JOKER

• Konuyu başlatan DeletedUser48620
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Sağlam dostluklardan kurulu, amacı her daim bulunduğu bölgede mutlak hakimiyet olan JOKER ailesi olarak dünyaya bizde gireceğiz.

2 Klan olarak dünyaya girmeyi planlıyor, üye alımı kapalı tutmayı düşünüyoruz. Sadece ekip olarak oynayacağımız bu dünyada KATI DİPLOMASİ uygulayacağız.

Bunun sebebi : son dünyada dost bildiklerimizden gördüklerimizdir.

Bölge olarak şuan için kesin bir şey olmamakla beraber netleşince buradan bilgilendirme yapacağız.

Bütün klanlara canı gönülden başarılar dileriz.

JOKER

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bir şey sorucam w39 a girmiştiniz ama w29 dan sonra istediginiz basarı yakalanamadıı sebebi neydi
Birde diplomasi de katı olucaz demissiniz w39 dan dolayımı

röpörtaj gibi oldu ama :)

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Bir şey sorucam w39 a girmiştiniz ama w29 dan sonra istediginiz basarı yakalanamadıı sebebi neydi
Birde diplomasi de katı olucaz demissiniz w39 dan dolayımı

röpörtaj gibi oldu ama :)

W29 dan sonra uzun bir ara verdik sebebi biraz dinlenmek, biraz sosyal hayatta olan yoğunluklar. Bu yoğunluklar özellikle yönetim kadrosunda olunca biraz zaman girdi araya.

Katı diplomasi : Beklediğimiz 4-5 ekip var onlar için geçerli ve geçerli olmaya devam edecek bu dünya ve bundan sonraki dünyalarda.

Joker olarak şimdiye kadar müttefik, saldırmazlık antlaşması veya düşman hiçbir zaman kin ve nefret duygusu beslemedik. Besleyen ve Joker bünyesinde bulunan oyuncu olduğunda düşünmeksizin klandan ihraç ettik, en yakın örneğini w39 da yaşadık af etmeden ihraç ettik.

Bizim başarı olarak nitelendirdiğimiz her daim dost, arkadaş edinmek üzerine olmuştur. Savaş, köy, ordu v,s bunlar her daim önemli fakat arkadaşlıktan dostluktan saygıdan geride kalmaya devam edecektir.

Amacımız tamamen eğlenmek, zevk almak.

Fakat bu sözlerim yanlış anlaşılmasın oyunuda ciddi anlamda önemsiyoruz :)

Başka sorunuz varmı, harbi röpartaj gibi oldu kendimi önemli biri gibi hissettim :D :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
@bursasporluugur
Anladım cevapların için teşekkür ederim
Jokeri w29 da oynarken görmüştüm o dünyada başarılıydınız ama ondan sonra hani devamlılık olmadığını gördüm :)
Bu oyunda herkes önemlidir çünkü dikkat çeken bir klandınız isim olsun gösterilen başarılar olsun gösterilen başarıdan sonra gelen başarısızlık demeyimde istikrarsızlık dikkat çekiyor en azından benim açımdan ben çok dikkat ederim o yüzden de direkt sorularımı sordum :)

Tekrardan teşekkür ederim.

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Ben teşekkür ederim hocam :)

Haklısın istikrar önemli bu dünya 29 daki başarıyı tekrarlayarak arttırmak istediğimiz bir dünya.

39 da askerde olmam dolasıyla bir takım hatalarda bulunduk. Bakalım kısmet güzel oyun olması dileğiyle..