K 9

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Klasik 9 kimler geliyormus şimdi bilen duyan varmi ?

DeletedUser38381

Ziyaretçi
yeni klasik açılmayacak w42ye girin :D hesaplaşacaklar orada hesaplaşsın.

Classic'lerde para kazanılmadığı icin şirket belki Classic'lerin açılısını sizin insiyatifinize bırakmış olabilir ama normal dünyaları şirket acıyordur Sayın Mayıs Yağmuru,yani tamam mesela Classic i açmayabilirsiniz ama w42 açmama insiyatifi var mi elinizde :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Classic'lerde para kazanılmadığı icin şirket belki Classic'lerin açılısını sizin insiyatifinize bırakmış olabilir ama normal dünyaları şirket acıyordur Sayın Mayıs Yağmuru,yani tamam mesela Classic i açmayabilirsiniz ama w42 açmama insiyatifi var mi elinizde :)
Dünyanın açılacağı tarihi şirket belirliyor. Ben ise nasıl olacağını. Anlayacağın w42 bir şekilde açılır elbet ama nasıl açılır orasını bilemiyorum :)

myw**

Dük
demekki eskiden işler farklı yürüyormuş artık mayıs yağmurunun başarısı ve verdiği güvenle dünya özelliklerini belirleme hakkını kendi kazanmış olay böyle bişi olsa gerek

DiOny SoS

Hafif Atlı
Dünyanın açılacağı tarihi şirket belirliyor. Ben ise nasıl olacağını. Anlayacağın w42 bir şekilde açılır elbet ama nasıl açılır orasını bilemiyorum :)

klasik açılmayacaksa o düzgün açılsın baride hem şirket kazansın hem oyuncular eğlensin.
c6 mevzusunda da böyle olmuştu, yöneticiler 1-2 lafını bilemeze kızıp inada bindiriyor diğer oyuncularda bunu çekiyorlar.

Ayrıca diğer konudaki soruma cevap alamadım halen daha :rolleyes:

DeletedUser36909

Ziyaretçi
demekki eskiden işler farklı yürüyormuş artık mayıs yağmurunun başarısı ve verdiği güvenle dünya özelliklerini belirleme hakkını kendi kazanmış olay böyle bişi olsa gerek
Eskiler bir halt becerebiliyor muymuş boş konuşmak dışında? Adamlara speed ister misiniz diye sormuş şirket yok töbe o nedir şeytan işi istemeyük demişler :) Neyse konuşmayayım daha fazla. Herkese iyi bayramlar dilerim.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Şirketten dolayı yada sizin yoğunluğunuzdan dolayı ertelersiniz burda ki herkes size saygı duyar , ama 2-3 kişinin lafına bakarak bissürü insanı bekletecekseniz , yapmayın.

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Sunucu çalışma süresi: 45 gün
Kazanma koşulları 180 gün sonra, bir klan oyuncu köylerinin 70% oranını 7 gün boyunca elinde tutmalıdır.
Başlama tarihi May 10,2017 11:00

İlk önce C8 kapansın da C9 sonraki konu. En az 142 gün var.

DeletedUser63655

Ziyaretçi
@Mayis Yagmuru Modum gözünü seveyim classic açılmicak tarzı şeyler söyleme benim gibi tüm sene sadece classic bekleyip oynayan oyuncular çok üzülür sonra :(

DeletedUser64948

Ziyaretçi
Classic disinda hic bir dunyaya girilmez resmen parayi basan preyi alan kafasina gore at kosturuo... oyunu bilende efe oluyor bilmeyende efe oluyor....

Sayin Mayis yagmuruna bir onerim olacak... sizde haklisiniz para kazanmasi gerekiyor inno lakin oyunun tadi cikmiyor... onun yerine guzel bir clasic acip sizin belirliyeceginiz bir premium puani dogrultusunda ornegin girisler 500-1000-2000 nasil kurtariosa sirketi... premium puan olsa ve oyun icinde pre kullanilmasa bu sayede hem siz kazanirsiniz hemde girisler preli olacagindan fake hesaplar daha minimuma girer ve girecek ekiplerde elit olur.... bir oneri benimkisi ve gayet mantikli gibi geldi....

Saygilarimla

Alamut3

okadar5

Baltacı
Classic disinda hic bir dunyaya girilmez resmen parayi basan preyi alan kafasina gore at kosturuo... oyunu bilende efe oluyor bilmeyende efe oluyor....

Sayin Mayis yagmuruna bir onerim olacak... sizde haklisiniz para kazanmasi gerekiyor inno lakin oyunun tadi cikmiyor... onun yerine guzel bir clasic acip sizin belirliyeceginiz bir premium puani dogrultusunda ornegin girisler 500-1000-2000 nasil kurtariosa sirketi... premium puan olsa ve oyun icinde pre kullanilmasa bu sayede hem siz kazanirsiniz hemde girisler preli olacagindan fake hesaplar daha minimuma girer ve girecek ekiplerde elit olur.... bir oneri benimkisi ve gayet mantikli gibi geldi....

Saygilarimla

Alamut3
bizim açımısdan gayet güzel ama şöyle düşün 2000 olsa giriş çok az oyuncu girer ++ normal dünyada düzenli olarak günlük 2000 çok üzerinde harçayananlar var inno dayıyada kurtarmaz :

Durum
Konu yanıtlara kapalı.