Hucum

• Konuyu başlatan DeletedUser54167
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
atakan faceye gir farmville aç inek tavuk kış kışla sıkılmışsın sen :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
öyle böyle sıkılmadım ya.6 yıl önce bıraktığım gladiatusa başladım tekrardan

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Vala gelen yoğun telefon lardan dolayı bende oynıcam inş çok kalmayabilir veya çok kasmıyabilirim:) hırs yaparsam kasarım zaten 20 dunya harici iletişimi kestim:) bölge güneydoğu girişnsaatını oksijen ve haykomando yazacak ben Bira geç giricem bir gun veya iki

DeletedUser51727

Ziyaretçi
Özgür abi senin çakmaların piyasaya çıkmaya çıkmaya başladı :DDDD

DeletedUser51008

Ziyaretçi
Vala gelen yoğun telefon lardan dolayı bende oynıcam inş çok kalmayabilir veya çok kasmıyabilirim:) hırs yaparsam kasarım zaten 20 dunya harici iletişimi kestim:) bölge güneydoğu girişnsaatını oksijen ve haykomando yazacak ben Bira geç giricem bir gun veya iki

Oyle yok baslayacaksan kasacaksin, herzaman soylerim baslayacak kimse ismine yakisir sekilde oynayacak:)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Valla bir kaç kişi var ama aynı yerde oynamadım:)

DeletedUser54167

Ziyaretçi

hangi haykomando? :D kenan abi bizde :Dd

DeletedUser

Ziyaretçi
alayımız kenana dalcaz haktan almıyoruz onu hiçbiyere:)

DeletedUser54167

Ziyaretçi
tamam sen temizle abi onu abi feyyaz abi döver ben ona dalarsam :D

DeletedUser54167

Ziyaretçi
tamam ben onlara serçelerle ilgili şiirimi okurken sen indirirsin onları :D

DeletedUser

Ziyaretçi
haykomandoya klanca dalmayı düşünüyordum ama madem onla berabersin tek dalacam ikinize: )

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Sıraya geçin ilk 5 benim. ( 5 kişi kim diye sormayın tabiki 1 ben ve diğer 4 multilerim. )

İşte ilk 5 e hesap kasıcam 4 ünü dağıtırım 1i bende bi klan kurar worldüde kapatırım 10güne hiç başlamayın siz yormayın kendinizi troll