KAMYON vs. Fena:D

Nuri66

Yasaklı
@DestroyerMikail

profil başkanı gel hele buraya parayla satın aldıgımız 1 hesap goster 1 kanıt sun bakayım öyle profillerden Tüm w ye aglamak değil gel kanıtlarınla
parayla satın alıcak olsak seni satın alırız kaç kuruş ederki hesabın.

su geldınız koy alamadınız vs meselelerını bence bırak kendini küçük düşürüyorsun canım
1-) Biz geliyoruz her hafta her gun ensendeyız e sonuc ne koy alamıyormusuz :D sakacı sey tum klanı savunmaya cek sadece arayla pesleyerek opları gecıstırmeye calıs sonra ben basarılıyım hıkayelerı oku :) olmuyor mıko sen bukadarcık oyuncumusun :D
2-)sen kac kere opa geldın canım kac koy aldın hangısını arayla tuttuk mesela bız gelemezsın :) sınırıma vuramazsın vurdun ne oldu sur ındıremedın :D bız sana dedık mı bu mu op

3-) Bazı oyuncuların Allah yukarda düzgün efendi insanlar Ama bazı yönetici olarak yamacında gezdırdıgın yöneticileride kendine benzetmişsin yok köy ismi yapmalar Yok Profilde hesap satın aldılar truva cıkardılar falan demeler :) Daha once oynadıgımız w lerıde bılıyon miko bız truva cıkarırsak ortada düşman kalmaz biz oyle 1 2 hesap truva cıkaran insanlar değil oyle kucuk düşünceleri rakıplerımız yapar

4-) sendemi yoksa dıger arkadasların gıbı sey dusunuyon gece koy alıyorlar kesın para vermıslerdır sabah koy alıyorlar kesın kendi adamlarıdır :) bunları demeden once kendını sorgula klanım neden gece koy kaybedıyor dıye..

resim ekledım boyle profılden yazılarla falan fıyatını yukseltemezsın bıraz oyunculugunla on plana cık dunyada profıllerınle sirkulerdekı boş vaatlerinle değil...
Bunun aynısnı ben dedim sıkayet ettı

EddarkX

Milis
Ne oldu şimdi mikail pars sınırına sav yığayım derken diğer taraf açık mı kalmış :/

tozki

Acemi
2 klanda birbirinden kötü oyunculardan oluşuyor.birbirlerine sinir yaklaşık 500 er köyleri var ama birbirlerine saldirmayip hala 3k 10k puanlı oyunculardan köy toplamanın derdindeler.su w de sağlam bir klan olsa bunların hiçbirinin sesi soluğu cikamazdi

Margaret

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Yöneticisi
Bir kural ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen destek listemi ile iletişime geçin. Forumun amacı bu vb. konular değildir.

Hand Of God

Milis
Bize hakaret içeren mesajları da engellemeyi düşünüyor musunuz yoksaaa yalnızca bizim cevaplarımızı mı engelliyorsunuz sayın yetkililer ?