Kapak Ve Vuslat

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Ata sen kenara geç :) Dayı İle Benim Aramda Olay :)
Pekala

Vallahi can abi sizin gibiler yüzünden forumda cocuk doldu ...

abi kavga edilecek ne bir konu var ? neyse can abi:D

Biz gittik çoluk çocuk doldu. Bizim zamanımızda forum ne güzeldi. Sayfalarca kapak pusula konusunda kavga ediliyordu. Şimdi bakıyorum herkes bir yerden atıp tutuyor. Bence yeni gençlere yol gösteren birisi olmalı:cool:

***DAYI***

Ağır Atlı
Dayı Benim Anlamadığım Senin De Mi Kuyruk Acın Var Yoksa :)

vallahi Kapak ve vuslat kimseyi tanımam ve 1 kere bire girmişliğim yoktur pusula hucum respan enaz 1 kere ziyaretim vardır ama bu klanlara yoktur...

Hocam ben size saygısızlık etmedim etmekte istemiyorum sadece yanlış bir mizah anlayışınız olduğunu söylemek isterim ve giderim

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Bu Kadar Hocam. Benim Mizah Anlayışım Böyle. Kimseye Saygısızlık Etme Düşüncem Yok. Sadece Gelmelerini İstiyorum O Kadar :)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Her konudan taetışma çıkarma yeteneğim vae ama sonra kndimi tutamıyorum ban yiyorum :) Böyle iyi tartışmalara pek girmiyom :)

aliklo

Okçu
Bu daveti pusul ekibini bu zamana kadar taşıyan oyuncuların yapması daha doğru olurdu...
Kaldiki kendini komik duruma dusurmussun klasik 1 de vuslat oyuncusu olarak senin nasil bir oyun anlayisin olduğunu görmüş olduğum için bu davetine gülüp geçer vuslat kurucuları

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Bu daveti pusul ekibini bu zamana kadar taşıyan oyuncuların yapması daha doğru olurdu...
Kaldiki kendini komik duruma dusurmussun klasik 1 de vuslat oyuncusu olarak senin nasil bir oyun anlayisin olduğunu görmüş olduğum için bu davetine gülüp geçer vuslat kurucuları

Kuyruk Acısı Olan Biri Çıktı :) Senin Yönetimin Kabul Etti Bana Yanlış Yaptıklarını :) Classiği Diyorsan Orada Pek Bişi Yapmadım Yöneticilerine 17 De Sor Beni :)

DeletedUser53484

Ziyaretçi
sizler neyın davasındasınız kı oyun baslamadı .. herkesi oyunda görelım sohbete. degıl:D

DeletedUser53484

Ziyaretçi
presız dünyada kım ne edecek görecez.. Herkese iyi savaşlar:D

JrFly

Dük
İçinde Kalmasın :) Sancı Yapar :)

Neyin sancısını yapıcak ki ? Kapak klanında bulundum Pusula klanında da ıkı taraftada savaş zamanında köyler aldım herkeste oynadığımı biliyordu o yüzden kimsenin arkasında iş çevirmedim. 17.dünyada KAPAK klanın da kaçtane multi hesabınız oldugunu siz daha iyi blirsiniz.

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Neyin sancısını yapıcak ki ? Kapak klanında bulundum Pusula klanında da ıkı taraftada savaş zamanında köyler aldım herkeste oynadığımı biliyordu o yüzden kimsenin arkasında iş çevirmedim. 17.dünyada KAPAK klanın da kaçtane multi hesabınız oldugunu siz daha iyi blirsiniz.

Hiçbir Zaman İnkar Etmedim Bunu :) Şuan Hala Hesaplarım Var Kapak Klanında :) Bağıra Bağıra Söyledim Bak Sizde Benim Hesaplarım Var Diye :)

DeletedUser49117

Ziyaretçi
croza senin yaptığın bu davranış ve yazı biçimi yanlış. konuyu uzatmanın alemi yok bence.

ayrıca gelmek isteyen gelir ve gelmek istemeyeni tutup zorla classic servere sokacak halimiz yok. herkes işsiz olmayabilir ya da boş zamanı olmayabilir ama genelleme yapıp cesaretleri yok mu gibisinden konuşmak yanlış . haksız mıyım ?

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Tevazuna hayran kaldım croza. Uzun süredir oynarım bu oyunu ara ara, ilk defa adını duydum. Klasik 2'de kurulduğu günden, kapandığı güne kadar Pusula'da oynadım, oradaki kişilerin çoğunu ismen bilirdim, tanışma fırsatı buldum. Ne kadar iyi oyuncu olduklarını görmeme rağmen biri bile senin yaptığın ukalalığı, küçük görmeyi yapmadı. Senin gibi birinin o klanda olmasını yadırgadım ne yalan söyleyeyim.

aliklo

Okçu
croza senin yaptığın bu davranış ve yazı biçimi yanlış. konuyu uzatmanın alemi yok bence.

ayrıca gelmek isteyen gelir ve gelmek istemeyeni tutup zorla classic servere sokacak halimiz yok. herkes işsiz olmayabilir ya da boş zamanı olmayabilir ama genelleme yapıp cesaretleri yok mu gibisinden konuşmak yanlış . haksız mıyım ?

Eline sağlık arkadaş...

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Tevazuna hayran kaldım croza. Uzun süredir oynarım bu oyunu ara ara, ilk defa adını duydum. Klasik 2'de kurulduğu günden, kapandığı güne kadar Pusula'da oynadım, oradaki kişilerin çoğunu ismen bilirdim, tanışma fırsatı buldum. Ne kadar iyi oyuncu olduklarını görmeme rağmen biri bile senin yaptığın ukalalığı, küçük görmeyi yapmadı. Senin gibi birinin o klanda olmasını yadırgadım ne yalan söyleyeyim.

Classic 2 De Oynamadım :) Ne Tuhaf Ben De Senin Adını Duymadım :) Benim Yaptığım Şeyler Ortada :) Çok Merak Ediyorsan w17 Ye Beklerim :)

DeletedUser48024

Ziyaretçi

Haklısın Kapak Ve Vuslat Yönetimi Dışında Kalanlar Bu Yazdıklarıma Kulak Asmayın. Benim Bu Yazdıklarım Kapak Ve Vuslat Yönetiminedir.