Kapak Ve Vuslat

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52944

Ziyaretçi
17. Ye beklerim vs. Bunlar kuruntu laflar. Karşılaşmayı çok istiyorsanız,C3 de Kuzeydoğuda başlayın ikinizde. Farklı klanlarda.

Herkesin şanslı bi haritası vardır.

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Benim İçin Bölge, Klan Fark Etmez :) Kim Hangi Bölgede İsterse O Bölgede Başlarız :)

DeletedUser53664

Ziyaretçi
Öyle İnsanlar tanıdım ki şu hayatta hevesim değil sevesim kaçtı. Öyle güzel yalanlar duydum ki onlardan, övündüğüm sabrım taştı.....alakasız şeyler yazasım var benim bugün:)

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Duymamış olman normal, her dünyada farklı bir isimle başlar yeni bir çevre kurarım. Eğer başarı dediğin şey şu anda w17'de bulunduğun sıralamaysa sana birkaç beden büyük gelirim ben. W17'de yeteri kadar oynadım, pusula dışında rakip kalmadığında bıraktım ben.

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Post kasasın var ondandır :) Post kasma alanına geç 30 saniyede bi saçmala bişeyler bizde gülelim bari :)

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Konu Kapanmıştır. Tekrar Ediyorum Benim Burada Yazdığım Şeyler Sadece Kapak Ve Vuslat Yönetimini İlgilendirir. Onun Harici Kimsenin Üzerine Alınmasına Gerek Yok.

İyi Geceler :)

DeletedUser49117

Ziyaretçi
Tevazuna hayran kaldım croza. Uzun süredir oynarım bu oyunu ara ara, ilk defa adını duydum. Klasik 2'de kurulduğu günden, kapandığı güne kadar Pusula'da oynadım, oradaki kişilerin çoğunu ismen bilirdim, tanışma fırsatı buldum. Ne kadar iyi oyuncu olduklarını görmeme rağmen biri bile senin yaptığın ukalalığı, küçük görmeyi yapmadı. Senin gibi birinin o klanda olmasını yadırgadım ne yalan söyleyeyim.

bu nick bi aralar buraktaydı ? askerde değil miydi kendisi :D

DeletedUser53664

Ziyaretçi
bende seni hicivliyorum troll

hicivi kelime manasıyla kullandığını ümid ediyorum:) seni hicivliyorum.....kelimesi tuaf kaçdı dimi yaaaa:) not... kalbim bozuk değil not 2...karşımdakinin kalbindan emin değilim(bu benim suçum olamaz):)blink:::D

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Alıntı yapmayı beceremedim ya la, uzun zamandır forum kullanmamışım :)
Şimdi İsmail olayın özü şu ki, bu hesap aslında benimdi ben başlamıştım. Ben kimim bu arada Murat bilmem hatırlar mısın
Ben hesabı Burak'a vermiştim ama forum hesabını vermemişim o bende kalmış , şimdi merak ettim bir bakayım ne var ne yok diye yani Burak hala askerde :)

DeletedUser49117

Ziyaretçi
bende öyle tahmin etmiştim ama yazıyı editlemeye üşendim açıkcası :D

isim tanıdık geliyor ama pusulada oynadığın nicki söyler misin rica etsem :D

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Çok kırıldım şimdi o kadar sabahlara kadar konuştuk seninle :)
Occipitalis.

DeletedUser49117

Ziyaretçi
[22:54:48 | Düzenlendi 22:54:51] ismail: la bu occipitalis murat mı
[22:54:54] ismail: :O

tam tahmin ettiğim gibi :D benimde jeton sonradan düştü murat kusura bakma :D

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Eheh sorun değil :) Yeni hesap açmaya üşendim bu kolayıma geldi ya. Sorma Mehmet ya bu sene okul nasıl ağır geldi anlamadım. Sürekli bir telaşe var bilgisayarı açabiliyor musun diye bir sorsana :)

DeletedUser49117

Ziyaretçi
nasıl ya sen c3 e başlamıyo musun burak . bizle başlıyosun diye duyum geldiydi bana :(