Köyüm yanar köyüm kanar İSYANNN

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

NEFRETDOLU

Casus
Savaş başlığını rahatsız etmek istemediğimiz için başlık açmadık burayada rapor atmaya gerek yok biten savaş için :) emeği geçen bütün arkadaşların eline Sağlık

300 Sparta

Mızrakçı
siz şimdi pılınızı pırtınızı alıp bi yekten uzayın bakayım

hitafen

Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

300 Sparta

Mızrakçı
Ya hiç sormayın ya Bide tutturmazlar mı MAstercard visa diye, Bitiyorum ya, basın paranızı oynayın arkadaşım ,Benim paramın derdi bunlari niye bu kadar Gerdi anlamış değilim

konusmalarında haklı sayılırsın harcadıgın preye kımse karısamaz paran vardır 2m pre harcarsın yoktur 100 pre harcarsın ama tek tkaıldıgım noktaya degınecegım elıne saglık yınede

ben zaten Pre sayesinde suan Saldırı ve savunma sıralamasında ilk 3 e çiktim dimi sizlerde haklısınız

sen veya ben bende az cok pre harcıyorum 2 mızde bılıyoruz kı sen pren sayesınde kıslla ahır cıflık yukselttın pren sayesınde o asker üretim surelerıne hammadden yetısıyor preyle oynadıgından saldırı ve savunmada ilk 3 sün ama hakkındır pre harcıyorsan basarı elde ettırmelı bu oyun yoksa pre harcanmaz sistemde sadece bunu eklemek ıstedm

ŞAHi

Milis
Ah ah o kadar pre harcadın da asker basmayı öğrenemedin diğer raporları paylaşında görelim birde şu multi hesaplarınız ya da klanlara yerleştirdiğiniz adamlarız böyle mi dünya kapatacaksınız ?

InFlames06

Baltacı
Pre lafı ederek ağlıycak arkadaşları klasik dünyalara davet ediyorum üzülmeyin arkadaşlar klasik sever olarak böyle ağlayan arkadaşların normal dünyada yeri olmadığını düşünüyorum.

300 Sparta

Mızrakçı
Ah ah o kadar pre harcadın da asker basmayı öğrenemedin diğer raporları paylaşında görelim birde şu multi hesaplarınız ya da klanlara yerleştirdiğiniz adamlarız böyle mi dünya kapatacaksınız ?

Aynen ben oyunu bilmiyorum , Bana bu oyunu ogretirmisin, Dün başladım ben rica etsem asker nerden basılıyodu =)

YaHepYaHiç

Baltacı
Öncelikle elinize sağlık. Raporlari atmak hakkınız ama kimsenin oyunculuğuna presine laf etmeyin. He bir de savunarak en fazla kendinizi ve rakibi oyalarsiniz. 2. opta daha sağlam geleceklerdir.

NEFRETDOLU

Casus
Savaş devam ediyor olsaydı atardık tabi ama bitti hocam gerek yok kesim sıralamasında yerimiz belli zaten Forumda boş kalabalık yapmayalım kırmayın birbirnizi :)

UNCHARTED

Dük
Pre lafı ederek ağlıycak arkadaşları klasik dünyalara davet ediyorum üzülmeyin arkadaşlar klasik sever olarak böyle ağlayan arkadaşların normal dünyada yeri olmadığını düşünüyorum.

Hahahahaha lan ne güldüm buna daha düne kadar sende pre yok diye ağlıyordum bende seni klasik dünyaya davet ediyorum :D

Bu arada İsyan bu rakibini pre basarken değil pre kasarken bile yer :D

InFlames06

Baltacı
Hahahahaha lan ne güldüm buna daha düne kadar sende pre yok diye ağlıyordum bende seni klasik dünyaya davet ediyorum :D

Bu arada İsyan bu rakibini pre basarken değil pre kasarken bile yer :D
ben niye ağlayım len pre kullanmam ama yenildiğimde buraya gelip milleti rezil ettiğimi sanmam ya da pre basıyolar diye ağlamam :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.