KANSER klanları

Bengam

Ağır Atlı
Arkadaşlar 31. dünya da bölgemizde iyi bir oyun oynamaya çalıştık KANSER klanları oyunu bırakmıştır. Dünyada kalan oyunculara ve klanlara başarılar diliyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlı olsun ,gelecek dünyalarda başarılar dilerim

DeletedUser47380

Ziyaretçi
rekor kırıldı mühim olanda bu sanırım :D tüm kanser ekibine reel hayatlarında başarılar

Bengam

Ağır Atlı
Hasan kırılan tek şey rekorsa sıkıntı yok bence öyle kalsın kardeşim benim :cool::confused:

DeletedUser

Ziyaretçi
Bengam hocam 33. dunya yakında açılır :) konuşalım sizinle.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
bunyamin emeklerin teşekürler real hayatta vede diğer dünyalarda başarılar

DeletedUser42542

Ziyaretçi
Konu Korkusuz Mert Açık klanı KANSER klanına savaş ilan etti!
Gönderildi Oca 11, 2016 22:04:02
Klan, KANSER ile savaş halinde!

Savaş adı: KMA=KANSER VE TUREVLERI

Açıklama:
KMA Satmak nedir şu zamana kadar bilmedi bu zamandan sonrada bilmeyecektir biz girdiğimiz her dünyaya dostluğumuzu bırakıp öyle gideriz yenilceğimizi bilsek bile zevk için vurur öyle gideriz gideriz ama arkamızda kimseyi bırakmadan satmadan gideriz neyse anlayana biz savaşa devam etraf kırmızı altımız üstümüz sağımız solumuz saklanmayan ebe:)

Buda bizden sana uğurlama mesajı olsun bünyamin. 31'i bitirdin de 33 için ulaşın diyorsun.
Bu zihniyetle anca dünyanın başını görürsün hep sonu herkesin harcı değil. Hayırlı olsun.

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Daha yeni başlamıştık Bünyamin oysa ki neyse sağlık olsun sizin kararınız diğer dünyalarda başarılar :)

Bengam

Ağır Atlı
Konu Korkusuz Mert Açık klanı KANSER klanına savaş ilan etti!
Gönderildi Oca 11, 2016 22:04:02
Klan, KANSER ile savaş halinde!

Savaş adı: KMA=KANSER VE TUREVLERI

Açıklama:
KMA Satmak nedir şu zamana kadar bilmedi bu zamandan sonrada bilmeyecektir biz girdiğimiz her dünyaya dostluğumuzu bırakıp öyle gideriz yenilceğimizi bilsek bile zevk için vurur öyle gideriz gideriz ama arkamızda kimseyi bırakmadan satmadan gideriz neyse anlayana biz savaşa devam etraf kırmızı altımız üstümüz sağımız solumuz saklanmayan ebe:)

Buda bizden sana uğurlama mesajı olsun bünyamin. 31'i bitirdin de 33 için ulaşın diyorsun.
Bu zihniyetle anca dünyanın başını görürsün hep sonu herkesin harcı değil. Hayırlı olsun.

Nurettin ben 33 için ulasın demedim kimseye bu 1. si ikincisi oyun hayaım boyunca kimseyi satmadım 3. olarakta özelden raidden konusmamız yetmiyormu ki buradan da devam ediyorsun. Ben burda misyonumu tamamladım dostlarımın birlikte oynadığım adamların yanımda olmadığı yahut reel hayatıma etki edecek olan su donemdeki bir oyunu bıraktığım için kimse kusura bakmasın bu şekilde davranamaz. Ama yinede arkadaşlığınız için teşekkür ederim.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Oğuz Joker yoktu ya oynamak istemediler :D Bizsizliğe dayanamıyor adamlar..