Karabasan vs dehşet

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
DEHSET » İstatistikleri göster
İttifak
KARABASAN
Rakip
DEHSET
D3HSET
DEH$3T
DEHS4T
D3H$ET
Savaş başlangıcı
bugün saat 13:37:52
Savaş süresi
0:07:35
Barış teklif et Destek için bir klan davet et

W19 da başlayan bu düşmanlığımız w22 de devam etmişti şimdi ise 26 da :) beklentilerimiz zaten bunlardı :) ne kadar geçmişte kazık atmadım desen de nail erda gerçekler yüz üstü bırakılamaz elbette dehşette sevdiğim abilerimde var neyse uzatmadan başarılar....

DeletedUser54314

Ziyaretçi
babam naaptın haclı ordusuna savas ılan etmıssın :p

DeletedUser23142

Ziyaretçi

Benzetmen hoş değil hocam müslüman toplumun müslüman insanlarıyız.

darbe34 yine foruma yetiştirmekte geç kalmamışsın. İçeriğini bilmemekle beraber beni yanlış yapmakla itham etmişsin. Ben burada kendimi açıklayacak değilim. Bizi bilmesi gerekenler bilir.

Başarılar dilerim.

DeletedUser631

Ziyaretçi
Benzetmen hoş değil hocam müslüman toplumun müslüman insanlarıyız.

darbe34 yine foruma yetiştirmekte geç kalmamışsın. İçeriğini bilmemekle beraber beni yanlış yapmakla itham etmişsin. Ben burada kendimi açıklayacak değilim. Bizi bilmesi gerekenler bilir.

Başarılar dilerim.

Öncelik LeXaL,

Ciddilik kazanması gerektiğini düşündüğüm için buraya yazıyorum,o olaylar esnasında her şeyin içinde olan biri olarak kimin naptığının da farkındayım açıkçası bunların buraya dökülmesi gayet saçma olur.Sizin kişiliğinizi ve karakterinizi ben gayet iyi biliyorum.Sizin de bizi az çok w19 dan bildiğinizi düşünüyorum...

Başarılar...

valla ben bu kadarını az olarak düşünüyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ulen bayram :) ben size kuzeybatidan baştan başla yapın dedim böyle birşey e ne gerek vardı şimdi

DeletedUser631

Ziyaretçi
sağlık olsun artık yapıcak bir şey yok konu d3vilsofk1nq ise gerisi teferruattır kanka. :)

DeletedUser54249

Ziyaretçi
huleeee savaş var dediler geldik sıkıntı yok eglenceme bakarım :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
nail abiye dedim al beni almadı şimdi 1 kişi indirirdim :D

DeletedUser54249

Ziyaretçi
:D biz cağırınca gelmiyon tek basına 5 klanla mı savasacan bayramı saymıyorum :D

ne zaman cagırdında gelmedim kendo ? w26 bayram cagırdı bende ölesine acdım sonra bi tane tanımadıgım lale mesaj attı kuzeydoguda başla die :D

DeletedUser54314

Ziyaretçi
bu savaşın ardıntan dehset klanının 10 klana cıkmasına iddaa 1,20 veriyo :))

DeletedUser631

Ziyaretçi
ne zaman cagırdında gelmedim kendo ? w26 bayram cagırdı bende ölesine acdım sonra bi tane tanımadıgım lale mesaj attı kuzeydoguda başla die :D

abi az önce bir kanıya vardım,sen bırakırsan bende bırakırım artık :D :D kendalla olmicak bu işler :(thumbdown

DeletedUser54249

Ziyaretçi
benim nail erda ile sorunum yok kendisinide tanımam etmem eskiden karabasanla aralarında ne gecmiş beni ilgilendirmez ben oyunuma bakarım