Kangren - kngrn

• Konuyu başlatan DeletedUser38917
  • Başlangıç tarihi

bolubjk*

Ağır Atlı
Hakancım başarılar:).
Osmanın tavsiyelerine uymanı dilerim. Bölge olarak da benim söylediklerimi bir düşün:).
İsmi beğenmedim ama onu söyleyeyim.

Başarılar.

DeletedUser38917

Ziyaretçi
Vaaay yaa Barış Abi Osman Fatiiih :) Ve Mehmet sizleri görmek güzel ama aynı klanda olmak daha bi güzel olurdu :))

Bu arada iyi dilekleriniz için teşekkürler :D

Mehmetciğim ismi ğbeğenme şimdilik aceleci olup bu ismi kullandım :D benim klan adım genelde ADETGE olur ama çook iddialı diye :D kullanmadım :D

ADETGE İBS KNGRN Arasında döndüm durdum :DD

bolubjk*

Ağır Atlı
w13 ün başında o kangren klanında başka kişiler vardı. Words mü ne vardı kurucuları, barış abimle ben onların arasındaydık, hergün bi ordu mis falan gelip benim köyü almaya çalışıyorlardı:) Biz misleri basınca 1 haftaya yıkılmıştı, yıkılırkende küfür edip bırakmışlardı klasik olarak. O yüzden o kangren e açıkcası uyuz olmuştum:)

Bu arada efervesantablet barış abidir kendisi.

DeletedUser38917

Ziyaretçi
w13 ün başında o kangren klanında başka kişiler vardı. Words mü ne vardı kurucuları, barış abimle ben onların arasındaydık, hergün bi ordu mis falan gelip benim köyü almaya çalışıyorlardı:) Biz misleri basınca 1 haftaya yıkılmıştı, yıkılırkende küfür edip bırakmışlardı klasik olarak. O yüzden o kangren e açıkcası uyuz olmuştum:)

Bu arada efervesantablet barış abidir kendisi.

Sağol fark ettim barıs abi olup duvarında gördüm Mehmet:) Sağol bilgiler için işte o kangren ekibinde bir tek ben yıkılmadım w13 te hala varım :DD neyse buda azim desem yeridir :DD Sen ve Barış abi zaten en korktugum oyuncu idi k35 te :D yanii bolubjk ve metropol canavarı defragment :))

DeletedUser35882

Ziyaretçi
Pek aktif olamayacak olsam da umarım bırakmadan kör topal ilerleriz bu evrende :)