KAMYON vs. Fena:D

oblivan7

Mızrakçı
Geçen bi casus atim dedim bölgeye diplomata neden kami opu yapıyorsunuz falan dediler 300 spartda özelden laf atıp engellemiş güldüm yani komik bi Dünya

NEFRETDOLU

Casus
Kamyon vs fena&isyan sanırsam :)
Bence adaletli olsun siz girmeyin siler giderler çocuk okadar pre gömdü oynasaydı biraz
Henüz 20 post kasmış biri için fazla konuşuyorsun...Çocuk dediğin kişi 30 yaşında önce bi edebinle yazı yazmayı öğren

Büyüklerinin olduğu platformdada haddini bil ki ileride oyun oynamaya yüzün olsun buradaki klanlar savasır kazanır kaybeder ama platformda karşılıklı birbirlerine başarılar dileyebiliyor gördüğün gibi bu tipte biri olmak için yazarken parmakların yerine beynini kullanmanı tavsiye ederim ;)

İki tarafada başarılar şansınız bol olsun ...

oblivan7

Mızrakçı
Henüz 20 post kasmış biri için fazla konuşuyorsun...Çocuk dediğin kişi 30 yaşında önce bi edebinle yazı yazmayı öğren

Büyüklerinin olduğu platformdada haddini bil ki ileride oyun oynamaya yüzün olsun buradaki klanlar savasır kazanır kaybeder ama platformda karşılıklı birbirlerine başarılar dileyebiliyor gördüğün gibi bu tipte biri olmak için yazarken parmakların yerine beynini kullanmanı tavsiye ederim ;)

İki tarafada başarılar şansınız bol olsun ...

Doğru söylüyorsun reis ben attığı mesajlardan 20 25 yaşlarında biri olduğunu düşünmüştüm bol şans