Kefendiken

willyc

Kılıç Ustası
Bu 66. Dünyayı forumdan takip ediyorum. Forumda edilen kavga kadar oyunda savaşılıyor mu acaba? Sağda solda duyduğuma göre barbarlar birbirine savaş açmış sıkıntıdan :)
Biz aynıyız kanka oyunda da. Sadece forum savaşı yapan taraf biz değili;) 10da1i kadar Tatavayı kesemeyen elemanlar forumda bech press yapıyo ;)

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Bu 66. Dünyayı forumdan takip ediyorum. Forumda edilen kavga kadar oyunda savaşılıyor mu acaba? Sağda solda duyduğuma göre barbarlar birbirine savaş açmış sıkıntıdan :)
Yanlış duyum almışsın o kulağına üfleyen katlama açıp barbar topluyor biz seri ataklardayız

LordHagi

Kılıç Ustası
iyi o zaman. bende manevi destek veriyorum karşında olan bütün klanlara. Hadi hodri meydan
Bu arkadas bu oyunu cozememis sanirim.
Biz aynıyız kanka oyunda da. Sadece forum savaşı yapan taraf biz değili;) 10da1i kadar Tatavayı kesemeyen elemanlar forumda bech press yapıyo ;)
:) tum worldun defini kendilerine aldi adamlar. Kefendikenden bile aldigimiz koylerde tatavanin defleri dusuyordu. Cidden oyle ufak tefek klanlarla yaptiginiz istatistikle gelmeyin karsima. Umarim world sonuna kadar canli kalirsiniz da
Sizle savasiriz.

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Arkadaşlar söz keselim şimdiden dünya sonuna kadar gidin birine yancı olun lütfen silinmeyin

willyc

Kılıç Ustası
ben başından beri söyledim, oynamayı öğretecek varsa izler öğreniriz. Benim şahsen ilk dünyam. Ama oynamak diye 10 klan 500 adamla kıta alıp dünya kapatmayı öğretecekseniz o size kalsın. Hiç bizlik değil;) azdan az çoktan çok gider;))) alayına çatapatS

LordHagi

Kılıç Ustası
As kanka 10 klan bizi uğurlarken bir selam verirsiniz. Ama hajı diplomat olarak sana bir akıl vereyim. Bizi dünya sonuna bırak yoksa adalet zorlar seni arka bölgenizden ;)) harita olarak tabiii
Arkadaslar bos lafa gerek yok. Hicbir worldde hicbir savastan geri kacmadik burada da kacmayiz. Hicbir worlde de kalabalik girmedik. Aksine kalabalik girmemiz dezavantajimiz oldu bu world. Konusmayi bitirmemin sebebi saygisizlik ve seviyesizlik. Biz burada Kefendikenle de tonla tartistik bir kere bile bu sekilde seviyesizlesmediler. Haritanizi ayarlayin karsima gelin bu kadar basit. 100 birim uzagimdaki insanlar muhattap alamam bu da ikinci sebebim. Nasil world basindan beri sizinle tek bir kontagim olmadiysa, bundan sonra da olmaz. Haddinizi bilerek oynayin. Terbiyesizlesmeyin. Bu worldun baska worldleri de var. Altindan kalkamayacaginiz laflari etmeyin. Bizim icin world yeni basliyor. Bugunun tarihini yazarsiniz kenara.

willyc

Kılıç Ustası
Arkadaslar bos lafa gerek yok. Hicbir worldde hicbir savastan geri kacmadik burada da kacmayiz. Hicbir worlde de kalabalik girmedik. Aksine kalabalik girmemiz dezavantajimiz oldu bu world. Konusmayi bitirmemin sebebi saygisizlik ve seviyesizlik. Biz burada Kefendikenle de tonla tartistik bir kere bile bu sekilde seviyesizlesmediler. Haritanizi ayarlayin karsima gelin bu kadar basit. 100 birim uzagimdaki insanlar muhattap alamam bu da ikinci sebebim. Nasil world basindan beri sizinle tek bir kontagim olmadiysa, bundan sonra da olmaz. Haddinizi bilerek oynayin. Terbiyesizlesmeyin. Bu worldun baska worldleri de var. Altindan kalkamayacaginiz laflari etmeyin. Bizim icin world yeni basliyor. Bugunun tarihini yazarsiniz kenara.
Kalabalık girmedik derken:D hahahahahahahahah haji bak keyfiine daha önce de dedim. Yiyosa yer yurt belli biz başlarken etrafımızda mafya vardı. Zorba olsaydı da farketmezdi sopalar geçerdik. Kendini kaf dağında gören insanlara epey gülüyorum. Biz de gabardayız bekleriz ;) söylediğim gibi aklın varsa bizi sona bırakırsın yoksa seni hüpletemem ama hüplettiririmS;)

hüpletemem derken senden değil birlikte oynadığın

zorba
Zorba1
Zorba2
Zorba3
Zorba4
Zorba5
Zorba6
Zorba7
Zorba8
Zorba9
Zorba10

Klanlarının “kalabalığından dolayı” müsait bir dünyada 50 ye 50 kapışmak isterimS;)