Kırılma noktası ve gelecek

• Konuyu başlatan DeletedUser43905
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64993

Ziyaretçi
Durumu çok açıkça belirteceğim şimdi;

Sadece Doğu cephesinde savaşı olmayan ŞAMAN klanı, öncelikle kime savunma yetiştirsin? Dünyanın başından beri savaş halinde olan bir klandan bahsediyoruz. Vendetta ekibi olarak Error cephesini 1.5 ay öncesine kadar 5-10 kişi tutuyorduk sadece ve saldırıların ardı arkası kesilmiyordu ki sadece kendi desteğimizle tuttuk orayı, kıta geçidi vermedik. Ağzımızdan da bir laf dahi çıkmadı.

Ağlayanlar ekibi, bu sözüm size:

Ağlayacaksanız oynamayın kardeşim. Bu oyun böyle oynanmaz. "Yok destek gelmedi, yok boş vaatler veriyorsunuz." Durup da bir düşündün mü hiç diğer cepheler ne haldeler, nasıl çabalar gösterip de karşılıyorlar düşmanı diye? Biz ağzımızı bile açmadık sonuna kadar mücadele ettik. Savaşın hakkını verin hakkını. Tabi siz kolay olanı seçip, karşı tarafa geçiyorsunuz ki bu da savaşmayı bilmediğiniz anlamına gelir. Böyle bir durumda da: "Ben yapamıyorum , karşı koyamıyorum düşmana. Benim hakkımda gerekli olan ne ise o yapılsın". dersin. Gelip de karakter yoksunu gibi ihanet etmezsin.

Unutmayın; bu oyunda sadakat en önemli şeylerden birisidir.

Ve bir şeye karar vermeden önce biraz düşünün.

Ayrıca bunun bir oyun olduğunu unutmayın. Seviyenizi hiçbir zaman düşürmeyin lütfen.

Saygılarımla.

cobain76

Kılıç Ustası
TM klanına ne oldu göremiyorum onları:)
bir günde dost iken savaş ilanı verip hazırlıksız yakalandığımızda köyler aldıklarında sesleri çok çıkıyordu şimdi piyasada yoklar:)

bunu senin yazman çok ironik oldu ,
tm ve kapak klanı müttefiğimizken şamanla savaşıyor diye savaşa girdik ve kapak klanı savaştan çekilip düşmana katıldı bunu nasıl sindiriyorsunuz anlamıyorum cidden ,
neyse w23 de PTS olarak nasıl bozguna uğrattığımızı unutmamak lazım.

DeletedUser57859

Ziyaretçi

Sadece Doğu cephesinde savaşı olmayan ŞAMAN klanı, öncelikle kime savunma yetiştirsin? Dünyanın başından beri savaş halinde olan bir klandan bahsediyoruz. Vendetta ekibi olarak Error cephesini 1.5 ay öncesine kadar 5-10 kişi tutuyorduk sadece ve saldırıların ardı arkası kesilmiyordu ki sadece kendi desteğimizle tuttuk orayı, kıta geçidi vermedik. Ağzımızdan da bir laf dahi çıkmadı.

Ağlayacaksanız oynamayın kardeşim. Bu oyun böyle oynanmaz. "Yok destek gelmedi, yok boş vaatler veriyorsunuz." Durup da bir düşündün mü hiç diğer cepheler ne haldeler, nasıl çabalar gösterip de karşılıyorlar düşmanı diye? Biz ağzımızı bile açmadık sonuna kadar mücadele ettik. Savaşın hakkını verin hakkını. Tabi siz kolay olanı seçip, karşı tarafa geçiyorsunuz ki bu da savaşmayı bilmediğiniz anlamına gelir. Böyle bir durumda da: "Ben yapamıyorum , karşı koyamıyorum düşmana. Benim hakkımda gerekli olan ne ise o yapılsın". dersin. Gelip de karakter yoksunu gibi ihanet etmezsin.

Ayrıca bunun bir oyun olduğunu unutmayın. Seviyenizi hiçbir zaman düşürmeyin lütfen.

Saygılarımla.

Sen kimsin olayın içeriğini bilmeden kimin karakterine laf ediyosn beyniniz bazı şeyleri algılayamamış halada boş konuşuyosunuz 5 aydır savaşıyoruz biz kendi desteğimizle rahat ol sen destek diyede 1 kişi hariç kimse ağlamadı. Önüne gelen boş konuşmasın klanın alayını boş konuşanlardan seçtikleri belli oldu zaten sizin gibi beyin yoksunlarına daha cevap vermicem zaten kudurun durun

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Haklı görüyosan kendini anlat olayın içeriğinide bilelim hem olayı anlatmassın hem dönek diyenlere sataşırsın,sonra forumda destek gelmiyo felan falan

Saygılarımla.
Bu toplara oyunu bırakmam sebebiyle hiç girmek istemezdim ama komik seyler yazmayın.İlk öncelikle dünyada vandetta diye bi klanin varlığını şimdi senden duydum,sen Sab klanıni duymuştun ama dimi herkes gibi? Oyunun ortalarında hatta ilerlemiş aşamalarında kı savunma kesimimiz 2. Ve 3. Klanin toplamından fazlaydı ama ortalık da hiç vandetta diye bir klan yoktu.Kardes sen heralde kestiğiniz 3-5 kamiyi op sanıyodun :) Yanı komik olmayın sizin yediginiz fake kadar laf attığın ekibin bi oyuncusunun yedigi kamı var ne anlatıyorsun.

Buda 4 Nisana ait bi fotoğraf arada 10 gün var,kesim farkına bak.Aradaki kesim muhtemelen sizin klanın toplam kesiminden fazla.Neyse hadi eyvallah :D

cidden alkol bende hatırlamadım { V } böyle bir klan vardı onlarmıydı acaba ?

teşekkürü borç bilirim o kesimleri kim yaptırttı :D

birde güncel haritayı atıcaktın :(

tamamdır sıkıntı yok :) bende elektriğin finaline çalışayım :D
rastlantıya bak ban yedirttiğin zaman vizesi vardı şimdi finali ahahah :D

cobain76

Kılıç Ustası
bunu senin yazman çok ironik oldu ,
tm ve kapak klanı müttefiğimizken şamanla savaşıyor diye savaşa girdik ve kapak klanı savaştan çekilip düşmana katıldı bunu nasıl sindiriyorsunuz anlamıyorum cidden ,
neyse w23 de PTS olarak nasıl bozguna uğrattığımızı unutmamak lazım.

benim yazmam mı ironik:)
ben şamanla savaşılmasını hiç istemedim ama tm savaşıyor diye biz de savaşa girdik
savaşa girmek istememem onlarla savaşmayacağım anlamına gelmesin şaman la sınırda en aktif şekilde savaşanlardan biriyimdir köy aldım köy verdim savaşın gereği neyse onu yerine getirdim madem böyle bir karar alınmış
oyun başından beri tm ile kapak beraber hareket etmiştir
sonra ne oldu söyleyeyim sana eğer tm yöneticileri buradaysa onlar da açıklama yapabilirler
hepsiyle konuşup onay alındıktan sonra şaman ile savaşı sonlandırdık
şaman sadece bizimle diplomasi yapmak istiyordu ama dedik TM ye yanlış olur bunca zaman beraber hareket ettik onlarla da yapın dedim ve diplomasi yapıldı
hatta o zaman zemzemsuyu burak ile de görüşmüştüm burak pts ile şaman savaşını bitirelim diye o kabul etmemişti biz savaşmaya devam edeceğiz diye
sonra ne oldu ben TM yi bu kadar düşünürken adamlar her türlü hazırlıklarını yapmışlar tabii bizim de o taraftaki köylerimiz boş diplomasiyi sonlandırıp bir anda savaş ilanı verdiler tabii biz hazırlıksız yakalandığımız için köy kayıplarımız çok oldu ilk başta

bu mudur yani etik olan

DeletedUser58862

Ziyaretçi
@Red Hair Shanks :p:p:p
tumblr_ma6xr36Pij1rgpus5o1_400.gif

hakan abi tm nin yaptıgı tm yi baglar pts yi değilki ,

5 aydır müttefiğimiz olan insanlarla savaşıyoruz şuan neden peki ? onlar için savaş açtığımız klana geçtiler diye peki bu mudur etik olan ?

cobain76

Kılıç Ustası
kendi bakış açından haklısın
ama ben bu savaşı bitirirken savaşan tüm taraflarla görüştüm
error gibi kimseye haber vermeden şaman ile s.a yapmadım
zaten ben de error un bu yaptığına sinirlenerek savaşın sona ermesi için uğraştım ama olmadı

DeletedUser63971

Ziyaretçi
Ya gelmiş vandetta ekibi nerde diyor ? Şaman? bünyesindeydik gelip boş yapmayın savaşıyoruz biz en iyi savunduk diye gidip errora konusabilirsiniz kıta65 e niye geçememişler. Tatava yapmaya kimsenin emeğini hor görmeye gerek yok. Error bizi aradı aradan çekilin biz şamana vurucaz karışmayın bize geçin ama şamana vurmayın diye biz ona rağmen kabul etmedik benim yanımda oynayan en yakın arkadaşlarımı sildiler tek tek haritadan elimizden birşey gelmedi. Tatava boş yapmayın oyunu kaliteli oynamanız karakterinizinde kaliteli olduğu anlamına gelmiyor. Kalitesiz İnsanlar sizi Lord Kill'in emeklerinden utanır insan.

DeletedUser57859

Ziyaretçi
Aynen lord kilin emekleri vardı müthişti hemde onun yüüzünden kaç yıllık oynadığım arkadaşlarımı karşıma aldım. ama beyefendi bazı işler çevirene kadar sizin gibi konuya müdahil olmayan insanları bilgilendirmek zorunda değilim. isteyen istediğini düşünebilir. umrumda olmayan kişilersiniz. bu arada vandette diye bi klan olduğunu bende burdaki yazışmalardan gördüm

DeletedUser64993

Ziyaretçi
Durumu çok açıkça belirtmeme rağmen bazı arkadaşlar anlamamakta ısrar ediyorlar sanırım.

Öncelikle kimsenin karakterine açıkça kötü ithamlarda bulunmadım. Lütfen düzgün okuyunuz yazdıklarımı. "Ve ona göre cevap veriniz lütfen."

SAB klanını tebrik ediyorum, güzel savaştılar direndiler; lakin benim sözüm klana değil, zor şartlarda bile klanına sadık kalması gerekirken kalmayan, kendi çıkarlarını düşünen, arkadan iş çeviren arkadaşlara.

Attığın sıralamada görünen 2. sıradaki $AMAN? klanı , Vendetta ekibinin bulunduğu klan. Bakın ekip diyorum. Klan dağılalı çok uzun zaman oldu, daha doğrusu ihanete uğrayalı. (Şimdi ihanetle ilgili de bir ton şey yazacaklar buraya biliyorum.) Dünyanın başında olmayan kişiler bilmeyebilirler V klanlarını.

Çok uzatmak istemiyordum konuyu ama sanırım uzayacak.

Sağlıcakla kalın.
Saygılarımla.