Hucum

DeletedUser

Ziyaretçi
kimse dogukanın oyunculuguna laf etmesin
bu oyunu düzgün bir şekilde hakkıyla oynayan ender tanıdıgım oyunculardandır
zamanı oldugu ve kastıgı zaman neler yapabileceğini ben biliyorum

lütfen klan tanıtımı yapılan sayfada kimse konu kirliliği yapmasın
w14 de tüm klanlara başarılar

DeletedUser

Ziyaretçi
e hücum türkiye de daha oynamayacaktır diye barım barım bağırmıyor muydunuz?

DeletedUser12293

Ziyaretçi
e hücum türkiye de daha oynamayacaktır diye barım barım bağırmıyor muydunuz?

keyfimize kalmiş bu iş gerekli açıklama yapilmiştir diğer Konulrdada kımse başlık altına yazı yazmasın lütfen.. w14 stressziz girmek istiyoruz konuları okursan açıklmayaı yaptım gereksiz postlar atılmasın lütfen.. Mod arkadaşalrdan riamızdır konu harici yazanları silinsin lütfen baştada dedik sadece stress atmak için giriyoruz..

DeletedUser35491

Ziyaretçi
hakkimda bazi seyler yazilmis öncelikle sunu söylim ben eski klanlar oyuncusuyum bulundugum ekipte aldigim hazi hic bir ekiple alamdadim w2de en son mantik klanininda icinde bulundugu fenomen klaninda kastim ordaki bir bayanin bencillgnden dolayi hesap sildim..w3te ise 8 ay hzmet ettgm rohan klanindaydim sirf kuzenimin kurdugu klan düsman klan die casus damgasi yedim klandan atldim hesap sildim w5te hucum klanina düsmandim zaten orda oynamyor ibrahm abinin bna bakiclik verdgi hesaplara grerek mis patlatyordum w7 faciaydi barzo haramileri en komik olaydi w8de bir cok klan gezdm birsürvt dostluk kurdum 4 ay hesaba bkmadgmi blirim w9 ise legend gercek bir efsaneydi bna verilen taruum hesabni yne bkmayarak ilk 5ten düsürdm w13ü tek kelme etmeycem cagrpta klandan atanlar düsnsün netcye gelecek olursak evet belki zirvde olamadm ama kurdugum dostluklar sayesnde bence en zirvedeyim ... herkese sayglar bska brmesajm olmayck bu knu hakknda he bu arada borcumdan dolayi ttenetn kc kre kapattgni ben bilirm:)

w2 de mantık'ta haz almışsın almamışsın farketmez benim için her sıradan oyuncuunun yapabilecegi kadar sıradan şeyler yaptın
w3 de Casus damgası yedin, Başta sana demiştim ROHAN dan iş çıkmaz diye dinlemedin 8 ay mı ? yanlış var orda 1-2 aydır o :)
w6 daki halini biliyorum
w7 facia mı ? ne açıdan ? GöLGe nin başlangıç dünyasıydı ve bi kendini bilmezin yaptıgını kabullenmedik dagıttık klanımızı ?
w8 de hadi öyle böyle :)
w9 da sana güvenip 5. hesabı verdim tüm tanıdıklarımı bana laf ettirdin
w10 bilmiyorum oynadın mı oynamadın mı
w11 de senin için PUSULA yı karşıma bile aldım !
w12 YOKTUN
w13 gelelim günümüzdeki konuya, Ben klanımın başkanıyım ha herkesle eş dostuz. mehmet ortimdir başkası kardeşim gibidir bariş abi öz abim gibidir sende kuzenimsin ha sırf bu yüzdende senin oyun nazını tuzunu çekicek degilim. tersleyip durdugun ve yine aynı nutuklarından dolayı ÜYELER > Çıkart işlemini kendimden emin şekilde uyguladım :)

Ha burda kuzen kavgası çıkartmıcam. Oyun anlamında konuşuyoruz şakasına takılmıştım ama madem hala yaran kapanmamış.
Bana göre oyuncu degilsin. Ha birde şu var ben haksız bile olsam Küçüktür,Cahildir diyip susmadıgın içinde bana göre boşsun kuzen...

hadi eyvallah

DeletedUser34001

Ziyaretçi
hemde nasıl su forum ne hallerdeydı hey gıdı gunler :D

serıhat neyin derdindesin anlamiyorum bilmedigin seyler hakkinda yazip duruyorsun knu oyunculuksa tamam sen yada bi baskasi benden daha iyi olsun bu mûhim degil. ama bilmedgn seyleri ndn knusuyorsun anlamiyorum oyundan daha ónemli vaktm var benim birak oyunda kótü olayim bu bna koymaz
abana koyan tek sey su bos zamanimi su oyuna vermek oldu.. hcbir world de ne yaptmi bilmyorsun hesabi ben mi oynadim sen mi? artik tartsma olmasindan biktim girip suraya keyfimi zehir etme yazdiklarinin hepsine de cevabim var aksam eve gidnce yazcam benle ilgili sorunun varsada özeldn mesaj at ama önce dinle snra istedgn gbi yorum yap

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Diyecek çok şey varda susuyorum.Özeline falanda mesaj atmam. Sende atma.
Gerek yok konuşmaya falan herşey ortada dinleyecegim hiç birşey yok.