JOKER

• Konuyu başlatan DeletedUser48620
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Bütün başarı dileyen arkadaşlara teşekkür ederiz.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Başarılar başkan katı diplomasi için sağlam ekip lazım umarım ekibe ekleme yapmışsınızdır güzel bi Joker görürüz bu dünyada

DeletedUser52609

Ziyaretçi
Başarılar dilerim joker klanlarına. Oyun anlayışını en sevdiğim ekiplerden biridir. Güzel yerlere geleceğinizden şüphem yok.

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Hocam uzun süredir jokeri oyun piyasasında görürüm kah 3 klan kah 5 klan bi şekilde varlığını sürdürür durur. Ama akılda kalıcı bi şekilde bir world de tutunduğunuzu hiç görmedim. Bunu aşmak için bu dünyaya hazırlıklı mısınız ? yoksa 4,5 ay sonra bu worldü de bırakır mı joker ailesi ? ben kendi adıma jokerin en azından dünya savaşı dediğimiz 6-12 ay arası dönemde dünyada var olup savaşlarda boy göstermesini istiyorum.

röportaj gibi başlık oldu yanlış anlaşılma olmasın , ben sadettin teksoy sert sorarım :cool:

Başarılar dilerim

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Aslında bakar uzun süreli olmak sabır işi bunu göstermek de kolay olmuyor hani sadece oyun anlamında değil real hayatta önemli bana kalırsa :)

Oyunla real hayatı idare edip stratejini iyi yaparsam devamlılık artar :D
Ona sordun ama bende cevap vereyim :D

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Aslında bakar uzun süreli olmak sabır işi bunu göstermek de kolay olmuyor hani sadece oyun anlamında değil real hayatta önemli bana kalırsa :)

Oyunla real hayatı idare edip stratejini iyi yaparsam devamlılık artar :D
Ona sordun ama bende cevap vereyim :D

Sen bi dur anarşik :p:p 1 sene bu oyun için orta vadeli bi dönem bana göre yani hesaplar yeni yeni bi seviyeye geliyo , öyle kallavi opların yapılacağı ilk zamanlar. bunları yaşamadan op yemeden ya da gece yarısı kalkıp mis arası girmeden oyunu bırakıp gitmek bence emek israfı :)

klan başkanı burda organize edecek olan da o , kalırız derse klan devam eder sonuçta :D