KANSER klanları

DeletedUser59276

Ziyaretçi
1010 sen nasıl gördün worldün sonunu 3 klan birleşerek mi ?

Bengam

Ağır Atlı
Arkadaşlar sizden bir ricam var ben forum başlıklarının gerektiği gibi kullanılmasından yanayım en musait olmadığım için oyun bıraktım. Bu konunun diğer klanlar tarafından uzatılması yahut farklı mecralara cekilmesi hoş değil. Kalan her klana başarılar inşallah eğlenceli olur sizin için

DeletedUser42542

Ziyaretçi
Kma 22 de wordun sonunu gordumu :D

ulen burdada çıktınız ortaya. Hesap sil yaparak gidip milletten hesap dilenerek dünyaya geri dönüp biz dünyayı kapatırken müttefiğimizi ayartııp 3 klan birleşerek dünyada savaşmadan dünya kapattınız gelmiş burda laf atıyorsun. Sizi gidi barbarcılar sizi :)

DeletedUser57245

Ziyaretçi
ulen burdada çıktınız ortaya. Hesap sil yaparak gidip milletten hesap dilenerek dünyaya geri dönüp biz dünyayı kapatırken müttefiğimizi ayartııp 3 klan birleşerek dünyada savaşmadan dünya kapattınız gelmiş burda laf atıyorsun. Sizi gidi barbarcılar sizi :)

Altaylı kendine iyi bak Semih abimize bol selamlarımızı İlet :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sizin hesap silmeniz reel hayat falan degil. Riskynin zorba ve fetihle neler konustugunu cok iyi biliyorum. Risky bu savasta size guvenmiyordu bu yuzden kendilerine yandas ariyordu. Cin-hucuma karsi kanser risky nd savasi olacakti worldde fakat savasin sonucu assagi yukari belli oldugu icin baska arayislara girildi. Onlarda sonuc vermeyince reel hayat bahane ediliyor. Keske vazgecseniz bu kararinizdanda adam gibi savassak.

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Hayırlısı olsun reel hayatta başarılar inşallah bizde en kısa zamanda reel hayata dönmek için silenler arasında oluruz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sizde hem zorba hem cin ile mut olacağınıza biraz adaletli diplomasi yapsaydınız da adamlar silmek zorunda kalmasaydı,barbarlarla savaşırsanız artık.Tamamen dunya dışı kimseyle bağlantısı olmadan yapılan bir yorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
cin 2 klan hucum 7 klan. toplam 9klan. zorbanın risky ile sınırı yok bu savaş sadece cin hucum risky nd kanser arasında dönecek. kanser 6-7 klan risky 4 klan nd 1 klan. burada adaletsizlik nerede?

DeletedUser

Ziyaretçi
Her sey klan sayısı degil,Hücum bu zamana kadar kendini yoracak veya sınayacak bi klanla savasa girmedi,çitflikleri dolu hesaplar büyük.Cin klanına lafım yok iki klan gayet guzel sekilde orta bölgede oynadılar.Ama Hücum zorba ile savasip sonra bu savasa girmek isteseydi bence o zaman adaletli olurdu.Zorba mut cin mut başlamışsın 500 kisi gelişmişsin Fıstık gibi sonra dunyanın diger favorisi ile birles,diger favorisi ile zaten mütsun boyle savasa herkes girer :) Gayet mantıklı bi hamle yaptı kanaatimce risky ve Kanser klanları .Sonra cinle de birleşip zorbaya savas açarsınız.Hadi 31. Dunya hayırlı uğurlu olsun :).

DeletedUser58775

Ziyaretçi
en çok kesim yapan klan hucum :):) bunudamı ben söylim:):)

Bengam

Ağır Atlı
cin 2 klan hucum 7 klan. toplam 9klan. zorbanın risky ile sınırı yok bu savaş sadece cin hucum risky nd kanser arasında dönecek. kanser 6-7 klan risky 4 klan nd 1 klan. burada adaletsizlik nerede?

:) sadece gülüyorum hocam şizofreni var sanırsam biraz. Ben KANSER klanları yöneticisi olarak çıkıp bir açıklama yapıyorum. Bu dnyada oyunu bırakma nedenimi açıklıyorum. Son sınıf ogrencisi olarak yogun oldugumu söylüyorum.

Ayrıca klan sayılarını dillendirmişken.

1 klan Aile
2 klan Cin pardon 2.5
6 klan hucum
oyunun başındaki yiğit klanları
Riskye karşı ortak savaşa girdiğiniz şzofren klanı
güney batı için ayarladığınız dostluklar. hocam bir abeküs alıp onunuze sayın. He bide bunlar yetmezmiş gibi bölgede ne kadar ufak klan varsa misal HUN klanı KAOS klanı gibi yapılan gizli yahut acık diplomasiler.. Cok cesur ca bir diplomasi dünyada olan birileri hesaplasın kaç kişiler arkadaşlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Yesilinde dedigi gibi kesime bakiyorum 1 cin 2 hucum. Ilk 5te ne kanser ne risky var. Kaldiki kanser zaten 2 3 kere op yapti ordularinin %90 i patlamadan geri dondu. Cin koy falan desteklemedi bos koyleri bile alamadilar. Ordulari duruyor. Hucum yeni tehlike opundan cikti cok ordu patlatti kanser daha hazir ordu olarak. Benm anlamadigim iki nokta var. O kadar klanla cinin tek savasmasimi adaletli geliyor sana? Ikinciside zorbayi niye karistiriyorsun:) hucum zorbayla hucum mut diye zorba riskyemi saldiracak kanseremi saldiracak. Savas dedigim klanlar arasinda gececekti: )

Bengam

Ağır Atlı
benim savaşla ilgili hiç bir sıkıntım yok :) istediğiniz her dünyada savaşırız. ister standart dnya ister clasic istersen bir gece değerli vaktini ayır speed atalım :)

dediğin gibi ordularımız sağlam mislerimiz bol yerimiz iyi. kaçtığımız bişey yok

DeletedUser

Ziyaretçi
Her neyse bundan sonra oynayacak arkadaslara basarılar,zorbadan sonra barbar savaşları Hız kazanır :) cin Hücum klanlarını şimdiden tebrik ederim kolay bi world oldu

DeletedUser58527

Ziyaretçi

Forumda siz olsanız da olmasanızda biz kapatacagız dıyen değilmidin sen:) Uzuldugum nokta su ki sana gelemeden hesap sildin. Sizden 2 kişi benim gözumde degerlıdır biri semih abi diğeri ismail abidir. ismail abi ile savasmak zorunda kaldık.keske onun yerınde sen olsaydın. Ama pardon sende haklısın bizler kralken sen pıyasada yoktun değil mi:) 1 oyuncu nun dunyaya etkısı nasıl olur umarım öğrenmıssınızdır ve tekrar boyle ınsanları rencıde edıcı konusmazssınız. Herkes hakettıgını bulur.

DeletedUser54248

Ziyaretçi
Bir oyuncunun dünyaya etkisi yoktur. Oyuncuyu oyuncu yapan klanı ve arkadaşlarıdır. Sen daha bunu öğrenemediysen, kimseye karşı rencide ediyorsun diyemezsin...

Bünyamin kardeşim hayatta önce dersler gelir. Kararınızda hayırlısı neyse o olsun. İleride tekrardan görüşmek üzere kendine iyi bak...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser58527

Ziyaretçi
Bir oyuncunun dünyaya etkisi yoktur. Oyuncuyu oyuncu yapan klanı ve arkadaşlarıdır. Sen daha bunu öğrenemediysen, kimseye karşı rencide ediyorsun diyemezsin...

Bir oyuncunun etkisi nedir sana öğreteyım. Benim klanımı 3 e bölup birbirleri ile vurusturan, danısıklı dovus yaptıran KMA klanı, benim gelip klanlarımı toplamam ve tek catı altına almamdan sonra gerileme dönemine girdi.Neymiş Adaletsiz oyunmus. KMA klanı Fear la mutluk yapıp bizi 3 e böluyor kendınden 10 kat kucuk klana hunharca vurunca adalet mi oluyor? Ant bitince Fear a girmeyi düşünuyor adelet oluyor değil mi? Ve biz Fear ve Ant ile öyle dostluklar kurduk ki yeri geldıgınde haftalık 2k kami gömduk. Ha bu arada öyle beleş hesaba konupta konusanlardan değilim. aldıgım hesap 67. sırada 107 koylu bir hesaptı. elindede 20 mısı vardı. Gittim sınıra 0 dan geliştim dusmandan ala ala. FEAR daki dostlarımda ANT daki dostlarımda bizlerin donusunun herseyı değiştirdigini soyluyorken senın bana ders vermen cok hos oldu:)

Hani bir adam dunyayı değiştirmez ya işte gelmemle dunyanın diplomasisi bu yonde degişti. Ben demedım ki butun koylerı ben topladım herseyı ben kestım. Burda ismail abiden özür dileyerek soyluyorum ki biz onu vurdugumuzda KMA bitti. Benim oyuncularıma verdiğim değeri herkes bilir yerı gelır hesaba gecer uyumam mıs arası yaparım.

Broken castle benım sana verecegim ders bitmiştir. Ekran gorunutusunu al tekrar tekrar oku.

DeletedUser54248

Ziyaretçi
Konuyu daha fazla kirletmek istemiyorum. Sana sadece şunu diyorum bak tırnak içinde yazayım. "Hayatta hiçbir zaman egoist olma..."

DeletedUser12293

Ziyaretçi
arkadaşlar birielri oyunu bırakıyorsas kısme bazı şeyleri karıştırmayın .. bu oyunda kısme sonuna kadar oynıyacak deldir bunyamin güzelce yazmiş saygı duyalım lütfen polemğiede gerek yok... hucum olarak başarıalr real hayatında