K14 kim karıştırdı

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

C14

• Generals dağılması

Oylar: 30 17,2%
  • Efendinin gladio olması

Oylar: 55 31,6%
  • Gladio klanın truva yemesi

Oylar: 26 14,9%
  • vefa klanının yıkılmaması

Oylar: 32 18,4%
  • Tapatesin bölgesinde ki oyuncuları kışkırtması xd

Oylar: 15 8,6%
  • x-rois abimizin verdiği forum savaşı

Oylar: 16 9,2%

• Toplam oy kullanan
    174

Crazy is here

Yasaklı
Bizim ilişkilerimiz arkadaşlık ve dostluk üzerine kurulu onların ki gibi çıkar ilişkisine değil, o yüzden anlamaları mümkün değil.
Onlar sadece sürü olabilir biz ise bir ulus :D

Ve bir kez daha anlamış olduk çoğunluk değil birlikte kalabilenler kazanır.

Biz oyunu aşmışız reelde dost, kardeş olmuşuz. O yüzden anlamazlar :)

@Bozbey hem bizimkilere laf Atacan hem argoya girecem he sığıntı ;) akıllı durun bir mesajımla Şutlatırım hepinizi mülteciler sizi :D :D

@Musluk* attır de attıralım bebeğim ne paketlenen tiplerle muhatap oluyon ağlasınlar :D
Olan olmuş bitmiş hocam böyle muhabbetler yakışmıyor şimdi mülteci şutlarım felan bizim burda muhatapımız serhat başkasına laf söylemek düşmez dünya kapanıyor artık geçmiş geçmişte kalmış..ayrıca safa genel konusmasan iyiydi kardeşim bizim tek amacımız süreci hızlandırmakti biliyorsun herkez gibi bizde sıkıldık burada oyundan soğuduk herneyse gerçek düşünceleri görmüş olduk..

Musluk*

Yasaklı
Olan olmuş bitmiş hocam böyle muhabbetler yakışmıyor şimdi mülteci şutlarım felan bizim burda muhatapımız serhat başkasına laf söylemek düşmez dünya kapanıyor artık geçmiş geçmişte kalmış..ayrıca safa genel konusmasan iyiydi kardeşim bizim tek amacımız süreci hızlandırmakti biliyorsun herkez gibi bizde sıkıldık burada oyundan soğuduk herneyse gerçek düşünceleri görmüş olduk..
Emre ben her yazımda belirttim beraber oynadığımız dostlarımız var diye bir şey demiyorum diye ama arkadaşınız yalandan konuşuyor hem size o işlerden anlamaz diyor hem bizi yalancı konumuna düşürmeye çalışıyor ama birinizde cıkıp böyle bir şey konuşulmadı demiyorsunuz bu adama

U
Emre ben her yazımda belirttim beraber oynadığımız dostlarımız var diye bir şey demiyorum diye ama arkadaşınız yalandan konuşuyor hem size o işlerden anlamaz diyor hem bizi yalancı konumuna düşürmeye çalışıyor ama birinizde cıkıp böyle bir şey konuşulmadı demiyorsunuz bu adama
Ben arkadaşı tanımıyorum kimdir bilmiyorum bizim kıta adına biz görüştük görüşmelerin de hepsinde vardım DC de .Klanin ismi efendi olsun muhabbeti son güne kadar olmadı benim haberim bile yoktu son gün de seninle birlikte öğrendim efendi olacaksınız felan diye orada dediğin gibi olası birleşmeyi yada yada çıkılacak olan bir yolu bozmak için denildi bu ,konuda sonuna haklısın safa .Bunlari dile getiren arkadaşı tanımıyorum bu arada görmedim de sizinle yaptığımız Dc lerde

Musluk*

Yasaklı
U
Ben arkadaşı tanımıyorum kimdir bilmiyorum bizim kıta adına biz görüştük görüşmelerin de hepsinde vardım DC de .Klanin ismi efendi olsun muhabbeti son güne kadar olmadı benim haberim bile yoktu son gün de seninle birlikte öğrendim efendi olacaksınız felan diye orada dediğin gibi olası birleşmeyi yada yada çıkılacak olan bir yolu bozmak için denildi bu ,konuda sonuna haklısın safa .Bunlari dile getiren arkadaşı tanımıyorum bu arada görmedim de sizinle yaptığımız Dc lerde
Teşekkür ederim hep bunu cıkıp söylemenizi bekledim ek olarak zaten her mesajımda beraber oynadığımız dostlarımız var diye ekledim senlik olumsuz bir şey yok emre

Teşekkür ederim hep bunu cıkıp söylemenizi bekledim ek olarak zaten her mesajımda beraber oynadığımız dostlarımız var diye ekledim senlik olumsuz bir şey yok emre
Rica ederim safa ,konuşmaların tamamını okumamıstım .Bozbeyi tanımıyorum tekrardan söylüyorum arkadaş çok net konuşuyor ama benim olduğum hiç bir görüşmede yoktu ne söyledilerse ona veya ne duyduysa yalan ,yanlış ve eksik bilgiler .Efendi klanlari oyuncusu degilim rastgale girdim ve onlarla devam ettim guzel dostluklar kurdum .Burada efendi klanlarini kötülemiyorum ama yanlış stratejiler ,yanlış diplomasiler ,generals klanina dünya başında verilen sözler ve aslam klanina yapılan yanlış efendi klanlarının silme sebebi oldu hepsi birikti yani. Bu dünyada benim gibi keyif almayan ilk defa klanlar oyunundan bu kadar çok sıkılan birçok oyuncu vardır eminim, bu dünya başlı başına heryönüyle herkezin beklediği gibi bi dünya olmadı yani bu hale gelmesinin tek sebebi efendi klanlari değil inşallah birdaha böyle bir dünya olmaz diye ümit ediyorum ....

Rakro.31

Okçu

Mevzu hem klana gelip hem Argo klanın müttefiklerine forumda dil uzatması yoksa bizlik durum yok alınan alınır :) Adam girdiği klana dil uzatıyor ağzının payını vermeyelim mi :D