Joker savaş raporlari

• Konuyu başlatan DeletedUser48620
  • Başlangıç tarihi

bolubjk*

Ağır Atlı
Çok başarılı bir operasyon olmuş tebrik etmek gerek.
Bu dünyada saldıran taraf her türlü avantajlı olduğu konusunu Joker iyi değerlendirmiş. Bu derece raporlar olduğunu açıkcası bilmiyordum, güzel mis aralara yapılmış savunma anlamında ama yine aynı şekilde misler yüksek miktar atılmış.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
basarili. bunyaminin raporlari iyi (askeri acidan) disarda yakalanan askerler. bide 5k balta var oda iyi. utopyanin baslarini iyi vurmusaunuz

DeletedUser46998

Ziyaretçi
iyi başlangıç ama joker her dünyaya iyi başlar sonra bi şekilde bozuluyor

DeletedUser48620

Ziyaretçi
iyi başlangıç ama joker her dünyaya iyi başlar sonra bi şekilde bozuluyor

o bir şekili bende anlamadım şimdiye kadar :D

Yok hocam yanlış söylememiş aynen doğru hızlı giden atı yaşıyoruz o yüzden öyle oldu eski dünyalarda,

amaç eski dünyalarda yaptığımız hataları yapmamak.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
bu oyunda 2 tür klan idarecisi var.

* gelişmeleri uzaktan takip eden : üye alır, üye atar, diplomasi yapar. oyunu harita üzerinden oynar. sıralama olarak geridedir. operasyonlara düzenli katılım sağlamaz. bakıcılık almaz. sadece klandaki oyuncuların oyununu izler. ama yöneticidir işte.

* reaksiyon adamı : operasyonlara katılır. sıralamada ve harita konumu olarak klanını sırtlar. bakıcılık alıp kilit atar, saldırı yapar. saldırı alan arkadaşlarına mis arası yapar. klana aldığı üyelerle doğrudan teması vardır, savaştığı adamları yanına çeker. klan üyelerinin de büyük bir kısmıyla kontağı vardır. oyunla ilgili biri birşeye ihtiyaç duydu mu doğrudan ona koşar.
---

bu savaş filmleri gibi işte. hani bi tarafta komutan vardır, uzaktan bakar. diğer tarafta komutan vardır doğrudan savaşın içindedir. doğrudan savaşın içinde olan kaybetse bile genelde maksimum zararı verir. bu oyun da farklı değil.

arada devasa bir güç farkı yoksa sahadaki yönetici fazla olan ekip her zaman karşı tarafa üstünlük kurar. joker vs. ütopya'da da benzer bir durum oldu. açıkça söylemek gerekirse ütopya hem harita konumu hem oyuncu kalitesi olarak çok fazla olmasa da joker'den daha iyiydi. fakat joker'de daha sağlam bir operasyon takımı vardı.

he ben bildiğimden söylüyorum. *dayı* hesabında oynayan mustafa'nın daha 27.dünya açılmadan 28.dünya'ya gitmek gibi planları vardı. beni de çağırdı hatta gelemeyeceğimi söyledim. ütopya'dakileri de çağırdı, onlar da biraz o yüzden gitti. yine de ütopya hesap silmeseydi joker yine ütopya'yı yıkardı diye düşünüyorum. çünkü ütopya'yı taşıması gereken yasir, fatih ve hasan bu dünyaya fazla ağırlık vermedi. geri kalan yöneticilerin de joker'i yıkacak kabiliyeti alınmasınlar ama yoktu. o yüzden bu 3'lünün ağırlık vermediği bir joker vs. ütopya 50 dünyada 50 kere tekrarlansa 50'sinde de joker alır.

umarım bu saydığım udw oyuncuları 28.dünya'da gerekli performansı sergiler. oyuna renk katar.

joker klanına gelirsek, çok zor bir haritada güzel bir avantaj elde ettiler. şuan dünya favorileri arasına girdi bana göre. umarım bu çizgilerini bozmazlar. dost, düşman, nötr fark etmez. ben savaş arenasındaki oyuncuların her zaman benim oynadığım dünyalarda başarılı olmasını isterim. dünyalara renk katan onlar.

iyi oyunlar.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
puuuuu bu kadar mı rapor bunlar sadece benim raporlarım kadar hıh...

Bengam

Ağır Atlı
Ugur başkana bu konuda katılmıyorum. Saydıgı isimlerin pasifliği klanda etki etmiş olabilir. Ama emek veren her oyuncu ugraştı yoneticilerime emek veren herkese teşekkürler

DeletedUser48620

Ziyaretçi
İyi dilekler için teşekkürler.

2 operasyon yapabildik reis o yüzden bu kadar rapor var :D

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Yakında enivicivokke oğuz yine buraya +18 fotolar ile gelecek-miş

Luciferr

Dük

Yeni savaşımız, tüm JOKER alemine başarılar diliyorum. Güzel raporlardan eksik etmicez sizleri tt2