Kefendiken

GameMafia

Baltacı
muti emmyvaretti oyundan yazaver şimdi işlerim var 10 gibi filan uyarsa iki sohbet çevirek

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Sen aynı kıtada olsak o kamileri kullanabilirmiydin sanıyorsun komiksin kale kilit markasını gördüğünde gözlerin dolardı

willyc

Kılıç Ustası
Kefendikeni de pek sevmem ama merkeze yerleşmiş bir zorba görüyorum bu postlarda. İşler iyi gidiyor heralde? Keşke aynı kıtada olsaydık, benim için kalabalık mafyadan farkınız yok çünkü:D

willyc

Kılıç Ustası
İstediğiniz zaman bekleriz karşıya burda ortam iyi savaş falan var 10 klan girp barbar toplamıyoruz ;)

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Tek farkımız siz çocukken elinizde çatapatla oynuyorken biz burda sizin gibi çocuklara oyun ögretiyorduk :) neyse ustalık sistemi devam ediyor hadi yine iyisiniz iyiiiii

Mutios

Yasaklı
Alayin defleriyle ve surekli iclerinden cektiginiz oyuncularla topladiginiz mafianin istatistikleri mi bunlar?

Alayın defi derken 500-500 asker atıldı 3 köyümüze:D onlarıda geri gönderdik 1 tanesi dahi ölmedi:D

Mafia ile size destek verelim diye onlarla görüşen arkadaş senmiydin? Barbar diplomatı seni

willyc

Kılıç Ustası
Beyler adam akıllı oyunumuzu oynuyoruz. Kendinizle uğraştırmayın açık uyarımdır. Buyrun gelin alabiliyosanız alın. 10 klan barbar toplayıp dünya kapatma yetisine sahipsiniz sizleri tebrik ederim ;)

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Tabi o kadar kesimide zaten barbarlada yaptık :) sende haklısın mafiadan boş köyleri alınca çeneye vurdu tabi

LordHagi

Kılıç Ustası
Alayın defi derken 500-500 asker atıldı 3 köyümüze:D onlarıda geri gönderdik 1 tanesi dahi ölmedi:D

Mafia ile size destek verelim diye onlarla görüşen arkadaş senmiydin? Barbar diplomatı seni
Bak yine ortaliklarda bir yalanlar dolanlar. Gelsin Mafianin baskani soylesin. 1. si biz diplomasiyi resmiyete kavusturdugumuz gorusmede def atmayacagimi belirttim. 2. si Mafia da defe ihtiyaci olmadigini soyledi. Benimkisi manevi destekti :) Dogru tarafi da desteklemisim senin gibi simariklari destekleyecegime. Bir daha bana bos dedikodularla gelmeyin. Gerekirse WP konusmalari da mevcut. Mafia tarafi izin verirse onlari da isteyenle paylasirim. Tutamayacagimiz sozu vermeyiz biz. Siz alistiniz herhalde milletin dcsine gidip kufurlesmeye o yuzden dc ye cagiriyorsunuz?

-.- K U R T

Milis
Bu 66. Dünyayı forumdan takip ediyorum. Forumda edilen kavga kadar oyunda savaşılıyor mu acaba? Sağda solda duyduğuma göre barbarlar birbirine savaş açmış sıkıntıdan :)

Mutios

Yasaklı
Bak yine ortaliklarda bir yalanlar dolanlar. Gelsin Mafianin baskani soylesin. 1. si biz diplomasiyi resmiyete kavusturdugumuz gorusmede def atmayacagimi belirttim. 2. si Mafia da defe ihtiyaci olmadigini soyledi. Benimkisi manevi destekti :) Dogru tarafi da desteklemisim senin gibi simariklari destekleyecegime. Bir daha bana bos dedikodularla gelmeyin. Gerekirse WP konusmalari da mevcut. Mafia tarafi izin verirse onlari da isteyenle paylasirim. Tutamayacagimiz sozu vermeyiz biz. Siz alistiniz herhalde milletin dcsine gidip kufurlesmeye o yuzden dc ye cagiriyorsunuz?

iyi o zaman. bende manevi destek veriyorum karşında olan bütün klanlara. Hadi hodri meydan