KöTü

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Canikkk

Baltacı
Mevcut durumda reborn ile savaşan ve sizden "Ben odt tarafına gideceğim merak etme" sözünü alan valhanın arkadaki boş köylerini toplayarak kasılan köy sayıları ve ne hikmetse "kırmızı harita seviyoruz" diyip son ana kadar savaşa girmediğini Esl-Kehanet için birikmiş kamilerinizi kehanet mislerinin önüne, odt köylerine atarak yapılan kesim puanları..

Nostra sizden daha başarısız bi klanmış demek ki, sizin ne kadar gerinizde kalmış :/ İnsan işte, inanmak istediği zaman şu ss i bile yeterli kabul edebiliyor :p

Ben sana şunu soyleyeyim abicim

Yalan hikaye uydurma ile şahit olmadığınız gözünüz ile görmediğiniz seylere inanmayin

Bandit geri dondu , tony montana ve klanın diplomatı olan arkadaş diploması bitmeden bir hafta önce bildirilip hamle yapacağımız bilgisini verdik çıksın bu arkadaşlar yalan desin

Canikkk

Baltacı
Ekiptekilere bir sor bakayım hesap sil yapıyorlar diye onlara en çok sitemi kim etmiş. Ben silme taraftarı değildim. Rakip klana geçiş amacım bayrak kasmaydı. Sizlere ne saldırı attım ne fake. Orada en müsait hesap bendeydi sizi toplamak için dokunmadım bile. Sonrasında hesabı bakıcı atıp bıraktım. Kim ne yaptı bilmiyorum. Zaten en son alıp oynamak istediğimde birisi küfür edip hesabı banlatmıştı :) yani sen benim yapmadığım şeyleri anlatıyorsun ben sizin yapamadıklarınızı :)

Güveniyorsan kendine o kadar elbet oynarız karşılıklı

Canikkk

Baltacı
Mevcut durumda reborn ile savaşan ve sizden "Ben odt tarafına gideceğim merak etme" sözünü alan valhanın arkadaki boş köylerini toplayarak kasılan köy sayıları ve ne hikmetse "kırmızı harita seviyoruz" diyip son ana kadar savaşa girmediğini Esl-Kehanet için birikmiş kamilerinizi kehanet mislerinin önüne, odt köylerine atarak yapılan kesim puanları..

Nostra sizden daha başarısız bi klanmış demek ki, sizin ne kadar gerinizde kalmış :/ İnsan işte, inanmak istediği zaman şu ss i bile yeterli kabul edebiliyor :p

Esl kehanet için kami vs ayirmadik bakın seni severim ama allah aşkına bilmediğiniz şeyleri söylemeyin

Canikkk

Baltacı
Keşke siz de birbirinizi toplayıp daha aktif bir ekip olsaydınız, ara atmak için 300 mızrağı zor bulan meteora yenilmek her yiğidin harcı değildir.

Yöntemimizi beğenmemiş olabilirsin 3 farklı klanın oplarını karşılayan meteoru düşüremeyip bi de hayal klanına "savaşımıza dahil olun" diye yalvaracak kadar ulu bir basher yöneticisi değilim özür dilerim :(

Kim yalvarmış hayal klanına savaşımıza dahil olun diye ulan hakkaten adamın asabini bozuyorsunuz gelsin alican söylesin yüzü burda herkesin ne çok seviyorsunuz boş beleş konuşmayı

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Kami ayırmaktan kastım, herhangi bir savaşa girmediğiniz için birikmiş kamilerinizdi yani bi şey kastetmedim. Neyse w64 Kötü klanının başlığında w60 basher konularını konuşmanın pek bi manası yok, ben yemek hazırlamaya gidiyorum tatlı ve huzurlu günler özellikle @Timmy kankitoma <3

Canikkk

Baltacı
Biz 2 klanla savaşırken kehanet de savaş açtığında siz "içimize klan getir de barbara düşür, alacak köy yok" diye birisiyle pazarlık yapıyordunuz. 4 klan hesap getirildi, hepsi barbara düştü, topladınız ve yine de 60da yapabildiğiniz tek şey 3 farklı klandan op yiyen meteor tarafından silinmek oldu =)

bu oyunculuğunuzla övünüyorsanız buyrun, sadece pre kasan bi tane ESL klanıyla savaşa tutuşabilirsiniz =) Diğer klanlar destek atmıcak söz, sonra gidip oraya buraya şikayet etmeyin :/

Osman beni valla büyük hayal kırıklığına uğrattın

Meteorun savaşlardaki kesim puanı klan bazında bellidir sorun yok 3 taraftan op yemiş meteoru silememiş olabiliriz. Ben tebrik ediyorum meteor klanını zaten

Ben w60 dâhil olmak üzere hiç bir wordde bir ekip banay yazmadığı sürece gel sizi klana alalim arkadan vurun yada herhangi bir klana bu klanı arkadan vurun diye bir söylemim olmadi olmazda
Basher klanını ben temsil ediyorum uzun zamandır ben ağzımdan çıkan söz ne ise her zaman arkasindayim.

Canikkk

Baltacı
Kami ayırmaktan kastım, herhangi bir savaşa girmediğiniz için birikmiş kamilerinizdi yani bi şey kastetmedim. Neyse w64 Kötü klanının başlığında w60 basher konularını konuşmanın pek bi manası yok, ben yemek hazırlamaya gidiyorum tatlı ve huzurlu günler özellikle @Timmy kankitoma <3

Osman bastan sona yazdıkların hikaye uydurma asli astarı olmayan şeyler

Ben buradayım sor sana herşeyi soyleyeyim oyun bu alt tarafı gerek yok karakterinizden ödün vermeye

Makarna yap; makarnayı haşla tamam mı sonra at tereyağını sonra tereyağı eridiğinde makarnayı at biraz karıştır ardından çok az tuz ile karabiber ilave et karabiberi döktükten sonra iyi karıştır mis gibi makarna al sana

Durum
Konu yanıtlara kapalı.