KENE Ailesi Raporlar Bölümü

• Konuyu başlatan DeletedUser37648
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Fatih senle kavga etsem sorun yok. Kısa kısa yazarım da adamlar anlamıyo ki.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Bu diablo ile tartışmak benim seviyemi çok düşürdü. acil oyuna 2 hafta ara vermem lazım.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Yendiğin rakipler (Klanlar)

Saldırgan olarak
1 Stalker 457.627
2 AF YOK 447.531
3 St@lker 424.933
4 KaRaBASAN 377.011
5 KENE 366.804

55 V3B@ [KENE] 23.442
bu ne rezilik lan :D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
500 hafıf atlı ıle 20k saldırı puanı kastım :D 1000 tane hafıf ıle 3k :D 1000 manco ve fenere kafa attım .d

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Rapor paylaşan arkadaşımızın projesi vs. olduğu için biz rapor paylaşmıyoruz arkadaşlar.
Gerçi bizim paylaşmamızada gerek yok bazı kendini tepede gören arkadaşlar akılları sıra gövde gösterisi yapacam derken 75 saatten verdikleri köylerin raporlarını koyacaklar birazdan sanırım :p

DeletedUser40161

Ziyaretçi
75 saate asker gidene kadar köye ulaşmadan yolda ölürler.. :D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu arada bunlarıda paylaşmadan edemeyeceğim.Savaşta kendilerinin iyi konumda olduğunu iddia eden arkadaşlara gelsin.
1. istatistiklerdede gördüğünüz gibi saldıran taraf biziz.
2. istatistiklerdede gördüğünüz gibi savaşta toplamda 18 köy alıp 15 adet köy verdik.
1. istatistiklerde yeniliyor olarak gözükmemizin sebebi savaşa dahil ettiğimiz LORDS klanının 6 adet köy verip 1 adet köy almasıdır.

Buyrun istatistikler burada herkes canlı canlı görsün.
Ayriyetten şunu belirtmek istiyorum , Stalkr klanını tebrik etmekle birlikte kendileri çok konuştuğu için bu açıklamayı yapmak zorunda hissettim kendimi.

1-) Stalkr klanının yaptığı operasyonda 50.000 üstü hiç bir üyemizden köy almadılar ve sarı yakan üyelerin köylerini topladılar ( bahanesini bu zamana kadar söylemedim )
2-) Stalkr klanının ilk 20de bulunan 100kyı geçmiş 2 oyuncusuna operasyon yaptık ve sonuç budur.
3-) 75 saatten kabak gibi prof oyuncuya mis attık bunuda unutmayın :)

Aradaki farkı size bırakıyorum , bir yanda stalkr klanının oynamayı bilmeyen oyunculardan aldıgı koyler.
Bir yanda KENE klanının prof oyunculardan aldıgı koyler.

Hadi eyvallah benden bu kadar yeter , gerisi sizlerin takdirine kalmıştır.

bebeler.jpgbebeler2.jpg

DeletedUser39256

Ziyaretçi
kene klanları neden savaş raporu yayınlamıyor?

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Savaş raporları ile uğraşan arkadaşımızın yoğun bir dönemi olduğu için uğraşmıyor.
Ayrıca bu zamana kadarda raporlarımızı genel forumda yayınlamamıştık , pek fark eden birşey yok yani :)

DeletedUser39256

Ziyaretçi
anlıyorum. bu sayfayı neden açmıştınızki? yahu ayrıca siz neden dakkada bir banlanıyorsunuz?

DeletedUser29264

Ziyaretçi
Baltazar

Şimdiye kadar bana saldıran oyuncular içinde oyunun hakkını veren ilk oyuncuydu. Her ne kadar köyü alamasada oyunu ve gayreti için Baltazar adlı arkadaşımızı tebrik ederim.

Not: 2-3 kamikaze raporunuda yanlışlıkla sildiğim için yayınlayamadım.

DeletedUser29264

Ziyaretçi

Arada birde biz çakılacağız. :)

Sabah çıkmam gerektiğinden Serhatın kaybettiği köye hiç casuslamadan ordu ve mis attım. savasefendisi adlı arkadaş köyü alırken arkasınada güzel destek yollamış, bizde bu sayede güzel çakıldık. Daha sonrakileriyse giden ordu 2 olmuş, 5 olmuş farketmez diye yolladım. :)

savasefendisi adlı arkadaşı oyunu için tebrik ederim.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
anlıyorum. bu sayfayı neden açmıştınızki? yahu ayrıca siz neden dakkada bir banlanıyorsunuz?

Cevaplarını daha önceden verdim algılama problemi varsa tekrar tekrar okuyarak algılama problemlerinizi en aza indirmeyi hedefleyebilirsiniz.
Banlanmama gelincede , bazı insanlar kan görünce bayılır.Bazıları ise dudaklarını ısırarak kanı tadmak ister.

Ben o tadı almak isteyenlerdenim , canım sıkıldıkça ceza alırım işlerimi halleder tekrar gelirim.
Bir nevi tatil gibi düşünün , kafa izni alır tatilimi yapar gelirim.
Sonuçta ev benim , istediğim saatte girerim de sen niye başkasının kapısına küçük tuvaletini yapıyosun bakalım ?

Bu arada arkadaşımız kendi raporlarını paylaşmış burdanda tebrik edeyim , düşünün birde açık ara fark ile savunma 1.si olan arkadaşımızın kestiği orduları ve misleri ..

Ayrıca şunuda belirtmek isterim , ilk 20'de bulunan 7 klan ile savaştayız.Tek bir cephemiz ve tek bir savaşımız yok.
İlgililere duyurulur.