Köyüm yanar köyüm kanar İSYANNN

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Vasily Zaytsev

Baltacı
algıya bak ya =) preme laf atarlar , Taş atarlar gelip burada algı yaparlar
He bu raporlar varda digerleri nerde =))

ben zaten Pre sayesinde suan Saldırı ve savunma sıralamasında ilk 3 e çiktim dimi sizlerde haklısınız :D

kendinizi ne ile kandırıyosunuz yada şöyle söyliyim

Ne kullanıyosunuz =) size müsadeymiş

Hani nerde söylediklerinize istinaden yaptıgınız icraatlar ? Müsaadeymiş breh breh, Biz ne preci adamlari haritalara gömdük ilk 3 haftada, Buda sizin başarısızlığınız , Ancak böyle gidersiniz =)

He bu arada bunuda burada paylaşmak isterim =)

hepiniz Bir laftan ibaretsiniz, Bu dünyaya xLarge geldiniz ötede oynayınız Hürmetler

Kusura bakmada böyle yavaş dünyada köyünü hızlıca 9k yapabilecek preye sahip bir adamın 1 br yanında presiz oynayarak başla da göreyim seni :).

Vasily Zaytsev

Baltacı
konusmalarında haklı sayılırsın harcadıgın preye kımse karısamaz paran vardır 2m pre harcarsın yoktur 100 pre harcarsın ama tek tkaıldıgım noktaya degınecegım elıne saglık yınede

ben zaten Pre sayesinde suan Saldırı ve savunma sıralamasında ilk 3 e çiktim dimi sizlerde haklısınız

sen veya ben bende az cok pre harcıyorum 2 mızde bılıyoruz kı sen pren sayesınde kıslla ahır cıflık yukselttın pren sayesınde o asker üretim surelerıne hammadden yetısıyor preyle oynadıgından saldırı ve savunmada ilk 3 sün ama hakkındır pre harcıyorsan basarı elde ettırmelı bu oyun yoksa pre harcanmaz sistemde sadece bunu eklemek ıstedm

Pre olsun da başkan bu kadar fark yaratmasın. Ben sabah aksam temizlik yapayım asker basayım 500-600 hafif yapayım adam full kami ile karşıma dikilsin adil değil :D. Geçen patladım zaten şuan sürünüyorum :D

texasrony

Yasaklı

ben zaten Pre sayesinde suan Saldırı ve savunma sıralamasında ilk 3 e çiktim dimi sizlerde haklısınız :D

Hani nerde söylediklerinize istinaden yaptıgınız icraatlar ? Müsaadeymiş breh breh, Biz ne preci adamlari haritalara gömdük ilk 3 haftada, Buda sizin başarısızlığınız , Ancak böyle gidersiniz =)

hepiniz Bir laftan ibaretsiniz, Bu dünyaya xLarge geldiniz ötede oynayınız Hürmetler

SEN PRE İLE ÇIKARSIN. BEN PRESİZ DE ÇIKARIM ;) MUHABBET KABAK TADI VERDİ İYİCE. SON SÖZÜMDÜR HADİ EYVALLAH.
yenilen.jpg

sauvage

Acemi

o laf sana baya koymuş açıkcası ama sen ilk 25 sıralamasına dikkat et koçum sana sıra gelecek beklemede kal

UtkuSaray*

Baltacı
Şu pre ile yükseldin muhabbetini hiç anlamış değilim. Sonuçta bu oyunda alt yapısal olarak bir şekilde gelir elde etmek zorunda. Gücü olan parasını basar alır presini, gücü olmayan 10 dünyada pre kasar, girer 60-70k pre ile. Hani deseniz ki illegal script ile oldu ya da başka bir şey yine anlayacağım. O yüzden çok fazla takılmamak lazım bu tür şeylere.

eto1907

Baltacı
parası olan bu oyunda pre alır kullanır basar.bir kaç oyuncu var her dünyada "premium" sayesinde kafaya oynuyorlar.doğal hakları parası var oynuyor.
ancak oyunda bir kısıtlama getirilmesi gerekiyor..mesela görüyorum bazı oyuncular var 10 15 milyon puan olmuş yağma yaptıkları köy sayısı 10 bini geçmemiş.sitem eden arkadaşları anlayabiliyorum.."emek vermeden para kuvveti ile sıralama yapıyorlar" vs diyenler var ki haksız da değiller.adamın puanı 2000 senin puanın 10.000 adam saatte 100 asker çıkartıyorsa sen 400 asker çıkartırsın mesela aradaki fark orada :) ayrıca kinayeli konuşmanın da anlamı olmadığını düşünüyorum..

eto1907

Baltacı
şöyle bir şey diyeyim.ben bu oyuna oldum olası 14 senedir oynarım oyunu harcadığım para sayısı 500 TRY'yi geçmez.ya girip kendime yetecek kadar premium kasarım (millet gibi öyle 3 4 hesapla değil tek hesapla) yada dünya açılmış bende kaçırmışım giderim premium alırım oynarım..zaten 4 senedir de normal standart dünyalarda göremezsiniz beni casual dünyalarda takılıyorum işten dolayı..

premium alan adam vakit boldur , parası vardır , işi de iyidir premium alır..zevk meselesidir bu.buna kimse karışamaz.mesela burada kaç kişi vardır annesi babası bilmeden alkol tüketen ama zevkli , tadı iyi geliyor diye annen baban bilmeden tüketiyorsun.o da premium gibi bir şey..

adam çekiyor yada dişini sıkıyor 5 6 dünya 200k premium kasıyor giriyor bir dünyada adam akıllı oynuyor.sonuçta innogames şirketine de para lazım..para olmadan bu sistem nasıl dönsün.

ama benim de kızdığım nokta şu.premium elbette para basanı bir adım önde tutacak ancak günlük bir limit olmalı..mesela de ki günde 50k dan fazlasını çekemezsin.mesela facebook da 101 oyunun da pepsi ile çip kazanıyorsun ancak belli bir limiti var.o limiti aşınca o ay pepsi ile de çip kazanamıyorsun.onun gibi bir şey yapılabilir.günlük çekersin 50k premium farzı misal.diğer geri kalanın senin oyunculuğun ile çözülür..

dediğim gibi bakıyorum adam 110 15 milyon olmuş ama yağma attığı köy sayısı 10.000 olmamış..15 milyon puan adam köy sayısı aşağı yukarı 1.800 vs.4 misle köy alınıyorsa 7.200 saldırı yapar.ee bu adam dünya başından beri premium ile oynamış demektir..

ne kadar bu konu hakkında konuşsak da boş."zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış" bu da o misal.. :) sadece hava atmanın anlamı yok.herkes biliyor ki kesimde birinci olan arkadaş premium sayesinde birinci olduğunu :)

IMBALASSI

Kılıç Ustası
Şu pre ile yükseldin muhabbetini hiç anlamış değilim. Sonuçta bu oyunda alt yapısal olarak bir şekilde gelir elde etmek zorunda.

Alt yapısal gelir zorunluluğu mu :D

Kankacım, klanlar hayatımda gördüğüm en karlı iş olabilir. Oyuna milyonlar harcanıyor, oyunun sunduğu basit bir yazılım ve "göçmeyen" bir sunucu. Tabii bu kadar harcanması adamların suçu değil, herhangi bir dayatma yok.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.