Hucum

• Konuyu başlatan DeletedUser12293
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Bu Hucum op klanı. Bir kaç tanesi daha ilk günden beri düşman ekliydi. Birinin yönetimini kaptırmışlar. Biri kaldırılmış yerine bu yeni klanı kurmuşlar.

yonetimi kaptırılma die bier olay yok olay Şudur bizim klan ekipçe w13 girmicekti bireylslen sınırlı olucaktı Lakin savaş olayındna sonra eski hucum ekipleri bölgeye girmeye başladi w13 anien başlanması bir nevi organize eksikliğinden herkes gördüğü hucum klanından davet istedi hatat bend eistedim :) girdiğim klanın yonetimine bakınca cakma olduğunu anladım 2 çakma hucum vardı Fakan Klan başkanı engin hocam klan ilerini ayarladığından Kımse işin üstüne düşmedi herkes kafasıan göre belirli klanlara takıldı mesal size bir örnek ben,im bulunduğum klana açilan savaş başliği

Klan, +AKINCILAR HUCUM+ (kaldırıldı) ile savaş halinde!

Savaş adı:Edit Rena.

Açıklama:
ALAYINAZA LAN SEREFSİZLER..
ve bu ilanı açanda başka bir hucum klanı bizlen alaksı yani şunu sölim Gerçek hucum klanları vede ekipleri pazartesi saat 22 de şekillnecektir.. o yuzden bazı konularda ön yargılı olunmasın lütfen

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Şimdi bakın arkadaşlar öle itici konuşmayın hiç bir klan yenilmez hiç kımsede kral değildir.. bizide demin savaş açildi küfürlü Lakin şuda bir gerçek w5 te w9 da vede w11 de pusula ile muttuk yani hiç bir savaşmiz olmadi

madem müttük diyorsunuz,neden w5 den beri kovalıyoruz diyorsunuz bir mantık hatası var burda ama :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Pek bişi anlamadım neyse hayırlısı olsun iyi olan kazansın :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
madem müttük diyorsunuz,neden w5 den beri kovalıyoruz diyorsunuz bir mantık hatası var burda ama :)

işimn içinde farklı durumlar var forumda açıklanmıyacak konular o yuzden hani bir deyim vardır yatak içindeki anlatılmaz die bazı şeyler yazılmaz zaten anlatılmasi gerekiyorada 2 3 kişi biliyor olayları pusula yonetimiden

DeletedUser

Ziyaretçi
doğrudur:) anlattıgınız pek bir olay da yok zaten herşeyi içinizden yaşıorsunuz belli... aslında savas ilanı verip rakip eklemek bile sizin gibi klanlar acısından olumlu bir gelişme... Ben onuda yapmazsınız diye dusunmustum ama ilerleme var:D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
şu acayip acayip savaş ilanı veren erkek bi çıksın meydana

doğr sizin savaş ilanızda bu

Üstadlarınız her kimse ya da ekibiniz onlar gelsin böyle alicengiz oyunlarına gerek yok.

Siz gidin bi kaç beden büyüğünüz gelsin belki üzerimizde ki tozu alırsınız.

Bu klandakilerin 1 tanesi yeniden başlangıç yapmaz umarım

Mucuklar

sizin ialnızda bu yoruma gerek yok yalniz sizden ricam asar kser muhbatler oyunda olsun burda yapabildiğimiz kadar kırıcı muh çıkrak ortamlar yaratılmasın

DeletedUser

Ziyaretçi
thewinner çok konuşma abicim :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
yonetimi kaptırılma die bier olay yok olay Şudur bizim klan ekipçe w13 girmicekti bireylslen sınırlı olucaktı Lakin savaş olayındna sonra eski hucum ekipleri bölgeye girmeye başladi w13 anien başlanması bir nevi organize eksikliğinden herkes gördüğü hucum klanından davet istedi hatat bend eistedim :) girdiğim klanın yonetimine bakınca cakma olduğunu anladım 2 çakma hucum vardı Fakan Klan başkanı engin hocam klan ilerini ayarladığından Kımse işin üstüne düşmedi herkes kafasıan göre belirli klanlara takıldı mesal size bir örnek ben,im bulunduğum klana açilan savaş başliği

ve bu ilanı açanda başka bir hucum klanı bizlen alaksı yani şunu sölim Gerçek hucum klanları vede ekipleri pazartesi saat 22 de şekillnecektir.. o yuzden bazı konularda ön yargılı olunmasın lütfen

Yaşınız benden büyük bizimkiler özgür abi diyorlar o yüzden zaten senin yaptığını düşünmemiştim. Ğ harfini kullanman zaten bunu gösteriyor savaş ilanında bu yoktu. Savaş ilanı aşağıdaki gibi bu akşam geldi. Sizin kurduğunuz klan bu eskilerden bahsetmiyoruz. Bugün sizin tafafınızdan kurulan bir klan bize bu ilanı yaptı. Kurucusu da sizsiniz profilde yazıyor. Benim haberim yok diyorsanız burdan çıkan sonuç çok yanlış kişilere güvenip de bu yönetici hakını veriyorsunuz. Yapan da kabul etmiyor. Ama bunu yazan sizin gruptan biri. Açın şimdi üyeleri bakın kaç kişinin yönetim hakkı varsa o kişilerden biri bunu yapan. Muhtemelen de ğ harfi kullanmayan biri foruma bakın size yalan söyleyeni bulun :) Çakma hucum klanları yazıyor diye bu işin içinden kurtulamazsınız. Kimlere güvenip de bu servera başladıysanız gözden geçirmeniz gerekiyor galiba.

Konu HUCUM OPERASYON klanı PUSULA klanına savaş ilan etti!
Gönderildi 04.03.12 18:21:40
Klan, HUCUM OPERASYON ile savaş halinde!

Savaş adı: hesap sıldırmeye geldık.

Açıklama:
w5 den berıdır kovalıyoz kaçıyosunuz bu sefer de kaçmayın da sıze savaş nasıl yapılır ögretelım. öyle tıfıl klanlara saldırmak gelışmek herkezın yaptıgı ıştır. varsa bılegınız yuregınız savasın bızle.

» Savaş istatistiklerini göster
» Uygunsuz savaş ilanı bildir

DeletedUser

Ziyaretçi
seni zeki çocuk sen definecimizin :) buraya kişisel şeyler yazılmasın bizlen muhatap olucak kişiler efendice yazsın emmeler göülmlei oyunda yappın

efendiliği sizden öğrenecek değilim.

savaş açarken bile açıklama bölümünde artistlik yapan sizlersiniz.

bizi yıkacak tek klan hücum klanıymış size definecide olacağım,azrailde o kazmalarla kürekleride köylerinizde uygun noktalara dikeceğim.

duyduğuma göre sizler mermiye kafa atıyomuşsunuz bizde xsersery oyuncunuza etek giydireceğiz oyunda hodri meydan hadi bakalım.

son 48 saatiniz kaldı ben buraya 48 saat sonra tekrar yazacağım ve ilk raporumu 213 baltacı 84 hafif atlımı çaktığım oyuncuyla birlikte koyacağım Allah şahimdir son sözümdür hücum klanını bu kıtaya gömeceğim.

DeletedUser

Ziyaretçi
doğr sizin savaş ilanızda bu

Üstadlarınız her kimse ya da ekibiniz onlar gelsin böyle alicengiz oyunlarına gerek yok.

Mucuklar

sizin ialnızda bu yoruma gerek yok yalniz sizden ricam asar kser muhbatler oyunda olsun burda yapabildiğimiz kadar kırıcı muh çıkrak ortamlar yaratılmasın

Kafanız mı güzel geliyosunuz foruma anlamıyorum ya, bikaç kere okuyorum sonra yazılanları. Burda kırıcı muhabbet olcak ortam yaratılmasın diyen kişi olarak yeterince gerginliğe meil veriyosun zaten yazdıklarınla.

Her neyse bakalım hayırlısı olsun, oyun ne güzel emmeli gömmeli bi hal alıyo.

DeletedUser177

Ziyaretçi
henüz saldırılar başlamadan bu kadar gergin bir ortam olması cidden şaşırtıcı. :)

şahsen pusula klanından tanıdığım birkaç kişi var severimde kendilerini bir hucum üyesi olarak onlarında beni sevdiğini bilirim o yüzden öncelikle tüm dostlara selamlar.

kimin iyi kimin kötü olduğunu bilmek yada anlamak zor ancak ilk dk. dan itibaren başlicak bir savaşta herkeze başarılar arkadaşlar.

yapılan savaş ilanı konusuna gelince etikliği tartışılır ama olmicak şey değil ne savaş ilanları gördük hem pusulada eminimki uzun zamandır oynayan bir klan olarak daha kötülerinide görmüştür.

w11 den dün hesap silen arkadaşların bugün neden w13 e başladığını merak ediyorum herşey bittimi sorunlar çözüldümü acaba? şahsen takip edemiorm artık o olayları merakımdan soruyorum kesinlikle iğneleme yapmıorm.

hucum klanlarının organize olarak w13 e başlayamadığı doğrudur şahsen ben başlamak istemiyordum ama girdik hayırlısı artık :)

tekrar söylüyorum klanlar olarak mutlka değişik savaşlar olcaktır ve emin olduğum tek bir şey çok güvenilen oyuncuların bile burda köyleri başına yıkılabilir :)

tekrar merhaba pusula klanı şahsen rakip ne kadar sertse okadar iyi savaş olur dimi :D

DeletedUser

Ziyaretçi

bizi yıkacak tek klan hücum klanıymış size definecide olacağım,azrailde o kazmalarla kürekleride köylerinizde uygun noktalara dikeceğim.

duyduğuma göre sizler mermiye kafa atıyomuşsunuz bizde xsersery oyuncunuza etek giydireceğiz oyunda hodri meydan hadi bakalım.

son 48 saatiniz kaldı ben buraya 48 saat sonra tekrar yazacağım ve ilk raporumu 213 baltacı 84 hafif atlımı çaktığım oyuncuyla birlikte koyacağım Allah şahimdir son sözümdür hücum klanını bu kıtaya gömeceğim.

++++++++++++++++

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Yaşınız benden büyük bizimkiler özgür abi diyorlar o yüzden zaten senin yaptığını düşünmemiştim. Ğ harfini kullanman zaten bunu gösteriyor savaş ilanında bu yoktu. Savaş ilanı aşağıdaki gibi bu akşam geldi. Sizin kurduğunuz klan bu eskilerden bahsetmiyoruz. Bugün sizin tafafınızdan kurulan bir klan bize bu ilanı yaptı. Kurucusu da sizsiniz profilde yazıyor. Benim haberim yok diyorsanız burdan çıkan sonuç çok yanlış kişilere güvenip de bu yönetici hakını veriyorsunuz. Yapan da kabul etmiyor. Ama bunu yazan sizin gruptan biri. Açın şimdi üyeleri bakın kaç kişinin yönetim hakkı varsa o kişilerden biri bunu yapan. Muhtemelen de ğ harfi kullanmayan biri foruma bakın size yalan söyleyeni bulun :) Çakma hucum klanları yazıyor diye bu işin içinden kurtulamazsınız. Kimlere güvenip de bu servera başladıysanız gözden geçirmeniz gerekiyor galiba.

Konu HUCUM OPERASYON klanı PUSULA klanına savaş ilan etti!
Gönderildi 04.03.12 18:21:40
Klan, HUCUM OPERASYON ile savaş halinde!

Savaş adı: hesap sıldırmeye geldık.

Açıklama:
w5 den berıdır kovalıyoz kaçıyosunuz bu sefer de kaçmayın da sıze savaş nasıl yapılır ögretelım. öyle tıfıl klanlara saldırmak gelışmek herkezın yaptıgı ıştır. varsa bılegınız yuregınız savasın bızle.

» Savaş istatistiklerini göster
» Uygunsuz savaş ilanı bildir

evet güzel bir yere değinmişin ğ ama bu yazılar özgür abininkileri değil :)

DeletedUser14799

Ziyaretçi
..............

ılamı ben verdım nıkım xsersery...

Bız hucum aılesı her zaman kendınden gücsuz klanlara el uzatan, sızın gıbı ne konustugunu bılmeyen, buralar benden sorulur zıhnıyetındekı klanlara gereken cezayı veren bır klandır. zıra sıra sızde. nedenmı?

Mucuklar

bu sızın bıze yapmıs oldugunuz savaş ılamıdır.

bu mesajı bıze yazarken ne dusundugunuz bellıdır. bız dogru bır karar vermışsız sıze vurmaya geldık. bunu da hak ettınız.

forumlara pek bakmam. saygı cercevesınde yazacaksanız yazın yoksa yazı yazmayın bana

DeletedUser177

Ziyaretçi

yaa bu yazıyı okuduktan sonra yazdıklarına pişman oluyo insan ama mia istersen anladığın dilden de cevap verebilirim.

savaş açerken artisliği yapmak bizim en doğal hakkımız keza hiçbir dünyada hiçbir savaşta boyun eğmedik, bazı ipler kopunca pes etmedik yani bizden artisi yok.

biz mermiye kafamı atıyoruz valla savaştığımız oyuncular bi süre sonra böyle şeyler gördüklerini söylüyolar yaptığımızdan değilde mermiye kafa atmak bizim için basit mevzu.

xsersey e etek giydirmek böyle bir deyim varmı gerçekten ? yok aksi takdirde Vedat ABİ ye böyle bi duruma sokmak için yaşamamak gerekio da yani yaşayan bir varlığın yapabilceği şeyler değil bunlar.

son 48 saatimiz ve sim. den hesap ta yapabiliorm öyle 46 puanlık adamlara saldırıpta rapor koyma keza ben savunma puanı yapmak isterim ilk dk. dan beklerimde.

DeletedUser

Ziyaretçi
Pek bişi anlamadım neyse hayırlısı olsun iyi olan kazansın :)

hucum cok eski oyuncusuyumdur ama yonetime pek alakadr degilim bu bu sekilde butun detayları bilmezken senin bilmeni bekleyemem acıkcası...,

olayı gecmişe kadar gidersen cok sey cıkar o yuzden didiklemein anlamı yok..millet havadan nem kapıyor polemik tartısma vs ile ugrasmak istemiyorum ...

w5 te kuruldu hucum kadrosu ve w5 benm can bekli vs 1 mio olup sildi..hazır kurulu kadro ve world acıldıgıdna baslıyor ve tecrubeli oyunculardan olusuyor cogu..

bu basarı normal bence ya da olması gerekn buydu..

w 5 te savasma sansımız yoktu uzaktık sadece uyeler arasında sahsı tartırmalar olmus olabilir ondanda haberim var dersem yalan soylerim...

w 11 e ise hucum baskanları dagil bi cok uyemiz gec basldı ben vedat abi ve bşikaç kişide w12 ye antrenman amaclı girdik cunku w 5ten sonra diger worldlerde oynamadık sadece bakmısızdır...kadroya katılanları tanımak istedik..ama sonra degişiklik oldu kalıcıyız dediler eyvALLAH dedim oyuna asılmaya bsaldım.

hazır yazmaya baslamısken de;

pusula ile savasımız baslamıstı.. pusula klanları olarak sıralamda ust duzeyde seyrediyordunuz...

o kadr guclu bi klan için savası yarım bırakıp gitmek olmadı bence..kendine guvenen cok arkadsımız var 1 ayda bitiridiniz sizce....
zaten en fazla 40 gun vardı sınır olmamız iç içe girmemiz için

orda silme sebebi bicok olay dediniz bende nette yayınlanan dosyayı indirp baktım inceledim içerigkde kim neyi gorduyse bende onu gordum..

o gitsin bu gitsin yoksa silecez dediniz..sildinizde bu konuda tebrik etmişimdir sizi ama sizin w 11 sildiniz 15 gun olmadan w 13 e basladınız..butun pusula tam kadro gelmektense gitmesini istediginiz kişinin neden gitmesini beklemediniz?siz w11 de sildinizde w 13 ü çok farklı kişilermi yonetiyor? en azında bi world bekleysedinzde tutumunuzla yeniden göz doldursaydınız ve yeniden tebriklerimizi alsaydınız..

aklıma gelmiyor degil...sizin silme sebebiniz sadece bu olaylar mıydı?

hiçkimsenin hiç bi olayın içinde olmadıgım için ayrıntıları bilmem ogrenmeyede niyetim yok..

burda w13 hesabı ark actı gece gelip baktım siz zaten düşmandınız diplomasımızde..benim için kimin düşman oldugnun bi onemi yok yanımda kimin olduguna bakarım...o düşmanlıkda sandıgım kadarı ile sizin tarafınızdan geldi..fazla rapor oldugu için o savs raporu silinmiş...bu nedenle net bi cumle kurmam yanlıs olur...

savas konusunda soyleyecegim tek sey iyi olan kazansın.

bu aksam biz size savas ilan ettik cunku 11 de yarım kaldı..

11 de yıktıklarınız şimdi nerde ne yapar bilmem.. biz yarm kalan savasımıza devam etmeye geldik..apar topar bi giriş olsada cok fazla uzak degiliz birbirimize ve hepimizin yanınızda sizden birileri var...

savs acıklamasında kanlara tıfıl demiş vs diyorsunuz ya peki siz neden geride bıraktıgınız uyelerinizi yok sayıpda w 11 de bizle savasmayan yendik saymasın diyorsunuz?

onlar yoluna devam ediyor..şimdi sizmi cok iyiydiniz gittiniz kalan uyelerinizi begenmiyorsunuz yoksa onlar profillerinde yazılarla asıl emekciler biziz gidenin onemi yok diyerek dogrularımı soyluyorlar...

not;amacım tartısma yarakmak degil ve normaldede yazmazdım bu kaadar uzun bi yazı ama bunun gerektigini düşündüm...

birde yanlıs hatırlamıyorsam repro fatih yazıların senle bi alaksı yok konuya senin soylediginle basladım o kadar...

uzun bi yazı tartısma yaratmak içn cok sebep bulabilirsiniz..adını hatırlamıyorum ama her ne kadar konuyla uzaktan yakından baglantısı olmasada tartısmaya meyilli bikac kişi vardı onlar için kacınılmaz bi fırsattır..

yazdıklarımlada kismeyi kırmak ya da karalamak istemedim

ve son kez iyi olan kazansın forumda da polemik cıkmasin diye umid ediyorum...

saygılar

DeletedUser14799

Ziyaretçi
delıkanlıysan bana göm!!! eger gelmessen delıkanlı degılsın....