KENE Ailesi Raporlar Bölümü

• Konuyu başlatan DeletedUser37648
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33843

Ziyaretçi
esat, biz prensiplerimizden taviz vermediğimiz sürece isteyen istediği kadar entrika yapsın sorun değil.

- pakt kurmak yasak
- ilk 2 ay üye alımı yasak
- referanssız üye alımı yasak
- klan birleşimi, isim değişikliği yasak
- kuzeydoğu harici tüm bölgelerdeki klanlar nötr
- kuzeydoğu'da wc* ve osmanlı ekipleri haricinde kalan tüm klanlar düşman
- başka klanları düşmanlarımızın önüne yem yapmak için, o klanlara vaadler vermek yasak. (biz diabla değiliz)
- ger0nim0(efe) ile ölümüne panpayız, eller ayırsa bile bir ayrılamayız.

not : ama yine de yasaklar çiğnenmek içindir, her an herşeyi yapabiliriz şuursuz bir topluluğuz tt2 :D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Neyse diplomata mesaj cektım baska dusman bul dıye :D inş. bulurda ıkı eksin yasarız yoksa oynayamam ben :(

DeletedUser33843

Ziyaretçi
senin gibi antipatik bir oyuncumuz olduktan sonra düşman bulmak en kolay iş :D

DeletedUser36718

Ziyaretçi
Adam fatih beyler :D
dfx4l.png

DeletedUser37648

Ziyaretçi
w12 Tarlası yazmayı unutmus :D

Ya olum Burak kızıyo bana , karıştırmıyo ki , bana kalsa anında bütün k46'yı düşman eklicem.Otur totonun üstüne sen işine bak diyo :( Fake atıyom dalıyom millete savaş ilan etsinler diye etmiyo onlarda crying

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Hehehehe eğer diplomasi ile alakalıysa ben söyledim :D Benim ismim ile gelen olursa diplomasi konusucaksanda konusma diye :D Süs olsun diye gelmediki göreve , bütün kontrol kendi bilincinde , herkes kendi önüne konulacak pastayı nasıl yiyeceğini düşünüyor :D Bende pastayı nasıl böleceğimi :D

Bu arada Aleyküm Selam :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Kene raporlarını hazırlayan kişi olarak açıklama yapma gereği hissettim :) Şu aralar rapor yayınlayamıyorum, çünkü fena halde üşeniyorum. Affınızı mazur görün :)

1-2 Ay sonra adam gibi bol köy alımı şeklinde raporlarıımızı burada paylaşacağız.

Ama şimdilik şu ''ss'' i hazırladım ki 15.dünya'da oynamayan forum kullanıcıları da bizi boş beleş sanmasın :)

89731700.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
olm bizde rapor yayınlayacak adam yok yemin ederim elimi sürmem :D ya da kopyalayıp yapıştırırım buraya troll

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Toplam puanlarda aile klanları olarak Birinciliği alıyoruz ama buna ne diyeceksiniz ? :)

Resmi göremeyenler için St@lker - 274 bin. :D:D:D
Stalker - 260

dsku9.png

DeletedUser35791

Ziyaretçi
khrystal sidik yarıştırmıyoruz burda...Bütün klanlar elinden geleni yapar ...hakeden şansı yaver giden biryerlere gelir..Bırak seni başkaları methetsin
Bunu hem stalker üyesi olduğundan hemde abin durumunda olduğumdan dolayı söylüyorum..

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Fahri konuşacak en son adamsın biliyorsun ;)
Ayrıca mesajın içeriğine bakarsan , orada bir şeylerin peşinde koşulmamış.
Neden rapor paylaşmadığımız belirtilmiş ve yanlış anlaşılmaması içinde ss konulmuş.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Toplam puanlarda aile klanları olarak Birinciliği alıyoruz ama buna ne diyeceksiniz ? :)

Resmi göremeyenler için St@lker - 274 bin. :D:D:D
Stalker - 260

Şimdi yazıya bakıyorum, yorum yapacak hiçbir şey yok. Ne yapayım yani ben de şimdi Stalker klanlarının aritmetik ortalamasını alıp kim daha fazla kesime sahip onu mu hesaplayayım, ya da ilk 2o oyuncularına filan mı bakayım ? Laf sokmaya çalışıyorsunuz, sonra biz de karşı cevap yazıyoruz, hemen ardından da yazıyosunuz yok bu sadece bir oyun, yok insanlarla dalga geçemezsiniz falan da filan da.. Arkadaşım o zaman he de geç veya beğenmiyosan bişey yazma. O istatistiklerde bi klanla dalga geçmeyi gerektirecek bir nokta olduğunu düşünmüyorum. Veya bunu çok çok gölgede bırakan bir başarıya sahip klan varsa gel paylaş ben de göreyim. Bu yazıyı da madem bana soru sordun cevaplayayım diye yazdım.

khrystal sidik yarıştırmıyoruz burda...Bütün klanlar elinden geleni yapar ...hakeden şansı yaver giden biryerlere gelir..Bırak seni başkaları methetsin
Bunu hem stalker üyesi olduğundan hemde abin durumunda olduğumdan dolayı söylüyorum..

Aslında gerekli cevabı Fatih zaten vermiş.

---

Madem orada paylaştığım resim, forum kullanıcıları tarafından yanlış anlaşılmaya müsait. O zaman ben de gerekli açıklamayı yapayım. İşlerimin yoğunluğu sebebiyle günlük online sürem sıfıra yaklaşmakta. Normalde rapor paylaşım gibi işleri ben yapıyordum ama yoğunluğumdan dolayı bir süre geciktirmek durumundayım. Bu süre zarfında da forum kullanıcılarına mevcut performansı göstermek için kesim ve köy alım listesini verdim. Çünkü biliyorum bu ve benzeri yorumları yazan klavyeler, forumda hiçbir şey yazmasak Kene öldü mü, hayırdır gibi lafları da yazar. Milletin ağzı yok işte, tartışmaları noktalamak için moderatörlerde ricada bulunacağım.

Bundan sonra KENE klanı tarafından açılmış bütün başlıkları forumdan kaldırtacağım, yakında rahatlarsınız.

DeletedUser35791

Ziyaretçi
Bizim klan sizin klanı döver diye kavga başlatayım bari :D Forum eskiden ne güzeldi siz çok uzun yazıyorsunuz valla samet okuyasım gelmiyor :D
ben gölge pusula kavgasını arar oldum :)