Kırılma noktası ve gelecek

• Konuyu başlatan DeletedUser43905
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Sonunda kim kazanır bilmem ama herzaman gördüğüm olaylar hiç değişmedi savunamayıp dansöz gibi taraf değiştirinler sattıkları kişileri yendikten sonra geçtiği taraflarca toplanır dünya sizede kalmaz emin olun
2. Bi konu destek gelmiyo demişsiniz haritayı bi açın doğu haricinde bütün yönlerden cephe var heryere sav yetişmesine imkan yok biraz mantıklı düşünün bizde error a karşı v den geçen 5-10kişi sınırı tuttuk aylarca savunmalar 2 ay sonra biz zaten güçlündegimiz zaman yetişti yapmayın şimdi bahane üretmeyin savunmaydı felan en kötü siliniriz nolacak

Feryat gibi birinin yanında dünya kapatsam nolur kapatmasam nolur

DeletedUser64811

Ziyaretçi
Kolpa yapanı görmek için aynaya bakman lazım dostum bu arada, sana op yapılmıyor rahat ol deyip gecesine kami yağdıran gece ki kule gelenleri görüyodu o an sadece acıdım senin için :D gece 4 te mesaj atan cevap yoksa casus mis atan nerde bi oynamayan oyuncu varsa köylerini toplayan sanki sen değilsin güldürmü milleti :D sen yensen de yenilsen de dünya da kapasan da karakteri malesef oturmamış birisin profilinde ben kimseye mesaj atmam deyip millete senlen pek savaşmadık bizim klana gelsene dediğin unutulmadı daha

sana op yapılmıyor du cunku ben tek basıma dalıyordum op yapılsada yapılıyor dememımı beklıyorsun o kadar mı beynın yok

DeletedUser64811

Ziyaretçi
ULAN SİZE İYİ FERYAT ETIRMISIM BAKSANA HER KESIN AĞZINDA BIR FERYAT ÜSTÜNÜZDENN GEÇTIM DİYE BÖYLE YAPIYORSUNUZ YAA KIYAMAM SIZE KARI KOCA MUHABETINE GİRMİŞTENN SAMAN KLANI BENIM KARIM DEMEKI EN COK ONLAR BAĞIRIP İNLİYORR :=) boŞ YAPMAYIN ICRAAT YAPIN DIYORUMMM HALAAA İSTATISLIK DENIYOR İSTATISLIKTE 400 KÖY FARK YEDINIZ YOK TUM DUNYA BIZE KARSI DENIYOR ULANN ZAMANINDA BIZEDE KARSIYDI HERŞEY ZAMANLA DEĞİŞİR KARI GIBI MIZMIZLANMAYI BIRAKIP OP FALAN YAPINDA İCRAATINIZI GÖRELIMM

DeletedUser56014

Ziyaretçi
Seviyelerin yerlerde olduğu herkesin asıp kestiği olayların asıl yüzünü hepi topu bir avuç insanın bildiği bu platformu okuyan herkese selam olsun. ZOOM adlı arkadaşın göstermiş olduğu saygılı tutumdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum kendisine.

Sab klanından gelen her destek talebine karşılık verdik. Bunları tekrar tekrar anlatmanın hiçbir faydası olacağını düşünmemekteyim. Köy dağıtımı konusunda kimisini es geçip kimisine fazla destek atılmıştır bu kısmını bilemem fakat ne gerekiyorsa elimizden geldiğince karşıladık. Profilinde 61 olan oyuncuya ayrı sempati beslerken bu dünyadaki sözüm ona 61ler yüzünden herkese eşit yaklaşmaya karar verdim. Sebebi sizlersiniz :) Madem hakkınızı alamıyorsunuz oyunu oynamaz bırakırdınız. 6 aya yakın süredir olan dünyadaki klandaşlarınızı yok sayıp, çıkıp arkasından vurmazdınız. Siz ayrı bir ekip olarak saba katılmış çıkarlarınız doğrultusunda hareket eden oyuncular değilsiniz. Profilimde de belirttim adamlık serde olur yerlerden toplayamam.

Savaş kazanılır savaş kaybedilir bu önemli değil. İyi olan kazanır bu dünyada iyi olan oyuncu başka dünyalarda aynı özeni gösteremez kötü olur bu tür durumlar değişkenlik gösterir. Mesele savaşı kazanmak değil ki. Mesele duruşunu adamlığını dosta düşmana gösterebilmekte. Bazı bazı imla kurallarından yoksun çoluk çocukları bu sayede tanımış, kimlerle muhatap olacağımızı süzgeçten geçirmiş bulunuyoruz. Oyun sadece bu dünya ile sınırlı değil sonuçta. Başka dünyalarda belli mi olur dost oluruz belkide.

Balyoz klanının tutumunu karşı taraf gayet iyi bilir. Rm nerede biz orada oluruz dediler her daim. Profilimde az çok anlattım. Sonra bir nifak girdi halletmemize rağmen bahaneye dönüştü. Yalan dolan kendini iyi bilir :) Saftır biraz bu arkadaş, Osman kendi klanı içinde herhangi bir yapılaşma yapmamasına rağmen düşmanın tavsiyeleri ve uyarıları üzerine kavgaya tutuştular. O zaman dedim ki düşman senin iyiliğini düşünmez ince ele sık doku yanlış bir şey yapma gerçekse gereken neyse yaparız. Düşman tarafı zaaf noktasını yakaladı haliyle bırakmadı ve Balyoz tarafını ince ince işlemeye başladı. Takdir ediyorum sizleri bir klanı dağıtmak için fitili yaktığınız için. Sonuçta çıkarlarınız uğruna yapıyorsunuz. Ama benim safımdaki adam saydıklarımızın yaptıkları hoş olmadı.

Akılla hareket eden, empati yapabilen her insan olanları görür ve hak verir. Bizim önceliğimiz haklının hakkını yemediğimizi bütün dünyaya göstermek, oyunun araç dostluğun amaç olduğunu aşılamaktır. Başka bir dünyada oynarken bunlar pakt değiştirdi bunlar 6 ay aynı klanda olup sonra düşman klana geçip arkadan vurdular gibi karalamalar olmadı, olmayacaktırda.

Şaman klanı RM klanlarını kullanıyor diyenler bizim bağımızı, dostluğumuzu ne biliyorda bol keseden atıyor? Yapılanların hepsini görüyor ve duruşumuzu asla bozmayacağımızı oyunun sonuna kadar bulunduğumuz safta kalacağımızı belirtirim. Kimse boş hayaller kurmasın. Bireysel olarak çıkacak oyuncuların Rm ile ilişiği sonlanır ve mesuliyet kabul edilmez.

Biz güçlü güçsüz mukayesesi yapıp saf değiştirmeyiz. Rm klanları oyuncularını düşünen bir klandır. Omurgasızlığı hazmetmelerini beklemek yerine, omurgasızlık yapmaz, gönüllerini hoş ederiz.

Gün ola harman ola her yapılan doğrular ve yanlışlar elbet hakkını alacaktır.

Sis klanlarına başarılar diliyorum hakaretten yoksun, insanca oyunumuzu oynama ümidiyle.

Yazılan cevaplarda hakaretvari yazanlar kale dahi alınmayacak düzgün her yazana gerektiği gibi cevap verilecektir.

Son olarak;
ŞAMAN&Rm el ele

RememberMe ailesi adına Zisino6161

DeletedUser43905

Ziyaretçi
ULAN SİZE İYİ FERYAT ETIRMISIM BAKSANA HER KESIN AĞZINDA BIR FERYAT ÜSTÜNÜZDENN GEÇTIM DİYE BÖYLE YAPIYORSUNUZ YAA KIYAMAM SIZE KARI KOCA MUHABETINE GİRMİŞTENN SAMAN KLANI BENIM KARIM DEMEKI EN COK ONLAR BAĞIRIP İNLİYORR :=) boŞ YAPMAYIN ICRAAT YAPIN DIYORUMMM HALAAA İSTATISLIK DENIYOR İSTATISLIKTE 400 KÖY FARK YEDINIZ YOK TUM DUNYA BIZE KARSI DENIYOR ULANN ZAMANINDA BIZEDE KARSIYDI HERŞEY ZAMANLA DEĞİŞİR KARI GIBI MIZMIZLANMAYI BIRAKIP OP FALAN YAPINDA İCRAATINIZI GÖRELIMM
Tek savaşınız şamanla ondada istatislikte önde değilsiniz neyin zamanı bu :D ayrıca yalanın batsın bi sen dalmıyordun başkalarıda daldı senle koordineli olarak sadece yalanlarınızla milleti kandırmaya uğraşmayın yeter gelmiş pişkin pişkin övünüyo bide :D
Sıralama->savaş bölümüne girersen kim icraat yapmış bugüne kadar görebilirsin

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Seviyelerin yerlerde olduğu herkesin asıp kestiği olayların asıl yüzünü hepi topu bir avuç insanın bildiği bu platformu okuyan herkese selam olsun. ZOOM adlı arkadaşın göstermiş olduğu saygılı tutumdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum kendisine.

Sab klanından gelen her destek talebine karşılık verdik. Bunları tekrar tekrar anlatmanın hiçbir faydası olacağını düşünmemekteyim. Köy dağıtımı konusunda kimisini es geçip kimisine fazla destek atılmıştır bu kısmını bilemem fakat ne gerekiyorsa elimizden geldiğince karşıladık. Profilinde 61 olan oyuncuya ayrı sempati beslerken bu dünyadaki sözüm ona 61ler yüzünden herkese eşit yaklaşmaya karar verdim. Sebebi sizlersiniz :) Madem hakkınızı alamıyorsunuz oyunu oynamaz bırakırdınız. 6 aya yakın süredir olan dünyadaki klandaşlarınızı yok sayıp, çıkıp arkasından vurmazdınız. Siz ayrı bir ekip olarak saba katılmış çıkarlarınız doğrultusunda hareket eden oyuncular değilsiniz. Profilimde de belirttim adamlık serde olur yerlerden toplayamam.

Savaş kazanılır savaş kaybedilir bu önemli değil. İyi olan kazanır bu dünyada iyi olan oyuncu başka dünyalarda aynı özeni gösteremez kötü olur bu tür durumlar değişkenlik gösterir. Mesele savaşı kazanmak değil ki. Mesele duruşunu adamlığını dosta düşmana gösterebilmekte. Bazı bazı imla kurallarından yoksun çoluk çocukları bu sayede tanımış, kimlerle muhatap olacağımızı süzgeçten geçirmiş bulunuyoruz. Oyun sadece bu dünya ile sınırlı değil sonuçta. Başka dünyalarda belli mi olur dost oluruz belkide.

Balyoz klanının tutumunu karşı taraf gayet iyi bilir. Rm nerede biz orada oluruz dediler her daim. Profilimde az çok anlattım. Sonra bir nifak girdi halletmemize rağmen bahaneye dönüştü. Yalan dolan kendini iyi bilir :) Saftır biraz bu arkadaş, Osman kendi klanı içinde herhangi bir yapılaşma yapmamasına rağmen düşmanın tavsiyeleri ve uyarıları üzerine kavgaya tutuştular. O zaman dedim ki düşman senin iyiliğini düşünmez ince ele sık doku yanlış bir şey yapma gerçekse gereken neyse yaparız. Düşman tarafı zaaf noktasını yakaladı haliyle bırakmadı ve Balyoz tarafını ince ince işlemeye başladı. Takdir ediyorum sizleri bir klanı dağıtmak için fitili yaktığınız için. Sonuçta çıkarlarınız uğruna yapıyorsunuz. Ama benim safımdaki adam saydıklarımızın yaptıkları hoş olmadı.

Akılla hareket eden, empati yapabilen her insan olanları görür ve hak verir. Bizim önceliğimiz haklının hakkını yemediğimizi bütün dünyaya göstermek, oyunun araç dostluğun amaç olduğunu aşılamaktır. Başka bir dünyada oynarken bunlar pakt değiştirdi bunlar 6 ay aynı klanda olup sonra düşman klana geçip arkadan vurdular gibi karalamalar olmadı, olmayacaktırda.

Şaman klanı RM klanlarını kullanıyor diyenler bizim bağımızı, dostluğumuzu ne biliyorda bol keseden atıyor? Yapılanların hepsini görüyor ve duruşumuzu asla bozmayacağımızı oyunun sonuna kadar bulunduğumuz safta kalacağımızı belirtirim. Kimse boş hayaller kurmasın. Bireysel olarak çıkacak oyuncuların Rm ile ilişiği sonlanır ve mesuliyet kabul edilmez.

Biz güçlü güçsüz mukayesesi yapıp saf değiştirmeyiz. Rm klanları oyuncularını düşünen bir klandır. Omurgasızlığı hazmetmelerini beklemek yerine, omurgasızlık yapmaz, gönüllerini hoş ederiz.

Gün ola harman ola her yapılan doğrular ve yanlışlar elbet hakkını alacaktır.

Sis klanlarına başarılar diliyorum hakaretten yoksun, insanca oyunumuzu oynama ümidiyle.

Yazılan cevaplarda hakaretvari yazanlar kale dahi alınmayacak düzgün her yazana gerektiği gibi cevap verilecektir.

Son olarak;
ŞAMAN&Rm el ele

RememberMe ailesi adına Zisino6161
Şuana kadar gördüğüm genel forumdaki en düzgün yazılardan biri tebrik ediyorum.

DeletedUser64566

Ziyaretçi
sab klanından gelen her destek talebine karşlılık nasıl verildi benim RM klanı tarafından desteklenen 3 köyüm vardı onlara da destek atan arkadaşlar yediğim op un arkasına attılar ki optan 1 hafta öncesinde istenilmişti destekler zamanında gelen destek yoktu zaten bazılarıda desteklerini geri çektiler belki yanlışlıkla belki bilere lafım yok. Saman savasıyodu sunu yapıyodu falan diyosunuz herkes savaşıyodu ama sanırım kimse sınırda bizim gibi op yemiyordu son oplar da keza artık haftada 1 rutin haline gelmişti bizim klandan çıkma sebebimiz silinmek değildi bize yapılan davranışların neticesinde bu karar kılındı. SAB klanı şaman olduğunda dahi akşamına haber aldık blyz bize op yapıcakmış engellemek amacıyla geçmişiz tüm olay burda bitmişti zaten 6-7 ay boyunca kendi imkanlarıyla savaşan klan blyz klanının opundan korkarak şaman olmuş gibi olduk
Başka dünyalarda arkamızdan veya yüzümüze karşı ne konuşulur bilmem ama olayların içinde olmayıp dışardan yotum yapan arkadaşlar olayın içeriğini öğrenmeden yorum yapmasınlar bundan sonra ihanet etmişiz, tek op yiyip klan değiştirmişiz,, 3 5 çakal sürüsü gibi sözler de sarf edilmiş arkamızdan madem klavye kullanmasını biliyodunuz o mesajı oyun içinde benim nicke basıp mesaj yaz diyerek gönderseydiniz.

DeletedUser63971

Ziyaretçi
400 köy fark yemişisz 200 köy dün sab tarafından alındı zaten. Neyin kafasını yaşıyorsun sen emin anlamıyorum. Feryat ettirmiş dümdüz etmiş Ulan sen yöneticini koruyamadın Her dünyada yaptığın gibi defleri kendinde topladın şaman hıncını sert cocuktan cıkarttı. 1 ay vandetta ekbini telefonlarla aradınız nöttr kalın size vurmucaz şamana vurucaz diye bırak şimdi dünyada herkes size ittifak ne zaman yaptı ne zaman pts ile savaştın ? yalan yanlış bu seeferde siz tek kalın gibi ağlama burda

DeletedUser59546

Ziyaretçi

ŞİZOFRENİ BELİRTİLERİ NELERDİR?

Şizofreninin alevlenme ve yatışma dönemlerinde farklı belirti ve bulgular ön plana çıkar. Alevlenme döneminde özellikle düşünce ve algılama bozuklukları ön plana çıkar. Örneğin kişi çevresindekilerin kendisine düşman olduğuna, izlendiğine, herkesin kendi hakkında konuştuğuna ya da çevresinde tam anlayamadığı" bir şeylerin döndüğüne" inanabilir. Bu düşünce bozukluğu sarsılmaz, değişmez derecede güçlüyse " hezeyan " olarak tanımlanır.

Kişinin çevresine karşı tutumu da bu hatalı düşüncelerden etkilenir. Korku ya da öfke duymak gibi, insalardan kaçınmak ya da kavgacı olmak gibi.ya da kişi ortada bir ses, görüntü olmamasına karşın bunları varmış gibi algılayabiliyor ( halüsinasyonlar ). Eğer sadece kendinin duyduğu bu seslere yüksek sesle yanıt verirse dışarıdan kendi kendine konuştuğu izlenimi verebilir.

Şizofreninin alevlenme belirtileri yatıştıktan sonraysa kişide günlük işleri yapmakta isteksizlik, alışveriş sırasında ya da bir yerden bir yere giderken karşılaştığımız, bize basit gelen bazı sorunların üstesinden gelmekte güçlük çekme gibi, genel olarak hayatla başa çıkmakta zorlanma diyebileceğimiz durumlar görülüyor. Hasta, ev içindeki sorumluklarını yerine getiremeyebiliyor. Bu durum, çoğu zaman yakınları tarafından tembellik hatta şımarıklık olarak görülür.

Oysa ki bunlar şizofreninin temel belirtileridir. Bazı hastalarda konuşma miktarının azaldığı, kendine bakımın gerilediği gözlenir. Sonuç olarak şizofreninin düşünmek, anlamak, espri yapmak, sorun çözmek gibi pek çok zihinsel işlevi bozabildiğini ve kişinin iş yaşantısını, öğrenciyse okul başarısını ve tüm çevresiyle ilişkilerini olumsuz etkilediğini söyleyebiliriz.

ŞİZOFRENİ EN SIK HANGİ YAŞLARDA GÖRÜLÜR?

Şizofreni genellikle genç yaşta, sıklıkla 18-25 yaş döneminde başlar. Bu aralığı 15-45 yaş olarak genişletmek de mümkündür. Ancak hastalığın erken belirtileri aylar hatta yıllar önce ortaya çıkar.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
@chronicle61 simdi senin dedigini 2-3 ay once troll klani diyordu o zaman burda trolle ahkam kesiyordunuz :) Neyse sizde kimin ne mal oldugunu gormussunuz :)

salimcani

Hafif Atlı
İşi yapan diğer klanlar.
En çok köy kaybeden error savaşta en çok konuşan taraf error.
Bir sus da dinlen be feryat

DeletedUser64675

Ziyaretçi
Sert cocukla ben v ekibi adına konustum bize tarafsız kalın dendi ama biz kimseyi satmadık satmayızda erorda saldırmayın diye ağlananlar şimdi burda sov yapmasın feryat gibi arkadaşlarını silen her savı kendi köyünde toplayan sert cocuğu harcatan adamlar burda istatislik diye ağlanıyor

DeletedUser57859

Ziyaretçi
Yaw asıl meselenin destek olmadığını anlayamayacak kadar beyniniz yok boş laf yapacak kadar beyniniz var sadece ben daha bişey demiyorum selçuk abiniz boş vaatleri veriyo yeterince onu dinleyin siz ordular konuşsun

DeletedUser57859

Ziyaretçi
Bu arada zisino adamlığımı görmek istiyorsan gel buyur çay ısmarlıyım adamlığımı görmüş olursun

Ben karı koca muhabbeti için özür dilerim. Ama açık olarak belli ki bu dünyayı kapatıcak klanlar ya Pts-Sis ( erroru katmıyorum çünkü şaman erroru bitirmeden bitmicek) yada şaman geri kalan blyz falan boş klanlar zaten kesimlerindende belli oluyor.

eyvallah özrün için hocam ,
Amacım seviyeli bir oyun olması , ben 28 de Zoom mustafa abilerlede savaştım ama seviyeyi her zaman koruduk ve şimdi kardeş klanlarız ,
köy verilir alınır sıkıntı yok yeterki eğlenelim..

DeletedUser63971

Ziyaretçi
Biz herzaman savaş etiğini koruduk. Ama bazı adamlar içeriden köy alıp destekler gelirken kendine ceza aldırdı vb. olaylar yapılıyor. Ahlaksızlık diz boyu bu genel olarak error klanları pts-sis e lafımız yok