Kangren - kngrn

• Konuyu başlatan DeletedUser38917
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38917

Ziyaretçi
Öncelikle 15. dünyanın herkese hayırlı olmasını dilerim...

14 Eylülde "KNGRN" Klanımız Olarak Sadece Dostluk İçin Dostlarımızla Beraber Oradayız.

W13'te Başlayan Sıkı Dostluklar ve Reele Taşınmış Kardeşliklerle Aranızdayız...

Ekip Olarak Geliyoruz Üye Alımı Referans Olmadıkça Yoktur.

W2'den beri Tanıdığım K@OSS Ekibi S!MOSM'e Slmlar...

Bol Şans...

YaKaan03:cool:

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
kank sana tavsiyem sen 3 4 gün sonra aç hesabı yine w14 teki gibi etrafın full oynayan adam olmasın yağma yapıp gelişcek köyler olsun. asrkadaş tavsiyesi hemen başlama sen :)

DeletedUser38917

Ziyaretçi
Kanka dostlarla karar verdik yaa 0 dan herkezle eşit şartta başlamak için senide istiyorum klanda gel aramıza ;))

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
hiç mi etrafına bakınmıyon oğlum bi bak hangi klanlar ne zaman başlıyo oyuna die :) 3 4 gün sonra başlıcaklar var bir hafta sonra başlıcaklar var. bu adamlar enayi mi sence iddiaa lı kadrolarını sonra başlatıyolar. bak bi tek sana yazdım w15 için tavsiye sevildiğini bil yane :) arkadaşlarınlada bu konuyu konuş bence :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Erken başlamak avantajlı değil :D Ben Geçen sunucularda erken başladım yağmalık köy yok :D sinirden kendimi yağmalıcaktım :D

DeletedUser38917

Ziyaretçi
Haklısın da sağol beni ayıktırmaya çalıstıgın için kank :)) ama arkadaslar 14 eylülde baslayacaklar dostluk için oradayız karar verildi :)) herkes isterse 10 gün geç baslasın bizene ama emin ol herkes meraktan 14 eylülde damlar :DD

DeletedUser

Ziyaretçi
Haklısın da sağol beni ayıktırmaya çalıstıgın için kank :)) ama arkadaslar 14 eylülde baslayacaklar dostluk için oradayız karar verildi :)) herkes isterse 10 gün geç baslasın bizene ama emin ol herkes meraktan 14 eylülde damlar :DD

Sağlam ekipler damlamaz emin ol :cool:

DeletedUser38613

Ziyaretçi
Başarılar Hakan, rahat ol bu defa ben olmayacağım çevrenizde :D