Karabasan vs dehşet

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Klansavaşlatı world 1de oynamıştım :D tabi ozaman rn son world kaçtı bilmiyorum ama o zamanlar pek oynamayı bilen yoktu rekabette yoktu :)

DeletedUser50021

Ziyaretçi
World 8 de sancak vardi kara klani bide swat vardi guzel worddu :)

DeletedUser50021

Ziyaretçi
mutedil olun paşalar size itidal yakışır :) itidalle karayı hatırlıyorum ben bitek

Ilk klanlar 1 ci sancakti 2 kara 3 itidal 4 swat 5 cehennem sancak ile itidal muttefikti swat kara cehhenemde mutefikti cok hos worldu orda bot direk snirsiz cezaydi kimseyapmazdi:)

DeletedUser12300

Ziyaretçi
bu başlığı açan kamil gereksiz bir adam savaşta kesin gereksizdir :)

DeletedUser20060

Ziyaretçi
Çok gereksiz muhabbet ettiğinizi söyleyen oldu mu?

Bu başlık adından da anlaşıldığı gibi Karabasan ve Dehset oyuncularını ilgilendirir.Geri kalanlar uzak dursun..

DeletedUser53623

Ziyaretçi
Öncelik LeXaL,

Ciddilik kazanması gerektiğini düşündüğüm için buraya yazıyorum,o olaylar esnasında her şeyin içinde olan biri olarak kimin naptığının da farkındayım açıkçası bunların buraya dökülmesi gayet saçma olur.Sizin kişiliğinizi ve karakterinizi ben gayet iyi biliyorum.Sizin de bizi az çok w19 dan bildiğinizi düşünüyorum...

Başarılar...

valla ben bu kadarını az olarak düşünüyorum :)

Bu sözün arkasına neyin uzlaşması sağlandı pek çözemedim de bizi ilgilendirmez tabi :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
nail abi ile benim aramda konuşulup halledildi,yani sen yorma kafanı böyle durumlara almaz tabiii, bir de sen o burnunu sokmazsan iyi olur :)

DeletedUser53623

Ziyaretçi
nail abi ile benim aramda konuşulup halledildi,yani sen yorma kafanı böyle durumlara almaz tabiii, bir de sen o burnunu sokmazsan iyi olur :)

Lan kıvırma kıvırma , bir laf söylüyorsan delikanlı gibi arkasında dur adamlara karaktersiz demişsin şimdide abim ile aramda halledildi diyorsun :) Gerçi suç sende değil bu lafı yiyenlerde de banane tabi :) hadi kolay gelsin

DeletedUser631

Ziyaretçi
Lan kıvırma kıvırma , bir laf söylüyorsan delikanlı gibi arkasında dur adamlara karaktersiz demişsin şimdide abim ile aramda halledildi diyorsun :) Gerçi suç sende değil bu lafı yiyenlerde de banane tabi :) hadi kolay gelsin

bi karaktersiz varsa oda sensin la :D speedde yediremeyince nasılda sövmek işine geldi olm önce delikanlı derken bir aynanın karşısına geçip kendine sor bir kere de olsun o soruyu?? tt2

DeletedUser53623

Ziyaretçi
ben sana ceza almayacağım her platformda söverim sen rahat ol :) he çok kafamı bozarsan ceza alacağım yerlerde de söverim :)

Sen azıcık adam olsan profilde saçma sapan şeyler yazmazsın, ama nerdeeee anca açarsın klavyeyi yaz babam yaz :)

Sonra ben laf söyleyince kötü oluyorum hakeden herkese her şeyi söylerim merak etme :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
ben sana ceza almayacağım her platformda söverim sen rahat ol :) he çok kafamı bozarsan ceza alacağım yerlerde de söverim :)

Sen azıcık adam olsan profilde saçma sapan şeyler yazmazsın, ama nerdeeee anca açarsın klavyeyi yaz babam yaz :)

Sonra ben laf söyleyince kötü oluyorum hakeden herkese her şeyi söylerim merak etme :)

Kulaklarını çınlattığım oluyordur arada senin ama işte,azıcık adam olsan orasını sen düşünürdün despicik :D yaparım yapmam o bana kalmış kekeee ;) belli oluyor özgür klavyeden kimin ne yazdığı hadı yol alda boyunun ölçüsünü görelim girdin gene açtığım konuya forum teyzeliğine başladın sende bazıları gibi :D :D

Gerçi senin gibi mahluklara şu yazıyı bile yazmayı çok görüyorum biliyor musun? özgür neyse sen teyzeliğe devam et hade alive derçi :D :D troll

DeletedUser53623

Ziyaretçi
He he.

Yemin ederim 16 yaşında ki yiğenim senden daha olgun ve zeki lan :)

3 kuruş beynin var onu da bizle yedin bitirdin :)

Haydi eyvallah daha yazmayacağım salla arkadan bol bol :D