K 9

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bu dünyayı bekleyen pek çok insan ve ekip var sadece classic dünyalarda oynamayı tercih eden bir kitle var.

Bura da 3-5 kişi ile girdiğiniz polemiğin cezasını geriye kalan herkese mal etmeniz ne kadar doğru bilemiyorum.

Bir şeylere kırılmanız küsmeniz her insan da oluşabilecek psikolojik bir tepkidir ama bu küskünlüğü ve kırgınlığı herkese yansıtmamanız gerekir.

Umarım bu duruma profesyonel bir şekilde yaklaşır ve bu dünyayı bekleyen insanlar için yine güzel özellikleri olan güzel bir classic sunarsınız.

Luciferr

Dük
Dünyanın açılacağı tarihi şirket belirliyor. Ben ise nasıl olacağını. Anlayacağın w42 bir şekilde açılır elbet ama nasıl açılır orasını bilemiyorum :)

Modum sanki Normal dünyaların özelliklerini de innogames belirliyor demiştiniz diye anımsıyorum. Böyle söylediğinize göre ben lafı güzel yerlerimden anlamış herhalde ?

aliklo

Okçu
K9 açılsa Ne Degisicek Ki,Gene Aşiret Klanlari,Diplomasi Oyunlari vs vs Güzel Bir Klasiği Farmwille Tadında Oynadik,Emeği Geçen Herkese Teşekkürler.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
c9 bence açılmasın. Ne gerek var. Normal dünyalarda oynasın herkes bak klasiğe giren sapıtıyo

DeletedUser59311

Ziyaretçi
K9 açılsa Ne Degisicek Ki,Gene Aşiret Klanlari,Diplomasi Oyunlari vs vs Güzel Bir Klasiği Farmwille Tadında Oynadik,Emeği Geçen Herkese Teşekkürler.
Sende Aşiretinle gel ve büyük bir baron bul sözü geçen diplomasiyle kazan.kaybedenlerin hepsinin konustugu laf ayni siz bu kadar kisi idiniz diplomasi ike oynadiniz vs vs.

Adama sorarlar dunya bası nop a herkesi düşman ederken köylerinizi büyuttunuz ve halen haritanin buyuk bolumu sizin ve siz farmvilla oynsmayi tercih ettiniz biz degill.

Hepp ayni bahaneler sıkıldık yahu
;)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Sayin @Mayis Yagmuru her sene minimun 25 k pre alıyorum innogamesi zengin ettim sen diyorsun c9 açılmiyacak o zaman bundan sonra pre almam 3 4 dunya girer kasarim baska worldde harcarim benim gibi 5 6 musterisi olsa innogamesin yeter bardir zaten bendrn betrri de:)gidip innogamese verdigim parayi zekat olarak veririm garibana bundan sonra;)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Arkadasm bn 1 saate 11 k harcadim en az 25 k dedim birdaha oku;))bayraga 15 k harcadm 1 gunde ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.