Hucum

sen hep zaten böle yaparak kaybettin serhat büyüklerini dinlemeyi bi tûrlü ogrenemedin ne aileni ne beni ne seni sevenleri o kolpa arkadaslarin gelecegni elinemi veriyor ayoksa her adiminda sana engelmi koyuyor anlamadim evet knusulcak cok sey var ama yeri burasi degil dinlemeyi ögrendign zaman knusuruz ozamanda gelmez sanirim ha zannetmeki laf so!lemek icin yaziyorum inan ûzûlerek yaziyorum bunlari.. telim hep acik knusmak isjedgin zaman yazabilirsina

DeletedUser9560

Ziyaretçi
aranızdaki kavga sadece oyun yüzünden değil sanırım, eğer öyleyse bu bir oyun tartışmanıza değmez.

DeletedUser

Ziyaretçi
bu arada geronimo neyi biliyorsun ki igneleme yapiyorsun?
d

şimdi ben buraya yazacam ondan sonra yok başlığı amacından saptırıyorlar falan fistana gireceksiniz. kendisiyle zamanında aynı klanda oynadık o yüzden selam amaçlı yazdım o yazıyı amma alıngansınız siz ya

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Olsun arada öyle şeyler olabilir sıkma canını doğukan sevdiğimiz bir arkadaşımızdır

sonuçta 14 girmemizin en buyuk sebebi iletişimiz koptu yıllardır birbirmizi tanıyan arkadaşlarız malum oyun hastalığıda nuksedince :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
sen hep zaten böle yaparak kaybettin serhat büyüklerini dinlemeyi bi tûrlü ogrenemedin ne aileni ne beni ne seni sevenleri o kolpa arkadaslarin gelecegni elinemi veriyor ayoksa her adiminda sana engelmi koyuyor anlamadim evet knusulcak cok sey var ama yeri burasi degil dinlemeyi ögrendign zaman knusuruz ozamanda gelmez sanirim ha zannetmeki laf so!lemek icin yaziyorum inan ûzûlerek yaziyorum bunlari.. telim hep acik knusmak isjedgin zaman yazabilirsina

Kolpa arkadaşlarım bir kız için benden vazgeçmiyo veya 450 km mesafe yol kat ettigimde beni ekmiyo...En azından kötüyüm dedigimde 500 km yol tepip yanıma geliyor. :) neyse özel konu seninle konuşcagım hiç bişi yok

DeletedUser

Ziyaretçi
basarılar hucum klanına :d yasıtlarımı vedat varsa vedatı mucukluyorum :d