KAOS İSTİYOR W62

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bence bizde burada tüm klanlar birleşip konuyu kapatan Forum Görevlisi Margaret e giydirelim. Forum ne demek ; eski Romalılar çağında, Roma’da ve öteki kentlerde, bireylerin, siyaset üzerine düşüncelerini konuşmak için toplandıkları alan. Bu alanda dünde aşırılık, kavga çıkardı, bugünde çıkar, doğası çünkü bu, bilmiyorsanız bu bölümü de komple kaldırın! Keyfi müdahalelere, alışıksınız zaten...
Bir keresinde ben buradaki maddeyi kullanarak forum banımı kaldırtmıştım hey gidi günler be

Deleted User - 848903938

Ziyaretçi
Lebron bile küfür edersem bu güzel konu kapanır diye küfür etmedi kendini tuttu. O konuyu kapatmanız yakışmadı..

Ya sen ne kral bi adamsın ya ? Kardeşim olurda mirmidon vs galaxy savaşında mirmidon cephesi galip çıkarsa sana kafadan 5-6 hesabın köylerini bırakacağım.Şimdiden kapama listesine adını yazdır,kimse için kami,destek, atma barbar topla hesabını büyüt.

Ah benim üzümlü keklerim kimlere davet attırıyolar. Bana davet yetkisini 52 de 3. Ayın sonunda vermişlerdi.

Galiba yeteri kadar prem yoktu...
20810 adlı eklentiyi görüntüle

V2hAa3Bpod8GLVDvj4KRP9a4jNVZWn148kCUFnK4.jpeg

UNCHARTED

Dük
Birşey merak ediyorum ragnar acaba konfory komut paylaştı mı köylerini felan :)

Ben onları en son bir arada gördüğümde gece 05:00 gibğ discoorda bir birlerine rest çekiyorlardı bu saatten sonra dönüşü yok raporlar konuşsun diye yaklaşık 20 tane adam mikrafonu kapatmış gece gece onları dinliyorduk :D

Acaba kaçak yolu kim yaptı dönüşü yok demişti ikiside :D

UNCHARTED

Dük
Şaka maka harbiden bak hatırladım 05:00den 06:00ya kadar 1 saat seviyeli bir tartışma vardı ikiside bir birlerine posta koyuyordu o konuşmada @R4gn4r gayet emin şekilde savaşmaya girdik gücümüzü denemek amaçlı kafa attık kaybedebiliriz önemi yok falan diyordu şimdi gücü ne kadarmış EXİTin ben tam ölçemedim :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.