Hucum

• Konuyu başlatan DeletedUser12293
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Bu arada bunu yazmak içimden geldi herkkes hakını helal etsin yahu ilk kez bölye gerildim ben oyunuma bakarim sizden ricam germeyın kırmayın birbiriniz valla.. huzursuzlandım oyunu çocuklar nasıl parkta oynarsa o şekilde oynıyalim ilk kez içime sinmyen bir tartışma oluştu her iki klnda dikkali konuşsun savaşinizi oyunda yapin

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
vedat nerede yaw :D bır mesaj yazdı gıttı.beklıyorum onu ozellıkle ızlıycem burda :) w13 te yanı

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne oldu kavga mi var kim kiminle kapisiyor :)

Not : Ingiliz Klavyesi ile yaziyorum idare edin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
özgür bana alah aşkına hangi hucum klanlarının sizin hücum klanı olduğunu forumdan mesaj atarak belirtirsen sevinirim. İyi forumlar

DeletedUser

Ziyaretçi
özgür bana alah aşkına hangi hucum klanlarının sizin hücum klanı olduğunu forumdan mesaj atarak belirtirsen sevinirim. İyi forumlar

barış w 13 e girişimiz son dakika kararı oldugu için yapılanma sürecini suanlık asamadık..en kısa surede sana gerekli bilgiler iletilir

DeletedUser12293

Ziyaretçi

bariş bu akşam sana iletirim önune gelen klan açiyor buraya girişimiz ani hazırlıksız oldu ama bu akşam arkadaşlar işi b bitiriyor sana yazarım ben

DeletedUser

Ziyaretçi
bariş bu akşam sana iletirim önune gelen klan açiyor buraya girişimiz ani hazırlıksız oldu ama bu akşam arkadaşlar işi b bitiriyor sana yazarım ben

biz zaten bizim klan dısında tüm klanlara kapalıyız bölgemızde... Bunu bana belirtmeni sadece hangi klanların sizin oldugunuzu bilmemiz açısından söyledim. Çünkü su an tüm hücumlar gözümde sizin hücumunuz olarak gözüküyor. Hepsının birbiriyle bağlı oldugunu profillerden gorebılıyoruz. Kimsede klan profılınde çıkıp su klanlarla bağımız yoktur yazmadı:) hatta tam aksine profıller dün tüm klanlarda aynıydı... Neyse arkadaşlar işi bitirnce biraz şekil değişikliği olcaak anladığım kadarıyla

DeletedUser23256

Ziyaretçi
hucum klanları her dünyada tarafımdan kurulmaktadır benim kurmadığım hiç bir klan adı HUCUM da olsa bizi temsil etmez.

biz bu dünyada oynamayacaktık ama forumlarda itekleşmeler olmuş ve başlama kararı alıyoruz şu dakikadan itibaren bakalım kim kime EDIT_RENAISSANCE.zaman gösterecek

önemli bir konu HUCUM KLANLARI adına karar verme yetkisi bendedir hesap siliyoruz diyenlere sesleniyorum pusula herzaman ki gibi bahaneler uydurup hesap silene kadar biz silmeyeceğiz nede olsa onlar zoru gördüklerinde kaçmakla meşhurlar pusulaları bozuk ki wordlerini şaşırmaktalar rotasız gemi gibi yol almaktalar batmaları uzun sürmez bizim dalgalar karşısında :))

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Hucum Klanlarının Başkanı engin hocam pek gelmezdiniz :) aynen arkadaşlar Hucum Klanlarında engin başkan ne derse Odur gerisi teferuat

DeletedUser

Ziyaretçi
Hucum Klanlarının Başkanı engin hocam pek gelmezdiniz :) aynen arkadaşlar Hucum Klanlarında engin başkan ne derse Odur gerisi teferuat

Teferruat bi kişi olarak neden o halde başlık açarak klan adına açıklama yapıyosunuz merak ettim.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Teferruat bi kişi olarak neden o halde başlık açarak klan adına açıklama yapıyosunuz merak ettim.

sanane :)

Şaka bir yana engin başkan foruma takılmaz pek o yuzden forumde genelde ben yazarım ama son sözüde engin başka söyler o yuzden dedim

DeletedUser

Ziyaretçi
sanane :)

Şaka bir yana engin başkan foruma takılmaz pek o yuzden forumde genelde ben yazarım ama son sözüde engin başka söyler o yuzden dedim

Teferruatmışsın harbiden. Kendini tanıyo olman senin adına güzel bi gelişme.

Şaka bi yana bende diyorum ki madem son sözü söylücek kişi belli, o kişinin ağzından söz çıkmadan niye gelip burda kafanıza göre açıklama yapma gereği duyuyosunuz.

DeletedUser12293

Ziyaretçi

Şaka bi yana bende diyorum ki madem son sözü söylücek kişi belli, o kişinin ağzından söz çıkmadan niye gelip burda kafanıza göre açıklama yapma gereği duyuyosunuz.

Onlar seni aşar oda sile almişti lakin şartlar bir şeylre sürüklesi o yuzden fazla konuşmak istemiyorum sadece oyunumuza bakalım sanada başarılar..

DeletedUser

Ziyaretçi

Onlar seni aşar oda sile almişti lakin şartlar bir şeylre sürüklesi o yuzden fazla konuşmak istemiyorum sadece oyunumuza bakalım sanada başarılar..

özgür abi bi konuyu anlatamadın arkadaslara..
biz forumu okumuyoruz sadece oyunda varız desene belki o zaman birdaha boyle cevaplarla karsılaşmazsın

DeletedUser12293

Ziyaretçi
aynen artık herkesten ricamızdır valla bnm başim ağirdi emre :) ltfen bırakın herkes oyununa baksın..

bundan sonra sadece oyunda rapor olursa tebrik edicem vbaşakda sizden ricam bırakında gerilmesin kimse.. Konu uzadıkça uzar o yuzden artık sadece oyun oynansın..