Joker savaş raporlari

• Konuyu başlatan DeletedUser48620
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48620

Ziyaretçi

JOKER klanları savaş raporlarını buradan takip edebilirsiniz..

Luciferr

Dük
b58GBb.png
[/url][/IMG]

Bengam

Ağır Atlı
Başkan cidden iyi hoşda su istatistiklerin gerçekci olması için k56da ki klanınızıda ekleyin lütfen svaşa :)

Luciferr

Dük
Savastan cok cok önce alınmıs bazı kararlardan dolayı biz o klanı savasa sokmamıstık. Ama illa ki savasa sok diyosanız savas acmak bu kadar zor olmasa gerek. Ayrıca biz su an 44.706 puan fark yapmısız savas baslayalı. k56 daki klanımızı dahil etseydık ve sız onlardan topladıgınız 24 köy ile bile aradakı puan farkını 7602 ye indirecektiniz.

Gece gece ugrastıgım seye bak allasen :D

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Güzel raporlar var aralarında :D bazı raporlarda hem saldıran hem savunan arkdaşın askerleri
gizli onları çözemedim sanırım hata bende değil :)

Luciferr

Dük
Evet bir matematik hesabı yamaya calsımıssın ama anlayamadım:)

Cunku işine gelmedi. Basit birşey söyledim. Sizin savaşta olmayan klanımızdan aldıgınız köylerin puan toplamı, şu an olan puan farkını geçmiyor. Yani her şekilde yine biz öndeyiz :D

DeletedUser56541

Ziyaretçi
selamlar joker ailesi ; bengam haklı ; keşke en başından dahil olsaydık k56 olarak , az mı mis arası attık ütopyaya , savaş istatistiklerinde yer almasını isterdim :=)

hali hazırda yayınlanan sonuçlardan ; daha farklı bir rakam çıkacağını ortaya hiç sanmıyorum .

DeletedUser56541

Ziyaretçi
hesap sil modunda 2 gündür ; barbar olmadan alamıcaklar ama :=)

Not: VN1MEY döktürmüş yine ; ellerinize sağlık :=)

DeletedUser

Ziyaretçi
yalnız w5 paşa ekibi toplanmış saldıran tarafta :D

yakup, revengefire ahmet abi ve come back to you'yu gördüm. arrows ertan abi de oralardaysa tamamdır

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet efe abi hepsi bizde şu an :)

dün ahmet abi bıraktım demiş doğru mudur yoksa arayayım mı onu :D telefonu açmayacam falan demiş ertan abiye. bu arada raporlar da güzel gerçekten,özellikle yakup'un zor şartlarda attığı orduların mislerin köy alması çok hoş olmuş

Luciferr

Dük
Ahmet abi konusunda bi bilgim yoktu bende şimdi sizden duydum, ertan abiyle konusurum ben.

Yakup abi klandakileri dolandırmaktan içeri giricek yakında tt2 :D

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Bu gece oğuz +18 fotolar atacakmış buraya sakın bakmayın :D

Luciferr

Dük
Ütopyaya yapılan 2. operasyonumuzda toplamda 21 köye gidilip 16 tanesini almayı basardık. Ama ütopyanın freecileri 8 köyü geri almayı basarmıstır tt2 . Ayrıca bu operasyondan hedeflediğimiz 2 kişi (bengam ve everylong) neredeyse 0 lanma kotasına girmişlerdir. Ve son olarak da klan savunma kesim puanı bazından 1.liği alan ütopyayı tebrik ediyorum.

Kaybettiğimiz köylerin de raporları bulunmaktadır.