KöTü

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

FARAZA

Markiz
Mevcut durumda reborn ile savaşan ve sizden "Ben odt tarafına gideceğim merak etme" sözünü alan valhanın arkadaki boş köylerini toplayarak kasılan köy sayıları ve ne hikmetse "kırmızı harita seviyoruz" diyip son ana kadar savaşa girmediğini Esl-Kehanet için birikmiş kamilerinizi kehanet mislerinin önüne, odt köylerine atarak yapılan kesim puanları..

Nostra sizden daha başarısız bi klanmış demek ki, sizin ne kadar gerinizde kalmış :/ İnsan işte, inanmak istediği zaman şu ss i bile yeterli kabul edebiliyor :p
Khnt de2 sırada ancak esl listeye 10.sıradan giriş yaptı bence bunu sorgula dostum.. Böyle sacaşacaksan Gidip farmville oynayabilirsin :D

Bobo?

Baltacı
Mevcut durumda reborn ile savaşan ve sizden "Ben odt tarafına gideceğim merak etme" sözünü alan valhanın arkadaki boş köylerini toplayarak kasılan köy sayıları ve ne hikmetse "kırmızı harita seviyoruz" diyip son ana kadar savaşa girmediğini Esl-Kehanet için birikmiş kamilerinizi kehanet mislerinin önüne, odt köylerine atarak yapılan kesim puanları..

Nostra sizden daha başarısız bi klanmış demek ki, sizin ne kadar gerinizde kalmış :/ İnsan işte, inanmak istediği zaman şu ss i bile yeterli kabul edebiliyor :p

Mis süresinin yettiği yerleri misledik, yetmediği yerleri kamiledik. Savaş açmama konusunda bu puanlar savaş açınca sayılıyor. Ben zaten genel puan vb. bişey demedim, savaş sırasında birinciydik dedim ki durumu görebilirsiniz.

Bu arada esl napmıştı oyunun tamamında? Paso birbirinizi topladınız gibi hatırlıyorum. :rolleyes:

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Khnt de2 sırada ancak esl listeye 10.sıradan giriş yaptı bence bunu sorgula dostum.. Böyle sacaşacaksan Gidip farmville oynayabilirsin :D

Olur tabi onu da oynarım ama farmvilleyi kehanete de tavsiye etmelisin, hiç değilse orada verdikleri paraların karşılığını alırlar :D

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Bu arada esl napmıştı oyunun tamamında?

Keşke siz de birbirinizi toplayıp daha aktif bir ekip olsaydınız, ara atmak için 300 mızrağı zor bulan meteora yenilmek her yiğidin harcı değildir.

Yöntemimizi beğenmemiş olabilirsin 3 farklı klanın oplarını karşılayan meteoru düşüremeyip bi de hayal klanına "savaşımıza dahil olun" diye yalvaracak kadar ulu bir basher yöneticisi değilim özür dilerim :(

Bobo?

Baltacı
Keşke siz de birbirinizi toplayıp daha aktif bir ekip olsaydınız, ara atmak için 300 mızrağı zor bulan meteora yenilmek her yiğidin harcı değildir.

Yöntemimizi beğenmemiş olabilirsin 3 farklı klanın oplarını karşılayan meteoru düşüremeyip bi de hayal klanına "savaşımıza dahil olun" diye yalvaracak kadar ulu bir basher yöneticisi değilim özür dilerim :(

Nostra savlarıyla ayakta kaldıklarını kendileri ifade etti yeterince, sizinle ilgili kısmı söylemiyorum. Aktiflikten kastınız birbirinizi toplamaksa en aktif klandınız, zira aylarca hiçbir klana bulaşmadan yattınız, sonrasında cız savaşınız da ortada. Önce kendinize bakabilirsiniz. Salt meteora yenilmek olarak adlandırdığınız olay nostrayla aktif köy alıp verme sırasında hesap silmemizle son buldu.

Bizim açımızdan bitmiş world üzerinden prim yapmak yerine buyrun 64 te siz de varsınız, bakalım bi duruma isterseniz.

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Osmancık :) yaşının ufak olduğu belli, bu ekibi eskiden beri tanırım, yalvardıklarını ve senin deyişinle arka kapılar arkasında ağladıklarını (Meteor Ekibi gibi) duymadım görmedim ve olacağını da hiç zannetmiyorum. Her ne kadar Basher ekibinden olmasam da, w49 da verdikleri mücadeleyi resmen tanıklık etmiş biri olarak söylüyorum.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
zira aylarca hiçbir klana bulaşmadan yattınız,

Biz 2 klanla savaşırken kehanet de savaş açtığında siz "içimize klan getir de barbara düşür, alacak köy yok" diye birisiyle pazarlık yapıyordunuz. 4 klan hesap getirildi, hepsi barbara düştü, topladınız ve yine de 60da yapabildiğiniz tek şey 3 farklı klandan op yiyen meteor tarafından silinmek oldu =)

bu oyunculuğunuzla övünüyorsanız buyrun, sadece pre kasan bi tane ESL klanıyla savaşa tutuşabilirsiniz =) Diğer klanlar destek atmıcak söz, sonra gidip oraya buraya şikayet etmeyin :/

SIFIR TOLERANS

Mızrakçı

yav git Osman çok koklama şu zıkkımı

Bobo?

Baltacı
Biz 2 klanla savaşırken kehanet de savaş açtığında siz "içimize klan getir de barbara düşür, alacak köy yok" diye birisiyle pazarlık yapıyordunuz. 4 klan hesap getirildi, hepsi barbara düştü, topladınız ve yine de 60da yapabildiğiniz tek şey 3 farklı klandan op yiyen meteor tarafından silinmek oldu =)

bu oyunculuğunuzla övünüyorsanız buyrun, sadece pre kasan bi tane ESL klanıyla savaşa tutuşabilirsiniz =) Diğer klanlar destek atmıcak söz, sonra gidip oraya buraya şikayet etmeyin :/

64 te pre, forumda prim. o_O

Durum
Konu yanıtlara kapalı.