Isim bulamadik ya la :)))

• Konuyu başlatan DeletedUser48635
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
boş muhabbetlerde sınır tanımayan hatta dolu ve bilgi verici muhabbetlerin 0 olduğu , forum da her türlü argo ve pis sözün bulunduğu pislik bir klan işte ona göre bir isim :D

DeletedUser48635

Ziyaretçi
boş adamlar kordinatörümüz CAN ın bize bulduğu nacizane isimlerden ceza alma olasılığımız yüksek diye acilen yardımlarınızı bekliyoruz :))) bulana boş adamlar müdüremiz despiden 2000 pre :pPP

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Klan adı: Dirty Love
Kısaltma: Dirty!

2000 liğimi alayım :D

DeletedUser48635

Ziyaretçi
boş muhabbetlerde sınır tanımayan hatta dolu ve bilgi verici muhabbetlerin 0 olduğu , forum da her türlü argo ve pis sözün bulunduğu pislik bir klan işte ona göre bir isim :D

ne çektin be özgür :)) operasyon başlığını bile geyiğe çeviren insanlardan fake atın diye az ağlamadın ahahahaha

DeletedUser

Ziyaretçi
Dur daha eğer klan ismi senin dediğin konulursa 2000 pre gelir, emir sakın koymayın ataya gönderirim 2000 i ama senden alırım ona göre :D

DeletedUser48635

Ziyaretçi
hayır kanka faruk 200bin dolar ister sen 2000 pre istersin fatih ayrı bi dert ömrümü yediniz be tt2

DeletedUser48635

Ziyaretçi
kanka senin borçları ben bile bitiremem ben biterim o borçlar bitmez :)

DeletedUser

Ziyaretçi
borç artacak kanka iş bankası ve yapıkredi limitlerini arttırmış ben dolduruyorum onlar arttırıyor sağolsunlar :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Tamam premium üstünde anlaşma sağlayabiliriz sıkıntı değil. En azından ileride bir gün bu ismi ben önermiştim çok iyi klandı diyebileyim :D

Not: Arada yağ çektim onu idare edin şaaparız ha :D

DeletedUser48635

Ziyaretçi
kanka farukla olan projemiz gerçekleşirse seni kurtaracam söz bu hayattan :)

DeletedUser48635

Ziyaretçi
Tamam premium üstünde anlaşma sağlayabiliriz sıkıntı değil. En azından ileride bir gün bu ismi ben önermiştim çok iyi klandı diyebileyim :D

Not: Arada yağ çektim onu idare edin şaaparız ha :D

tamam o zaman 100 prede anlaşalım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka farukla olan projemiz gerçekleşirse seni kurtaracam söz bu hayattan :)

ne var lan hayatım da artistliklerime başlamayayım istiyorsan :D bebekte magazincilere yakalanış anılarımı anlattırmayın ulu orta yerde , ortaköyde ünlüler ile olan sohbetlerime hiç girmeyeyim :D

ata yağ çektiğin için 2000 benden 3000 de wurgu gol oldudan premium sana :D