Hucum

• Konuyu başlatan DeletedUser54167
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser17569

Ziyaretçi
HUCUM klanına basarılar dılerım nasıpse bende ordayım ve bazı arkadaslarda :)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
suan hucum klanı kurulup kurulmayacagı hakkında karar vermıs degılız 2-3 gun ıcınde gereklı acıklamayı yaparım

fatıhle bugun konustum bu serverı bos gececegını dusunuyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
özgür abi kafanı çok ağrıtacam çook ne dinlemesi:)

DeletedUser32540

Ziyaretçi
konustum fatih abiyle gelmemekte kararli ..
ozaman basarilar dilerim size ..
favorimde engin abi olsun kasarsa :)

DeletedUser

Ziyaretçi
suan hucum klanı kurulup kurulmayacagı hakkında karar vermıs degılız 2-3 gun ıcınde gereklı acıklamayı yaparım

fatıhle bugun konustum bu serverı bos gececegını dusunuyorum

hucum kurulmazsa başka klanmı kuracaksınız? başlamayacaksanız bu worldu senle birlikte oynayalım vedat: )

DeletedUser12293

Ziyaretçi
aynen bencede vedat zaten gerekli düzenlemeyi yapıcak ama ben yorgun ihtiiyar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
valla hucum kurulursa sevinirim. kurulmaz bizimle oynarsan daha çok sevinirim vedat birde mehmet abi (sancak bey) olursa tadından yenmez: ) sayın xaereo bey sende yaşlıysan bizim ihtiyarlar napsın:)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
sancakbey sırnakta gorevde fazla zamanı yok dıyebılırım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
allah yardımcısı olsun. sağ salim dönsünde oynarız elbet onlada : )

DeletedUser45265

Ziyaretçi
hayda :D az önce tama yakın olcaktık hani.nerde bu hokage nerde bu millet kimse mi gelmicek :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Narutodan inceler. Ya işte en son birileri hayallerine ulaşıyordu :D ne oluyordu bilmedim şimdi ssssssssspppppppoooooiiiilllllllllllllhokageeeeeeeeeerrrrrrrrrr oluo :D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
geçen yıl başıma gelen bi olayı anlatayım.bi öğlen arkadaşım 5 çakmağının 4 ünü verdi.kendisine ayırdığı da güzel bişeymiş görmemiştim onu.o günün akşamında 4 kişi lokale gidiyoduk yolda sigara yakarken kanka çakmağın güzelmiş bana versene dedim(öğlen 4 çakmak vermişti :D ) seni öperim çocuk öğlen verdim ya 4 tane dedi ve bu cümlenin üstüne sigarasını yakmak üzere çakmağa bastı.
çakmak elinde dağıldı :D