KAOS İSTİYOR W62

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Richie Rich

Okçu
Ben onları en son bir arada gördüğümde gece 05:00 gibğ discoorda bir birlerine rest çekiyorlardı bu saatten sonra dönüşü yok raporlar konuşsun diye yaklaşık 20 tane adam mikrafonu kapatmış gece gece onları dinliyorduk :D

Acaba kaçak yolu kim yaptı dönüşü yok demişti ikiside :D

Stalker o nargilesini kapıp gelen insanları zaten en başından beri klana almayı planlıyormuş. Sadece benim haberim yokmuş.

diRigent

Baltacı
Şaka maka harbiden bak hatırladım 05:00den 06:00ya kadar 1 saat seviyeli bir tartışma vardı ikiside bir birlerine posta koyuyordu o konuşmada @R4gn4r gayet emin şekilde savaşmaya girdik gücümüzü denemek amaçlı kafa attık kaybedebiliriz önemi yok falan diyordu şimdi gücü ne kadarmış EXİTin ben tam ölçemedim :D

sahibinden ilanında ki orjinal başlığı gibi içine girince değişmeyen tek yeri kalmamış yani ;)

UNCHARTED

Dük
sahibinden ilanında ki orjinal başlığı gibi içine girince değişmeyen tek yeri kalmamış yani ;)

İsa çok güzel demiş 62 ile 61ide birleştirin herkes birleşsin diye :D

Bu kadar biz kafa attık falanlar filenlar cesaret cesaret diye övünen adamların yaptığı şu hakaret tam bir fiyasko isterlerse 10 dünya kapatsınlar hiç bir işe yaramaz yani :D

Deleted User - 848900587

Ziyaretçi
Şaka maka harbiden bak hatırladım 05:00den 06:00ya kadar 1 saat seviyeli bir tartışma vardı ikiside bir birlerine posta koyuyordu o konuşmada @R4gn4r gayet emin şekilde savaşmaya girdik gücümüzü denemek amaçlı kafa attık kaybedebiliriz önemi yok falan diyordu şimdi gücü ne kadarmış EXİTin ben tam ölçemedim :D

exit şu ragnarın kafa atıp efsane olduğu klanmı? Ne vurdu ragnar exiti ama :diD

UNCHARTED

Dük
seni kim sinirlendirdi sen hiç böyle tartışmazdın :D şu günleri de gördüm ya

Kardeşim köy beleşe gitti bilseydik böyle bir olay var yolumuzu bulurduk shajdjajdjajdjajs :D :D

3 5k prem vardı evde çocukların ekmek parasıyla aldım savaşa biraz dahil olayım diye çöpe gitti resmen :D

Çoluk çocuk aç evde :D

Ben sinirlenmim kim sinirlensin djajdjajdj :D:D

hidan

Kılıç Ustası
Kardeşim köy beleşe gitti bilseydik böyle bir olay var yolumuzu bulurduk shajdjajdjajdjajs :D :D

3 5k prem vardı evde çocukların ekmek parasıyla aldım savaşa biraz dahil olayım diye çöpe gitti resmen :D

Çoluk çocuk aç evde :D

Ben sinirlenmim kim sinirlensin djajdjajdj :D:D
hahahhaajash :D :D eşkiyada hesabı büyüt zıplaya zıplaya gelip toplıycam seni :D cemal abi'ye bıraktırmaya çalışıyorum hesabı eskişehir üzerinden gelicem

Deleted User - 5455424

Ziyaretçi
Stalker bir markadır. Bu marka bile diplomasiyle oyun kapatmayı düşünmeye başladıysa, kapat tuşuna basıp usulca uyuyalım. Zorro olarak başladığım bu oyuna mateksahin olarak devam ettim. Ben en güzel zamanlarında oynadım. ;)

Bundan sonra satranca yogunlaşırız. Saygılar

UNCHARTED

Dük
hahahhaajash :D :D eşkiyada hesabı büyüt zıplaya zıplaya gelip toplıycam seni :D cemal abi'ye bıraktırmaya çalışıyorum hesabı eskişehir üzerinden gelicem

Valla kardeşim gel EŞKİYAya beraber oynayalım burada abdi hariç herkesi çok seversin :D zaten çoğunu tanıyorsundur :D

diRigent

Baltacı
İsa çok güzel demiş 62 ile 61ide birleştirin herkes birleşsin diye :D

Bu kadar biz kafa attık falanlar filenlar cesaret cesaret diye övünen adamların yaptığı şu hakaret tam bir fiyasko isterlerse 10 dünya kapatsınlar hiç bir işe yaramaz yani :D

Paraları bastılar leylaya boştan yere yazık oldu o kadar preye:)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.