gelişimi alsın, günün haydutunu paso Esat, Burak, ben,.. aramızda paylaşıyoz :) %2o bonusa gerek kalmıyor :)

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Hehehe namuslu bir hesap bulursan 1-2 günlüğüne takılmaya gelirim.
Adam maşallah aşiret kurmuş sizin bölgede , köy aldığım adam köyü boşalt adamın adı neydi murat mıydı :D
Murat abi söyledi diyodu :D oyun cacık olmuş arkadaş , herkes birbirini sırtından vuruyor.
Yoksa dünyanın hızı cartı curtu pekte önemli değil , insanlar kişiliklerini yitirmiş.

DeletedUser35045

Ziyaretçi
oyun basından beri temızleye temızleye bıtıremedık. askerden cok diyalogla korunmuş millet. salladıgımız yok gerci mantık basit kırmızımı saldır. yok abeyımdı yok kaynımdı dınlemeyız :/

DeletedUser37648

Ziyaretçi
heehehe sen dinlemiyosunda bana ilk saldırdığınızda köylerimi sizin klandaki adamlar koruyordu.
Daha sonradan saldırdığım adamlarda sende desteklerimiz var sen köylerimizi almaya çalışıyosun falan diyince ben bıraktım zaten oyunu iyi oldu hesabı silmeniz :D

DeletedUser35045

Ziyaretçi
farkettık farkettık yıkmaktan vazgecıp korumaya aldıgımız yuzsuzun bı tanesı ıle world basından berı onlara saldıran kım varsa yıktıgımız baska bı yuzsuz deseklıyormus:D

1 ını temızledık dıgerıne saldırı cıkılmasına ızın vermıyorum işkence ceksın bıraz:D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
hehehehe güzel güzel :D karaktersiz adamlar ya.Bitanesi beni tehtit etmişti desteklerimi çekerim diye , çekmezsen adam değilsin dedim :D gidip beni abilerine şikayet etmişti :D hey gidi hey