K14 kim karıştırdı

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

C14

• Generals dağılması

Oylar: 30 17,2%
  • Efendinin gladio olması

Oylar: 55 31,6%
  • Gladio klanın truva yemesi

Oylar: 26 14,9%
  • vefa klanının yıkılmaması

Oylar: 32 18,4%
  • Tapatesin bölgesinde ki oyuncuları kışkırtması xd

Oylar: 15 8,6%
  • x-rois abimizin verdiği forum savaşı

Oylar: 16 9,2%

• Toplam oy kullanan
    174

Bozbey

Milis
Mevzu hem klana gelip hem Argo klanın müttefiklerine forumda dil uzatması yoksa bizlik durum yok alınan alınır :) Adam girdiği klana dil uzatıyor ağzının payını vermeyelim mi :D
Ya boş yapıyorsun halen. Birde şikayet edip forumdan ban yediriyorsunuz halen kari gibi konuşuyorsunuz. Sen gladio idin argoya girdim davet atıldı diye. Özel davet istemedim boş yapmayı bırak. Ben olanı söyledim halen vir vir etme bi zahmet argoya girdim diye gerçekleri söylemekten kaçınmam. Hadi 10 klan dünya kapatın boş yapmayı bırakın.

musa4113

Kılıç Ustası
Tek bir sebepten dünya kapanmaz. Kırılma noktası efendininde gladio olduktan sonra üstünlüğün diğer pakta geçmiş olması olabilir....
Ama Oyun başından beri genele bakarsak en baskın 2 neden ;

-Sayıca çok daha kalabalık olan Argo karşısındaki klanlar Argo'ya hep beraber oyun başında sağlam vurmadı.... Argo dibindeki klanlar ilk gün savaşırken daha gerideki klanlar puan kasıyordu istatistiklere bakıyordum. Organize olamadılar belki ama sonuçta kaybettiler işte.....

-Teşkilat yanlış diplomasisi ve çevredeki yine argo paktının karşısında durması gereken bazı klan , ekip lerin birbirine girmesi....

zazamontana

Yasaklı
Xrois seversin süslü dayım en iyisini yapmışsın senin gibi 10 tane olsa dünya renklenir gladio kim ki argonun yanında hepsi argoyu vurmak istiyor içten içe :)

puddi puddi

Acemi
Bir gece ansızın bir bakarsınız aslam efendi olur bir bakarsınız gladio... kime yaslanacakları belli olmaz herkese hayırlı forumlar